Wojewódzki Turniej Policjantów Ostróda 2018 – Paweł Więcek pokonał wszystkich

Fot.morliny ostróda facebook

W piątek (28 grudnia) w Hali Sportowo-Widowiskowej OCSiR w Ostródzie odbył się II Indywidualny Turniej Policjantów i Pracowników Cywilnych Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Zgłosiło się 10 funkcjonariuszy z całego województwa, a najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Więcek w KWP w Olsztynie.

Pokonał rywali i stanął na najwyższym stopniu podium. Kolejne pozycje zajęli” Rafał Klimecki z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie i Piotr Szałkowski z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Był to już drugi tego typu turniej organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostródzie. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry , udowodnili że policjanci w „cywilu” są również świetnymi sportowcami.

Partnerami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, Miejski Ludowy Klub Sportowy "Ostródzianka Ostróda” oraz Warmińsko- Mazurski Związek Tenisa Stołowego Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie- insp. Tomasz Klimek.

ew1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn