3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk 2018 – Na podium tylko panie

Fot. ilustracja

W Gdańsku odbył się w weekend (27/28 października) trzeci turniej Grand Prix Polski Niepełnosprawnych. Jak zwykle rywalizacja przebiegała w kilku klasach w zależności od stopnia niepełnosprawności. W klasie 8/10 trzecie miejsce zajęła Joanna Ryba (AZS UWM Olsztyn), w klasie jedenastej druga była Ewa Cychowska (UKS Tempo 25 Olsztyn), a trzecia Agnieszka Strąk (IKS Atak Elbląg)

Z panów, gdzie frekwencja jest dużo wyższa, najlepiej spisał się Grzegorz Demczuk (IKS Atak Elbląg), który w klasie 11 został sklasyfikowany na miejscach 5/8.

Wyniki

Kobiety

Klasa 8/10

1 STURM Teresa 1958 KSN START Kalisz WLP 300

2 MITUTA Dorota 1998 ZSR START Zielona Góra LBU 280

3-4 RYBA Joanna 1993 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 252

3-4 ROZMIAREK Mirella 2003 SSR START Poznań WLP 252

Klasa 11

1 KREFTA Renata 1994 SRS SZANSA-START Gdańsk POM 300

2 CYCHOWSKA Ewa 1994 UKS TEMPO 25 Olsztyn WMZ 280

3 STRĄK Agnieszka 1983 IKS ATAK Elbląg WMZ 260

Mężczyźni

Klasa 10

1 WINNICKI Damian 1993 ZSN START Skierniewice ŁDZ 300

2 WASILEWSKI Rafał 1973 SRS SZANSA-START Gdańsk POM 280

3-4 WŁODYKA Paweł 1983 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 252

3-4 MORUSIEWICZ Hubert 1996 ZSR START Zielona Góra LBU 252

.............................

9-12 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 IKS ATAK Elbląg WMZ 190

Klasa 11

1 BAŁUSZEK Kamil 1993 TKS OPOKA Trzebinia MŁP 300

2 ZAJDEL Jerzy 1964 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 280

3-4 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 SSN START Łódź ŁDZ 252

3-4 SŁOCIŃSKI Damian 1990 TKS OPOKA Trzebinia MŁP 252

.......................................

5-8 DEMCZUK Grzegorz 1989 IKS ATAK Elbląg WMZ 216

11-15 BRYL Michał 1992 IKS ATAK Elbląg WMZ 180

11-15 WIŚNIEWSKI Adam 1989 IKS ATAK Elbląg WMZ 180

11-15 SYMOŁON Jan 1980 BAŁGA Górowo Iławeckie WMZ 180

11-15 LAKEI Daniel 1985 BAŁGA Górowo Iławeckie WMZ 180

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn