Życzenia Wielkanocne 2016

II WTK Skrzatów i Żaków Olecko 2018 – Maria Skarżyńska i Bartosz Ziemba z przepustkami na GPP

Fot. nadesłane

W Olecku odbył się w niedzielę (9 grudnia) II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów i żaków w tenisie stołowym. Frekwencja dopisała i młodym uczestnikom z Działdowa, Lidzbarka Welskiego, Olsztyna i Ostródy nie przeszkodziły znaczne odległości. W żakach zwycięstwa z przepustkami do imprezy centralnej wywalczyli: Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) i Bartosz Ziemba (UKS Giżycko).

W najmłodszej grupie wiekowej skrzatów triumfowali: Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark Welski i Krzysztof Kempka (KS Dekorglass Działdowo). Lena zajęła też wysokie drugie miejsce w kat. żaków.

Pod tym linkiem jest reportaż z turnieju

https://drive.google.com/open?id=1u7-6fWZH41zmc9KsD5H601qXw3UQUh3J

Wyniki II WTK skrzatów i żaków w tenisie stołowym - Olecko, 9.12.2018

Kategoria Skrzatki :

1.Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski

2.Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko

3.Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

4.Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo

5-6. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo

pi2

Kategoria Skrzat :

1.Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

2.Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn

3.Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo

4.Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn

5-6. Saulewicz Jan MLKS CZARNI Olecko

5-6. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. Piotrkowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Szczepański Fabian KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Drobiszewski Filip MLKS CZARNI Olecko

9-12. Kresin Kamil UKS Giżycko

9-12. Zduniak Sebastian UKS Konieczki Ełk

13. Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

pi3

Kategoria Żaczki

1.Skarżyńska Maria LUKS ABC ŻAK Pisanica - awans na GPP

2.Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski

3.Pingot Zuzanna LKS WEL Lidzbark Welski

4. Dzięcioł Zofia KS AZS UWM Olsztyn

5-6. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Witkowska Julia LKS WEL Lidzbark Welski

7-8. Nadolska Roksana LKS WEL Lidzbark Welski

7-8. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko

9-12. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

pi4

Kategoria Żacy

1. Ziemba Bartosz UKS Giżycko - awans na GPP

2. Piotrowski Adam KS DEKORGLASS Działdowo

3. Smurzyński Mateusz OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Ziarko Maciej LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Święcki Kacper UKS Gołdap Zdrój

5-6. Dzięcioł Tadeusz KS AZS UWM Olsztyn

7-8. Kempka Iwo KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. Krymski Artur LUKS ABC ŻAK Pisanica

9-12. Wesołowski Hubert LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Stachowiak Kajetan KS AZS UWM Olsztyn

9-12. Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn

13-16. Stefanowicz Oleg WARMIA Lidzbark Warmiński

13-16. Dzikoński Dominik   LUKS ABC ŻAK Pisanica

13-16. Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn

13-16. Zubrzycki Kacper UKS KONIECZKI Ełk

17- 24. Zubrzycki Dominik UKS KONIECZKI Ełk

17- 24. Daniłowicz Filip MLKS CZARNI Olecko

17- 24. Piotrowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo

17- 24. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo

17- 24. Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo

17- 24. Pawłowski Piotr LUKS ABC ŻAK Pisanica

17 - 24. Jabłowowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

17 - 24. Zduniak Jakub UKS KONIECZKI Ełk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn