XV Otwarty Turniej Tenisa o Puchar Wójta Gminy Kalinowo 2018 – W Pisanicy radosne potyczki skrzatów i weteranów

Fot. nadesłane

W miniony weekend (29/30 września) w Pisanicy odbył się XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem Oprócz zawodników z najbliższej okolicy (Ełk, Grajewo, Olecko, Augustów, Białobrzegi), wystąpili tenisiści z Suwałk, Gołdapi, Słobódki, Białegostoku i Lidzbarka Welskiego.

Wiele pojedynków stało na dość wysokim poziomie, choć to dopiero początek sezonu. W sobotę w rywalizacji dzieci po dwa razy na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy gospodarzy: Marysia Skarżyńska i Marcel Rutkowski, a w niedzielę triumfy święcili: Kazimierz Żyliński wśród weteranów, Michał Bronakowski w open i para ze Słobódki: Jakub Barszczewski i Damian Domalewski w grze podwójnej. Gospodarze, jak zwykle, zadbali o poczęstunek dla zawodników i ich opiekunów.

Wyniki

Kategoria: Skrzat - chłopcy

1. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko

Kategoria: Skrzat - dziewczęta

1. Rucińska Lena - LKS Wel Lidzbark Welski

2. Kiersnowska Natalia - UKS TS ÓsemkaBiałystok

3. Czaplejewicz Lena - MLKS Czarni Olecko

4. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC ŻakPisanica

5. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC ŻakPisanica

Kategoria: Żak - chłopcy

1. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

2. Święcki Kacper - UKS Gołdap- Zdrój

3. Chrzanowski Patryk - UKS TS ÓsemkaBiałystok

4. Ziarko Maciej - LUKS ABC ŻakPisanica

5-6. Krymski Artur - LUKS ABC ŻakPisanica

5-6. Wesołowski Hubert - LKS Wel Lidzbark Welski

7-8. Kopeć Gracjan - SP Pisanica

7-8. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko

9-10. Pawłowski Piotr - LUKS ABC Żak Pisanica

9-10. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

Kategoria: Żak - dziewczęta

1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Pingot Zuzanna - LKS WelLidzbark Welski

3. Rucińska Lena - LKS Wel Lidzbark Welski

4. Witkowska Julia - LKS Wel Lidzbark Welski

5-6. Krynicka Alicja - LUKS ABC ŻakPisanica

5-6. Czaplejewicz Lena - MLKS Czarni Olecko

7-8. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC ŻakPisanica

7-8. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica

Kategoria: Młodzik - chłopcy

1. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap- Zdrój

2. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

3. Chrzanowski Patryk - UKS TS Ósemka Białystok

4. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Olesiejuk Rafał - UKS TS Ósemka Białystok

5-6. Krymski Artur - LUKS ABC Żak; Pisanica

7-8. Liebner Michał - LKS Wel Lidzbark Welski

7-8. Wesołowski Hubert - LKS Wel Lidzbark Welski

9-10. Rynkiewicz Oliwier - SP Pisanica

9-10. Kondratowicz Adrian - SP Pisanica

Kategoria: Młodzik - dziewczęta

1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Jankowska Julia - UKS Gołdap- Zdrój

3. Pingot Zuzanna - LKS "Wel Lidzbark Welski

4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Krynicka Alicja - LUKS ABC ŻakPisanica

5-6. Witkowska Julia - LKS Wel Lidzbark Welski

Kategoria: Gimnazjum - chłopcy

1. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica

3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi

4. Szczuka Kamil - UKS TS Ósemka Białystok

5-6. Chojnacki Igor - LKS WelLidzbark Welski

5-6. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój

7-8. Markowski Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap- Zdrój

9-11. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi

9-11. Liebner Michał - LKS Wel Lidzbark Welski

9-11. Olesiejuk Rafał - UKS TS Ósemka Białystok

Kategoria: Gimnazjum - dziewczęta

1. Jankowska Julia - UKS Gołdap- Zdrój

2. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Pisanica

3. Kondracka Ewelina - Gim. Pisanica

4. Szymulewska Klaudia - Gim. Pisanica

5. Żuk Joanna - Gim. Pisanica

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy

1. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Pisanica

2. Malinowski Kacper - LUKS ABC Pisanica

3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi

4. Misiun Kacper - UKS Gołdap- Zdrój

5-6. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój

5-6. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi

7-8. Krymski Artur - LUKS ABC ŻakPisanica

7-8. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi.

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC; Pisanica

2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Pisanica

z44897003

Kategoria: Weterani

1. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

2. Omelianiuk Tadeusz - Augustów

3. Różycki Marek - Gołdap

4. Szeszko Henryk - Białobrzegi

5. Laskowski Wiesław - Grajewo

z44897004

Kategoria: Open

1. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi

2. Barszczewski Jakub - UKS Tygrysy Słobódka

3. Królewicz Tyberiusz - MLUKS MOSiR Grajewo

4. Domalewski Damian - UKS TygrysySłobódka

5-6. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

5-6. Omelianiuk Tadeusz - Augustów

7-8. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój

7-8. Staszkiewicz Dariusz - Suwałki

9-12. Aksinowicz Piotr - UKS Tygrysy Słobódka

9-12. Szymański Karol - Suwałki

9-12. Rutkowski Marcel - LUKS ABC;ŻakPisanica

9-12. Malinowski Kacper - LUKS ABC ŻakPisanica

13-16. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi

13-16. Maciorowski Krystian - MLUKS MOSiR Grajewo

13-16. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi

13-16. Waszkiewicz Rafał - Suwałki

17-22. Krynicki Radosław - Ełk

17-22. Hoyan Rusłan - Grajewo

17-22. Zieliński Bogdan - Suwałki

17-22. Laskowski Wiesław - Grajewo

17-22. Misiun Kacper - UKS Gołdap- Zdrój

17-22. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

z44897005

Gry podwójne

1. Barszczewski Jakub/ Domalewski Damian

2. Królewicz Tyberiusz/ Maciorowski Krystian

3. Bronakowski Michał/Karniej Robert

4. Waszkiewicz Rafał/ Zieliński Bogdan

5-6. Rutkowski Marcel/ Malinowski Kacper

5-6. Aksinowicz Piotr/ Omelianiuk Tadeusz

7-8. Szeszko Henryk/ Toczyłowski Szymon

7-8. Szymański Karol/ Staszkiewicz Dariusz

9-12. Święcki Dominik/ Bronakowski Maciej

9-12. Misiun Kacper/ Szeszko Karol

9-12. Maciorowski Michał/Hoyan Rusłan

9-12. Żyliński Kazimierz/ Różycki Marek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn