W II lidze na czele zespoły z Warmii i Mazur – W ciekawych derbach w Działdowie górą olsztynianie

Fot. ilustracja

Rozgrywki II ligi tenisa stołowego rozkręcają się na dobre. W niedziele (7 października) doszło do bardzo ciekawych derbów, w których Dekorglass II Działdowo przegrał po zaciętej walce z AZS UWM English Perfect Olsztyn 4:6. Zespół z Kortowa wzmocnił skład, ma bardzo wyrównana ekipę. W niedzielę o zwycięstwie gości zadecydowały dobre gry na drugim stole Tomasza Goliana i Kamila Jarmołowicza.

Pierwszy stół to dominacja Dekorglassu, ale porażka gospodarzy w deblu 2:3 okazała się przysłowiowym języczkiem u wagi. Dzień wcześniej działdowianie pokonali na wyjeździe rezerwy Bogorii aż 9:1. Przyjemnie popatrzeć na tabele, bowiem czołowe miejsca zajmują drużyny z Warmii i Mazur.

Dekorglass II Działdowo – AZS UWM English Perfect Olsztyn 4:6

Xu Wenliang – Cezary Bosowski 3:1 (3,-7,3,4)

Kamil Kurowski – Georgij Rubinstein 3:1 (-11,8,10,8)

Xu Wenliang/Patryk Lewandowski – Georgij Rubinstein/Tomasz Golian 2:3 (-2,5,8,-9,-5)

Xu Wenliang – Georgij Rubinstein 3:1 (5,-9,4,9)

Kamil Kurowski – Jacek Karcz 3:1 (6,-9,4,9)

Jakub Bielicki – Tomasz Golian 0:3 (-6,-8,-10)

Patryk Lewandowski – Kamil Jarmolowicz 0:3 (-6,-9,-4)

Kamil Kurowski/Jakub Bielicki – Jacek Karcz/Kamil Jarmołowicz 1:3 (9,-7,-4,-4)

Jakub Bielicki – Kamil Jarmolowicz 0:3 (-6,-7,-6)

Patryk Lewandowski –Tomasz Golian 1:3 (-6,7,-9,-7)

Bogoria II Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass II Działdowo 1:9

Adrian Majchrzak – Kamil Kurowski 0:3 (-5,-2,-6)

Jacek Szachnowski – Xu Wenliang 0:3 (-9,-14,-7)

Jacek Szachnowski/Adrian Majchrzak – Xu Wenliang/Patryk Lewandowski 0:3 (-7,-4,-4)

Adrian Majchrzak - Xu Wenliang 0:3 (-6,-8,-5)

Jacek Szachnowski – Kamil Kurowski 2:3 (-6,9,6,-7,-9)

Szymon Wiśniewski – Patryk Lewandowski 0:3 (-9.-6,-9)

Patryk Pyśk – Mateusz Rutkowski 3:0 (7,5,3)

Szymon Wiśniewski/Patryk Pyśk – Kamil Kurowski/Mateusz Rutkowski 0:3 (-9,-9,-4)

Szymon Wiśniewski – Mateusz Rutkowski 1:3 (9,-10,-7,-9)

Patryk Pyśk – Patryk Lewandowski 2:3 (3,-8,6,-4,-8)

Wyniki

ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo przełożony

KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1

KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1

UKS Sanniki TĘCZA Budki Piaseckie 5:5

SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 9 października

KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 7:3

Awansem (3 kolejka)

KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9

Tabela

1.KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2 4 15:5

2.KS DEKORGLASS II Działdowo 2 2 13:7

3.KS SPÓJNIA II Warszawa 1 2 7:3

4.KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2 2 10:10

5.UKS Sanniki 1 1 5:5

6.TĘCZA Budki Piaseckie 1 1 5:5

7.MORLINY II Ostróda 0 0 0:0

8.SKS 40 Warszawa 0 0 0:0

9.ARTENGO IKRTS Józefów 0 0 0:0

10. EKS MLEXER Elbląg 1 0 3:7

11. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1 0 1:9

12. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1 0 1:9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn