I WTK Młodzików i Kadetów Lidzbark Warmiński 2018 – Natalia i Dawid bez respektu

Fot. nadesłane

W sobotę (8 września) w Lidzbarku Warmińskim odbył się pierwszy w nowym sezonie Wojewódzkie Turniej KlasyfikacyjnyMłodzików i Kadetów w tenisie stołowym. Ciekawi byliśmy postawy zawodników po wakacyjnej przerwie. Najlepiej spisywali się najmłodsi. Natalia Bogdanowicz i Dawid Chilicki (oboje Warmia Lidzbark Warmiński). Mając limity w swoich kategoriach wystąpili w starszych grupach i okazali się najlepsi.

Tym samym wywalczyli prawo udział w Grand Prix Polski, zagrają więc zarówno w turniejach młodzików jak i kadetów. W Lidzbarku rywalizacje w młodszej kategorii wygrali Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) i Paweł Witkowski (Wel Lidzbark Welski).

Młodziczka

* Natalia Bogdanowicz-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński- limit krajowy na Grand Prix Polski w Krośnie

* Madej Zofia-KS Dekorglass Działdowo-limit krajowy na Grand Prix Polski w Krośnie

Klasyfikacja turnieju młodziczek

1. Brzezińska Natalia-KS Dekorglass Działdowo - wywalczyła awans na 1 GPP Młodzików w Krośnie

2. Pieckowska Maria-KS Dekorglass Działdowo

3. Skarżyńska Maria-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

4. Pawłowska Paulina-UKS ABC "ŻAK" Pisanica

5-6. Prostko Elżbieta-UKS "Konieczki" Ełk

5-6.Chilmon Aleksandra-UKS "Konieczki" Ełk

7-8. Dzięcioł Zofia-AZS UWM Olsztyn

7-8Krynicka Alicja-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

Młodzik

* Artur Gromek-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński-Limit krajowy na Grand Prix Polski Młodzików w Krośnie

* Dawid Chilicki-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński- Limit krajowy na Grand Prix Polski Młodzików w Krośnie

Klasyfikacja turnieju młodzików

1. Witkowski Paweł-LKS WEL Lidzbark Welski - wywalczył awans na 1 GPP Młodzików w Krośnie

2. Marcinkiewicz Mateusz-UKS Gołdap Zdrój

3. Stolarczyk Kryspin-KS Dekorglass Działdowo

4. Pażdziorko Igor-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

5-6 Kosek Szymon-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

5-6.Smurzyński Mateusz-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

7-8. Łoziński Miłosz-LKS WEL Lidzbark Welski

7-8.Dzięcioł Tadeusz-AZS UWM Olsztyn

9-12. Klekotko Mateusz-MLKS "Czarni" Olecko

9-12.Zięba Bartosz-UKS Giżycko

9-12.Budziński Bartosz-UKS "Konieczki" Ełk

9-12.Góralski Jan-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

13-16. Krymski Artur-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

13-16.Ziarko Maciej-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

13-16.Piotrowski Adam-KS Dekorglass Działdowo

13-16.Maruszewski Jakub-MLKS "Czarni" Olecko

17. Stefanowicz Oleg-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

Klasyfikacja turnieju kadetek

1. Natalia Bogdanowicz-KS TS "Warmia" Lidzbark Warmiński- wywalczyła awans na 1 GPP Kadetów w Krakowie

2. Madej Zuzanna-KS Dekorglass Działdowo

3. Jarkowska Alicja-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

4. Góralska Anna-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

5-6. Madej Zofia-KS Dekorglass Działdowo

5-6.Skarżyńska Maria-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

7-8. Krynicka Alicja-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

7-8. Brzeźińska Natalia-KS Dekorglass Działdowo

9-10. Pieckowska Maria-KS Dekorglass Działdowo

9-10.Pawłowska Paulina-UKS ABC "ŻAK" Pisanica

gr1

Kadet

* Mateusz Rutkowski-KS Dekorglass Działdowo-Limit krajowy na Grand Prix Polski Kadetów w Krakowie

Klasyfikacja turnieju kadetów

1. Chilicki Dawid-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński- wywalczył awans na 1 GPP Kadetów w Krakowie

2. Artur Gromek-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

3. Jankowski Igor-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

4. Anzel Jakub-KS Dekorglass Działdowo

5-6. Malinowski Kacper-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

5-6. Malinowski Mikołaj-UKS "Konieczki" Ełk

7-8.Gołaszewski Jakub-AZS UWM Olsztyn

7-8.Chojnacki Igor-LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. Święcki Dominik-UKS Gołdap Zdrój

9-12.Witkowski Paweł-LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. Smurzyński Mateusz-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

9-12. Łoziński Miłosz-LKS WEL Lidzbark Welski

13-16. Malinowski Mateusz-KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

13-16 Czossek Wiktor-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

13-16.Pażdziorko Igor-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

13-16.Drygulski Antoni-KS Dekorglass Działdowo

17-23. Kosek Szymon-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

17-23.Piotrowski Adam-KS Dekorglass Działdowo

17-23.Stolarczyk Kryspin-KS Dekorglass Działdowo

17-23.Ziarko Maciej-LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

17-23.Góralski Jan-MLKS "Ostródzianka" Ostróda

17-23.Wasilewski Paweł-AZS UWM Olsztyn

17-23.Kłusek Wiktor-AZS UWM Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn