Grand Prix Polski Kadetów Jastrzębie 2018 – Igor Jankowski na 15 miejscu

Fot. Krzysztof Jarmołowicz (ilustracja)

W Jastrzębiu odbywa się w weekend (7/9 grudnia) 2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W sobotę do turnieju głównego awansowali Igor Jankowski Ostródzianka) i Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo). Igor przeszedł I rundę i ostatecznie zajął 15 miejsce. Mateusz Rutkowski zajął miejsce 25/32. Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) znalazła się w strefie 33/40.

Grand Prix Polski

Kadetki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie) 0:3 (-10,-8,-7)

- Kinga Tołstyko ((Zalew Stępnica) 3:0 (6,9,4)

- Agnieszka Piłat (LUKS Chełmno) 0:3 (-14,-6,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Klaudia Znojek (Radość Porzecze) 3:0 (5,6,6)

29594928 1112687952206433 8211024044532066045 n

Kadeci

Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 15

Grupa

- Dawid Kosmal (Płomień Limanowa) 1:3 (-11,-10,9,-5)

- Mateusz Szczepański (SKS 40 Warszawa) 3:0 (6,9,4)

- Maciej Kołek (Pro Familia Wojaszówka) 3:0 (5,10,6)

Turniej główny

I runda

- Filip Krzywniak (ZKS Zielona Góra) 4:1 (10,9,7,-8,9)

1/8 finału

- Patryk Bielecki (Heksa Niedrzwica Duża) 0:4 (-7,-5,-10,-3)

o miejsce 13

- Karol Sułkowski (Płomień Limanowa) 3:0 (4,8,4)

o miejsce 11

- Dawid Jadam (Kolping Jarosław) 1:3 (11,-11,-3,-9)

o miejsce 14

- Jacek Mitas (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:3 (7,-7,-5,7,-11)

o miejsce 15

- Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn) 3:0 (9,2,7)

jank6

Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 25/32

Grupa

- Miłosz Redzimski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-10,-10,-7)

- Filip Dereń (KTS Krościenko Wyżne) 3:0 (1,7,3)

- Tomasz Trzaskowski (GLKS Nadarzyn) 3:2 (-7,7,6,-9,8)

Turniej główny

I runda

- Dawid Kosmal (Płomień Limanowa) 3:4 (-7,-6,-4,7,8,9,-9)

o miejsce 17

- Dawid Jadam (Kolping Jarosław)1:3 (8,-5,-6,-6)

23621277 1875168366146663 2615741808659700064 n

Eliminacje do Grand Prix Polski

Kadetki

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo)  brak awansu

Grupa

- Julia Domiter (Płomień Limanowa) 0:3 (-8,-9,-5)

- Anna Skowronek (UKS Rokicie Szczytniki) 3:1 (8,8,-7,10)

- Magdalena Rakowska (AZS AJD Częstochowa) 0:3 (-8,-8,-8)

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Natalia Wnuk (Orleta Krasnowice) 3:1 (10.5,-7,7)

- Dominika Niedźwiecka (Gmina Strzelce Opolskie) 1:3 (7,-8,-5,-9)

- Emilia Bajer (TKKF Dobczyce) 3:1 (11,9,-9,11)

Faza play off

I runda (o awans)

- Natasza Korczak (Gorce Nowy Targ) 2:3 (7,8,-3,-1,-8)

Kadeci

Igor Jankowski (Ostródzianka) awans do turnieju GPP

Grupa

- Mateusz Burakowski (Return Piaseczno) 3:0 (7,5,3)

- Rafał Ogon (Kuźnica Martex Rybnik) 3:0 (7,2,7)

- Paweł Polok (MKS Czechowice-Dziedzice) 3:1 (12,-10,5,12)

Faza play off

I runda

- wolny los

II runda (o awans)

-  Miłosz Piecowski (Kuźnia Martex Rybnik) 3:0 (4,6,5)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn