Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR Gołdap 2019 – Dominik Święcki co chwilę na podium

Fot. nadesłane

W weekend (5/6 stycznia). w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się międzynarodowy turniej tenisa pod nazwą ,, Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR Gołdap”. Organizatorem imprezy był UKS Gołdap Zdrój. W rywalizacji udział wzięło 57 zawodników z Polski, Rosji, Włoch. Uczestnicy wystartowali w 14 kategoriach wiekowych.

Imprezę sportową objął patronatem burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, dzięki któremu ufundowano: poczęstunek oraz nagrody rzeczowe dla uczestników turnieju, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Są również wdzięczni dyrektor SP 2 Gołdap Annie Budzińskiej i dyrektorowi OSiR Gołdap Mariuszowi Kowalczukowi za udostępnienie obiektu i sponsoring upominków..

W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasowali się gospodarze- Gołdap 13 miejsc na podium, na drugiej pozycji Pisanica 12, na trzeciej Rosja-7. Najlepszym zawodnikiem turnieju został piętnastoletni Dominik Święcki z UKS „Gołdap Zdrój” zajmując cztery pozycje na podium (dwa pierwsze miejsca w kategoriach młodzieżowych, dwa drugie w kategoriach seniorskich)

Wyniki:

Kategoria skrzat dziewczęta:

1 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica

2 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko

3 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica

4 miejsce – Gabriela Wysocka – Olecko

5-6 miejsce – Maja Sowa – Gołdap

5-6 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap

Kategoria skrzat chłopcy:

1 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica

2 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko

3 miejsce – Filip Drobiszewski – Olecko

Kategoria żak dziewczęta:

1 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica

2 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica

3 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko

4 miejsce – Hanna Galińska – SP-2 Gołdap

5-6 miejsce – Kamila Jurewicz – SP-2 Gołdap

5-6 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica

z44911006

Kategoria żak chłopcy:

1 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica

2 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap

3 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica

4 miejsce – Alan Wojtanis – SP-2 Gołdap

5-6 miejsce – Piotr Pawłowski – Pisanica

5-6 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko

7-8 miejsce – Filip Daniłowicz – Olecko

7-8 miejsce – Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap

Kategoria młodzik dziewczęta:

1 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap

2 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica

3 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica

4 miejsce – Monika Oleksy – SP-2 Gołdap

Kategoria młodzik chłopcy:

1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2

2 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica

3 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap

4 miejsce – Mateusz Klekotko – Olecko

5-6 miejsce – Jakub Naruszewicz – Olecko

Kategoria gimnazjum dziewczęta:

1 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad

2 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap

3 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica

4 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap

z44911020

Kategoria gimnazjum chłopcy:

1 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap

2 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad

3 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica

4 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap

5-6 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica

5-6 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica

7-8 miejsce – Damian Jarzyna – SP-5 Gołdap

7-8 miejsce – Maciej Gryko – SP-2 Gołdap

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta:

1 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad

2 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap

3 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne chłopcy:

1 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap

2 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap

3 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi

4 miejsce – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap

5-6 miejsce – Damian Wesołowski – ZSZ Gołdap

5-6 miejsce – Patryk Świacki – ZSZ Gołdap

z44911026

Kategoria open:

1 miejsce – Romas Gieczas – Nieman

2 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap

3 miejsce – Robert Klafczyński – Zabrze

4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi

5-6 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi

5-6 miejsce – Łukasz Mikucki – Pisz

7-8 miejsce – Damian Domalewski – Słobódka

7-8 miejsce – Tyberiusz Królewicz – Grajewo

9-12 miejsce – Roman Skrzekut – Białobrzegi

9-12 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap

9-12 miejsce – Dimitrij Boroziniec – Gusiew

9-12 miejsce – Mateusz Marczykowski – Grajewo

13-16 miejsce – Krystian Maciorowski – Grajewo

13-16 miejsce – Andrzej Oziericki – Czerniachowsk

13-16 miejsce – Marek Różycki – Gołdap

13-16 miejsce – Walerij Micyk – Nieman

17-24 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap

17-24 miejsce – Andrzej Aleksiejew – Gusiew

17-24 miejsce – Aleksander Łagucki – Oziersk

17-24 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki

17-24 miejsce – Wiesław Laskowski – Grajewo

17-24 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad

17-24 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap

25-32 miejsce – Rafał Waszkiewicz – Suwałki

25-32 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi

25-32 miejsce – Emanuel Dominci – Grajewo

Kategoria weteran 40-50 lat:

1 miejsce – Robert Klafczyński – Zabrze

2 miejsce – Roman Skrzekut – Białobrzegi

3 miejsce – Dimitrij Boroziniec – Gusiew

4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi

5-6 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki

5-6 miejsce – Aleksander Łagucki – Oziersk

7-8 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap

7-8 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap

9-12 miejsce – Andrzej Aleksiejew – Gusiew

z44911032

Kategoria weteran + 50 lat:

1 miejsce – Romas Gieczas – Nieman

2 miejsce – Walerij Micyk – Nieman

3 miejsce – Marek Różycki – Gołdap

4 miejsce – Andrzej Oziericki – Czerniachowsk

5-6 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi

5-6 miejsce – Wiesław Laskowski – Grajewo

z44911031

Kategoria gra podwójna:

1 miejsce – Łukasz Mikucki / Mateusz Marczykowski – Pisz/Grajewo

2 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz / Dominik Święcki – Gołdap

3 miejsce – Romas Gieczas / Walerij Micyk – Nieman

4 miejsce – Maciej Bronakowski / Michał Bronakowski – Białobrzegi

5-6 miejsce – Grzegorz Wesołowski / Bogdan Wikarski – Gołdap

5-6 miejsce – Bogdan Zieliński / Rafał Waszkiewicz – Suwałki

7-8 miejsce – Roman Skrzekut / Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi

7-8 miejsce – Andrzej Oziericki / Aleksander Łagucki – Czerniachowsk / Oziersk

9-12 miejsce – Marek Różycki / Damian Domalewski – Gołdap/Słobódka

9-12 miejsce – Andrzej Aleksiejew / Dimitrij Boroziniec – Gusiew

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn