Grand Prix Olsztyna (2) 2018 – Tym razem w open Marek Unruh, Jarosław Czerwienko podwójnym liderem

Fot. OSiR Olsztyn

W niedzielę (17 czerwca) w sali przy Głowackiego odbył się II turniej z cyklu Grand Prix Olsztyna w tenisie stołowym. Rywalizację w open wygrał Marek Unruh pokonując w finale Cezarego Bossowskiego 3:1. W meczu o trzecie miejsce Jarosław Czerwienko zwyciężył Michała Ogrodniczaka 3:0. Pan Jarosław okazał się ponownie najlepszy w kat. 50+ po sukcesie nad Henrykiem Prusińskim 3:0. Jest liderem klasyfikacji open i 50+

W kategorii 50+ trzeci w niedzielę był Bolesław Krawczyk, który wygrał ze Sławomirem Urbanem 3:1. Turnieje młodzieżowe i pań wygrali: Mateusz Malinowski (r. 2004 i młodsi), Kacper Góralski (r. 2000/03) i Anna Góralska (panie)

Kategoria Open

1 Marek Unruh

2 Cezary Bossowski

3 Jarosław Czerwienko

4 Michał Ogrodniczak

5 Sebastian Główczyk

6 Przemysław Wawrzyniak

7 Franciszek Jastrzębowski

8 Bolesław Krawczyk

9 Mirosław Skrzypczyk

10 Jacek Kozubek

11 Kamil Jurkiewicz

12 Marcin Wasilewski

13 Gezegorz Kukawski

14 Roman Góralski

15 Marcin Dadura

16 Adam Molenda

17 Łukasz Dost

18 Kacper Góralski

19 Rafał Klimecki

20 Przemysław Czossek

21 Grzegorz Wojnowski

22 Marcin Czossek

23 Jakub Gołaszewski

24 Mirosław Smółka

25 Maciej Sobala

26 Kamil Mikulak

27 Dariusz Barcikowski

28 Krzysztof Jurkiewicz

29 Zbigniew Kreft

3- Piotr Ostaszyk

31 Wojciech Samsel

32 Krzysztof Kornatowski

33 Janusz Góralczyk

34 Michał Żywiec

35 Wiktor Czossek

36 Dawid Gryń

Klsyfikacja po 2 turniejach

1 Jarosław Czerwienko 88

2 Sebastian Główczyk 79

3 Przemysław Wawrzyniak 70

4 Adam Molenda 67

5 Mirosław Skrzypczyk 60

5 Franciszek Jastrzębowski 60

7 Bolesław Krawczyk 52

8 Marek Unruh 50

9 Grzegorz Kukawski 50

10 Kamil Stepnowski 47

10 Cezary Bossowski 47

12 Michał Ogrodniczak 41

13 Mariusz Boliszewski 38

14 Rafał Klimecki 29

15 Wojciech Polański 26

15 Jacek Kozubek 26

17 Dariusz Barcikowski 26

18 Janusz Góralczyk 25

19 Marcin Czossek 25

20 Kamil Jurkiewicz 24

Kategoria 50+

1 Jarosław Czerwienko

2 Henryk Prusiński

3 Bolesław Krawczyk

4 Sławomir Urban

5 Franciszek Jastrzębowski

6 Mirosław Smółka

7 Waldemar Bucholc

8 Mirosła Skrzypczyk

9 Krzysztof Ratyński

10 Jarosław Korzunowicz

11 Ryszard Gruszkiewicz

12 Janusz Góralczyk

13 Piotr Ostaszyk

14 Bogdan Dzikiewicz

15 Jerzy Ibron

Klasyfikacja po 2 turniejach

1 Jarosław Czerwienko 100

2 Henryk Prusiński 94

3 Bolesław Krawczyk 85

4 Franciszek Jastrzębowski 76

5 Sławomir Urban 73

6 Mirosław Skrzypczyk 65

7 Mirosław Korzunowicz 54

8 Wiesław Złakowski 44

9 Mirosław Smółka 35

10 Wademar Bucholc 32

11 Mariusz Boliszewski 30

12 Krzysztof Ratyński 28

13 Ryszard Gruszkiewicz 24

14 Janusz Góralczyk 22

15 Piotr Ostaszyk 20

16 Bogdan Dzikiewicz 19

17 Jerzy Ibron 18

Kategoria Juniorzy 2004 i młodsi

1 Mateusz Malinowski

2 Jakub Gołaszewski

3 Jakub Anzel

4 Paweł Wasilewski

5 Wiktor Czossek

6 Tadeusz Dzięcioł

7 Antoni Radziszewski

8 Jan Góralski

9 Paweł Czossek

Klasyfikacja po 2 turniejach

1 Jakub Gołaszewski 97

1 Mateusz Malinowski 97

3 Jan Góralski 74

4 Paweł Czossek 69

5 Jakub Anzel 44

6 Paweł Wasilewski 41

7 Wiktor Czossek 38

8 Tadeusz Dzięcioł 35

9 Antoni Radziszewski 32

Kategoria Juniorzy 2000/03

1 Kacper Góralski

2 Wiktor Czossek

3 Mateusz Malinowski

4 Anna Góralska

5 Paweł Wasilewski

6 Oliwia Czossek

7 Jakub Gołaszewski

8 Jakub Anzel

0 Dawid Gryń

Klasyfikacja po 2 turniejach

1 Kacper Góralski 100

2 Oliwia Czossek 79

3 Dawid Gryń 75

4 Wiktor Czossek 47

5 Mateusz Malinowski 44

6 Faustyna Korejwo 41

6 Anna Góralska 41

8 Paweł Wasilewski 32

0 Jakub Gołaszewski 32

10 Jakub Anzel 30

Kategoria Kobiety

1 Anna Góralska

2 Oliwia Czossek

3 Faustyna Korejwo

4 Zofia Dzięcioł

Klasyfikacja po 2 turniejach

1 Oliwia Czossek 97

2 Faustyna Korejwo 91

3 Anna Góralska 50

4 Zofia Dzięcioł 41

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn