Grand Prix Polski Kadetów Kraków 2018 – Igor Jankowski i Mateusz Rutkowski w strefie 33/40

Fot. ks dekorglass działdowo facebook

W weekend ( 12/14 października) w Krakowie odbywa się 1 Grand Prix Polski Kadetek i kadetów w tenisie stołowym. Zawodnikom z Warmii i Mazur nie udało się awansować do turnieju głównego. Mateusz Rutkowski (Dekorglass) i Igor Jankowski (Ostródzianka zajeli miejsca 33/40, Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) - 49/56, a Zuzanna Madej (Dekorglass) - 57/64.

Grand Prix Polski

Kadetki

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 57/64

Grupa

- Julia Furman (AZS UE Wrocław) 0:3 (-4,-5,-5)

- Adrianna Kramek (GIM-TIM 5 Stalowa Wola) 0:3 (-5,-5,-4)

- Daria Duralak (Broń Radom)  0:3 (-1,-2,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Dominika Olszowa (UKS Dalachów) 2:3 (8,10,-9,-7,-8)

Kadeci

Igor Jankowski (Ostródzianka) - miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Dawid Kosmal (Płomień Limanowa) 1:3 (-11,8,-9,-8)

- Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1 (8,9.-7,8)

- Bartosz Frączek ((Bingo Ropczyce) 0:3 (-10,-9,-5)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Michał Gawlas ((MKS Czechowice-Dziedzice) 3:0 (4,9,9)

Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) - miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Bartosz Frączek ((Bingo Ropczyce) 0:3 (-3,-8,-4)

- Igor Jankowski (Ostródzianka) 1:3 (-8,-9,7,-8)

- Dawid Kosmal (Płomień Limanowa) 0:3 (-7,-7,-4)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Jakub Skierz (Bingo Ropczyce) 3:2 (-3,7,-6,8,9)

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) - miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Michał Wodniak (LZS Żywocice) 3:0 (7,7,8)

- Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra) 2:3 (5,-4,-7,6,-8)

- Dawid Jadam (Kolping Jarosław) 1:3 (11,-10,-14,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Damian Pyśk (LKTS Luboń) 3:0 (3,9,10)

27857780 1453149631462838 649086875505981444 n

Fot. Krzysztof Jarmołowicz

Eliminacje

W eliminacjach startowali  w piątek: Igor Jankowski (Ostródzianka), Artur Gromek (Warmia) i Jakub Anzel (Dekorglass). Awansował tylko Igor Jankowski.

Kadeci

Igor Jankowski (Ostródzianka) awans do Grand Prix Polski

Grupa

- Maciej Domin (JKTS Jastrzębie Zdrój) 0:3 (-6,-12,-13)

- Mateusz Skocz (Polonia Bytom) 3:0 (9,8,9)

Play off

I runda

- Marcin Doktor (Arka Łętowina) 3:2 (4,-5,5,-6,9)

II runda (o awans)

- Kamil Mańkowski (Piast Kruszwica) 3:2 (-8,-4,6,9,8)

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) - brak awansu

Grupa

- Marcin Biały (Tęcza Zendek) 3:0 (7,5,11)

- Jakub Skwierz (Bingo Ropczyce) 2:3 (6,-4,-5,8,-7)

- Bartłomiej Wojas (Siemacha Kraków) 3:1 (9,-5,5,10)

Play off

I runda

- Mateusz Kabut (Jedynka Pszów) 3:1 (7,8,-7,7)

II runda (o awans)

- Maksymilian Nawarski (Jedynka Pszów) 1:3 (5,-7,-8,-7)

Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Michał Kowalczyk (Gorce Nowy Targ) 1:3 (8,-9,-11,-7)

- Antoni Buchalski (Spójnia Warszawa) 0:3 (-5,-3,-8)

- Kacper Andrzejak (Bronowianka Kraków) 1:3 (-7,9,-7,-3)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn