Życzenia Wielkanocne 2016

XXXII Grand Prix Działdowa (I) 2019 – Pierwsi liderzy, ale to dopiero początek

Fot. Karol Wrombel/działdowo wm (ilustracja)

W minioną niedzielę (3 lutego) odbył się pierwszy z czterech turniejów z cyklu Grad Prix Działdowa w tenisie stołowym. Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach, oprócz mieszkańców Działdowa startowali też mieszkańcy Lidzbarka, Narzymia, Sochocina, Ciachnowa, Mławy, Uzdowa, Płońska, Kozłowa, Nidzicy i kilku okolicznych miejscowości.

Zwycięzcami i pierwszymi liderami klasyfikacji zostali: Michał Lipowski (Działdowo) – juniorzy 2005, Zuzanna Madej (Działdowo)– juniorzy 2005/2000, Krystian Waszak (Działdowo) – seniorzy 1999-1965 oraz Waldemar Sosnowski (Działdowo) – 1964 i starsi.

Wyniki

Juniorzy 2006

1 Michał Lipowski Działdowo 30

2 Kryspin Stolarczyk Działdowo 27

3 Zofia Madej Działdowo 24

4 Paweł Witkowski Lidzbark 21

5 Adam Piotrowski Działdowo 19

6 Bartosz Wójtowicz Działdowo 17

7 Sergiusz Morka Działdowo 15

Juniorzy 2005/2000

1. Zuzanna Madej Działdowo

2. Antoni Drygulski Narzym

Seniorzy 1999-1965

1. Krystian Waszak Działdowo

2. Jakub Szymański Działdowo

3. Marcin Łączyński Działdowo

4. Sławomir Pieckowski Działdowo

5. Jan Grzebski Pierławki

6. Krzysztof Michnowski Nasielsk

7. Sławomir Stawicki Ciechanów

8. Piotr Michalski Sochocin

9. Sylwester Mulkityn Działdowo

10. Janusz Grzybicki Mława

11. Jacek Szwedo

12. Maciej Sieradzki Mława

13. Michał Zakrzewski Uzdowo

14. Zbigniew Brzeziński Działdowo

15. Karol Kordalski Sarnowo

16. Bartłomiej Sieński Turza Wielka

17. Łukasz Pająski Działdowo

18. Krzysztof Kamiński Płońsk

19. Piotr Giranowski Kozłowo

20. Łukasz Gorczyca Rochnia

Seniorzy 1964 i starsi

1. Waldemar Sosnowski Działdowo

2. Marek Kamiński Sochocin

3. Stefan Żochowski Ciechanów

4. Marian Gęsicki Działdowo

5. Roman Hajduk Działdowo

6. Wojciech Sieradzki Mława

7. Jan Lejbt Nidzica

8. Mirosław Krajewski Mława

9. Adam Bogdański Nidzica

10. Jerzy Jakubowski Nidzica

11. Piotr Pająski Działdowo

12. Tadeusz Karla Nidzica

Kolejne turnieje

II turniej - 17.02.2019r. (niedziela)

III turniej - 03.03.2019r. (niedziela)

IV turniej - 24.03.2019r. (niedziela)

Godziny rozpoczęcia – 10.00 - juniorzy, 12.00 - seniorzy. Turnieje będą rozgrywane w sali gimnastycznej ZS Nr 1 w Działdowie ul. Grunwaldzka.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn