Mistrzostwa Województwa W-M Z LZS Ostróda 2018 – Znajome twarze na podium

Fot. nadesłane

W niedzielę (10 czerwca) w Hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym 2018. Zawody rozegrano w trzech grupach – kobiety, chłopcy rocznik 2003 i młodsi oraz mężczyźni rocznik 2002 i starsi.

Organizatorem zawodów byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, GZ LZS Ostróda, MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda oraz Samorząd Województwa W-M.

Klasyfikacja końcowa

KOBIETY (rozegrano fazę eliminacyjną oraz finałową w grupach)

1. Niedźwiecka Alicja – Orneta

2. Archacka Julia – TS WARMIA Lidzbark Warmiński

3. Kawiak Marta – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Wawrowska Małgorzata – LZS Ostróda

5. Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo

6. Ślażyńska Agnieszka – LZS Ostróda

7. Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo

8. Góralska Anna – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9. Golder Patrycja – Gmina Lubawa

10. Babska Aleksandra – Gmina Lubawa

11. Kopistecka Lena – Gmina Lubawa

z44836017

CHŁOPCY rocznik 2003 i młodsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)

1. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo

2. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo

3. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński

5. Witkowski Szymon – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

6. Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo

7. Smurzyński Mateusz – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

8. Czossek Wiktor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9. Sendobry Kamil – Gmina Lubawa

10. Kopistecki Wiktor – Gmina Lubawa

11. Bielicki Michał – Gmina Lubawa

z44836020

MĘŹCZYŹNI rocznik 2002 i starsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)

1. Chrząszcz Wojciech – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

2. Kuźmicz Jakub – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

3. Petaś Kacper – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo

5. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo

6. Golder Tomasz – Gmina Lubawa

7. Kawiak Krystian – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

8. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński

10. Mioskowski Karol – Grunwald

11. Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa

12. Malikowski Michał – Grunwald

13. Gromek Andrzej – Orneta

14. Penkala Kornel – Gmina Lubawa

15.Gałązka Bogdan – Orneta

z44836019

Klasyfikacja zespołowa:

1. MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda – 45 pkt.

2. KS DEKROGLASS Działdowo – 34 pkt.

3. TS WARMIA Lidzbark Warmiński – 12 pkt.

4. Orneta – 9 pkt.

5. LZS Ostróda – 8 pkt.

6. Gmina Lubawa – 3 pkt.

7. Grunwald – 0 pkt.

z44836021

Zawodniczki/zawodnicy z miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale (w kategorii KOBIET oraz MĘŹCZYZN dodatkowo nagrody finansowe, w kategorii CHŁOPCÓW dodatkowo piłki). W klasyfikacji zespołowej za miejsca I – III puchary. Imprezę podsumował Marek Jaczun – sekretarz Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn