Krajowe: Licealiada i Gmnazjada Rawa Mazowiecka 2018 – SMS Ostróda wraca ze srebrem

Fot.sms ostróda facebook

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie zdobyli srebrny medal w turnieju drużynowym Krajowej Licealiady, która zakończyła się w piątek (15 czerwca) w Rawie Mazowieckiej. Zespół występujący w składzie: Krystian Kawiak, Kacper Petaś i Wojciech Chrząszcz przegrał dopiero w finale. W Gimnazjadzie chłopcy z SP 1 Działdowo zajeli 5 miejsce.

Licealiada

Grupa C

Ostróda - Mława 3 : 0

Mikołów - Rawa Maz 3 : 0

Ostróda - Rawa Maz 3 : 0

Mikołów - Mława 3 : 0

Rawa Maz - Mława 3 : 0

Ostróda - Mikołów 3 : 0

Kolejność

1 Ostróda

2 Mikołów

3 Rawa Mazowiecka

4 Mława

Grupa „D”

Lubartów - Włocławek 3 : 0

Działdowo - Żychlin 1 : 3

Włocławek - III Zielona Góra 0 : 3

Działdowo - Lubartów 0 : 3

Żychlin - Zielona Góra 0 : 3

Działdowo - Włocławek 0 : 3

Zielona Góra - Działdowo 3 : 0

Lubartów - Żychlin 3 : 0

Żychlin - Włocławek 1 : 3

Zielona Góra - Lubartów 3 : 1

Kolejność

1 Zielona Góra III

2 Lubartów

3 Włocławek

4 Żychlin

5 Działdowo

Ćwierćfinały

VII Zielona Góra - Kraków 3 : 0

III Zielona Góra - Mikołów 3 : 0

Białystok - Goleniów 3 : 1

Ostróda - Lubartów 3 : 1

Półfinały

VII Zielona Góra - III Zielona Góra 3 : 0

Ostróda - Białystok 3 : 1

Finał

Zielona Góra - Ostróda 3 : 0

Kolejność końcowa

1. VII Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra (woj. lubuskie)

2. SMS Liceum Ogólnokształcące Ostróda (warmińsko – mazurskie)

3. III Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra (lubuskie)

4. Zespół Szkół Rolniczych C K P SMS Białystok (podlaskie)

5. Zespół Szkół Łączności Kraków (małopolskie)

6. Zespół Szkół nr 2 Lubartów (lubelskie)

7. Zespół Szkół nr 1 Goleniów (zachodniopomorskie)

8. I Liceum Ogólnokształcące Mikołów (śląskie)

9. Zespół Szkół Licealno – Technicznych Kluczbork (opolskie)

10. Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek (kujawsko pomorskie)

11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Łowicz (łodzkie)

12. Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych Żychlin (wielkopolskie)

13. Liceum Ogólnokształcące Rawa Mazowiecka (łódzkie)

14. VI Liceum Ogólnokształcące Kielce (świętokrzyskie)

15. Zespół Szkół Ekonomicznych Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

16. Zespół Szkół nr 3 Mława (mazowieckie)

17. Zespół Szkół nr 1 Działdowo (warmińsko-mazurskie)

Gimnazjada

Grupa C

Świdwin - Wasilków 3 : 0

Lubartów - Dukla 0 : 3

Wasilków - Działdowo 0 : 3

Lubartów - Świdwin 2 : 3

Dukla - Działdowo 3 : 1

Lubartów - Wasilków 3 : 0

Działdowo - Lubartów 3 : 2

Świdwin - Dukla 1 : 3

Dukla - Wasilków 3 : 0

Działdowo - Świdwin 3 : 0

Kolejność

1 Dukla

2 Działdowo

3 Świdwin

4 Lubartów

5 Wasilków

Ćwierćfinały

Gdańsk - Działdowo 3 : 2

Katowice - Zawidz Kościel. 3 : 0

Dukla - Tarnowskie Góry 3 : 0

Zielona Góra - Rawa Maz 3 : 0

Strefa 5/8

Działdowo - Zawidz Kościel. 3 : 1

Tarnowskie Góry - Rawa Maz 2 : 3

o 5 miejsce

Działdowo - Rawa Maz 3 : 0

Kolejność końcowa

1. Gimnazjum nr 13 Zielona Góra (woj. lubuskie)

2. Gimnazjum nr 18 Gdańsk (pomorskie)

3. II Liceum Ogólnokształcące Katowice (śląskie)

4. Szkoła Podstawowa Dukla (podkarpackie)

5. Szkoła Podstawowa nr 1 Działdowo (warmińsko-mazurskie)

6. Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka (łódzkie)

7. Zespół Szkół Samorządowych Zawidz Kościelny (mazowieckie)

8. Szkoła Podstawowa nr 3 Tarnowskie Góry (śląskie)

9. Szkoła Podstawowa Wólka Łętowska (podkarpackie)

10. Gimnazjum nr 11 Toruń (kujawsko-pomorskie)

11. Zespół Szkół Ogólnokształcących Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

12. Gimnazjum nr 34 Łódź (łódzkie)

13. Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów (lubelskie)

14. Szkoła Podstawowa nr 4 Świdwin (zachodniopomorskie)

15. Szkoła Podstawowa nr 1 Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

16. Szkoła Podstawowa Bierzwnik (zachodniopomorskie)

17. Szkoła Podstawowa nr 1 Wasilków (podlaskie)

18. Gimnazjum Secemin (świętokrzyskie)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn