Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Brzeg Dolny 2018 – Aż cztery medale małej ekipy, Petaś i Miastowski ozłoceni

Fot. dozts.pl

W Brzegu Dolnym odbyły się w dniach 15/17 czerwca Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Warmię i Mazury reprezentowała młodzież Dekorglassu Działdowo i Ostródzianki ze znakomitym efektem. Złote medale zdobyli: Maksymilian Miastowski (Dekorglass) i Kacper Petaś (Ostródzianka)

Srebrne krążki wywalczyli: w kadetach Patryk Lewandowski (Dekorglass) i w młodzieżowcach Krystian Kawiak (Ostródzianka). Czwarte miejsce zajął Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka) Mateusz Rutkowski (Dekorgalss) i Jakub Kuźmicz (Ostródzianka) znaleźli się w przedziale 9/12. Mimo niewielkiej liczby zawodników (pań w ogóle nie było) zajęliśmy wysokie miejsca w klasyfikacjach zespołowych.

Wyniki

Kadeci

1 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie

2 LEWANDOWSKI Patryk 2003-07-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie

3 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie

4 PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie

.......................

9/12 RUTKOWSKI Mateusz 2004-09-10 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie

eru1

Juniorzy

1 PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

2 PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie

3 OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie

4 CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

.........................

9/12 KUŹMICZ Jakub 2000-05-22 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

eru3

Młodzieżowcy

1 POLAŃSKI Jakub 1998-07-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowieckałódzkie

2 KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie

3 KATAFIASZ Krzysztof 1999-12-22 LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

4 KUJAWA Filip 1998-03-25 KS STELLA Gniezno wielkopolskie

Klasyfikacja klubowa

1 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 119 2

2 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 116

3 LKTS Luboń wielkopolskie 81

4 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 76

5 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 59

6 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 57

7 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 43

8 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 41

9 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 37

10 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 34

Klasyfikacja województw

1. wielkopolskie 218

2. łódzkie 200

3. dolnośląskie 154

4. podlaskie 128

5. kujawsko-pomorskie 100

6. warmińsko-mazurskie 100

7. opolskie 94

8. śląskie 80

9. lubelskie 43

10. pomorskie 33

11. mazowieckie 28

12. małopolskie 25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn