Życzenia Wielkanocne 2016

Dziecięcy Festiwal Warszawa 2019 - Na młodzików Warmii Lidzbark Warmiński nie ma mocnych

Fot. pzts

W sobotę (9 lutego) z udziałem około 160 uczestników w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego odbył się Dziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego. Honorowym patronem imprezy był premier Mateusz Morawiecki. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: Świetnie wypadli młodzicy KTS Warmia Lidzbark Warmiński. Złoto wywalczyła Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek, srebro Dawid Chilicki.

Na podium stanęły też skrzatki: Drugie miejsce zajęła Lena Rucińska (LUKS Vel Lidzbark Welski), a trzecie Aleksandra Przybylska (LUKS ABC Żak Pisanica). Blisko „pudła”, w strefie 5/8 znaleźli się: w kategorii żaków: Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo) i Bartosz Ziemba (UKS Giżycko), a w kat. skrzatek Magdalena Gajewczyk (LUKS ABC Żak Pisanica)

Wyniki

Młodzicy

1. GROMEK Artur KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. CHILICKI Dawid KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński

3.-4. JURCZUK Michał UKS ATS Białystok

3.-4.SZCZYPEK Jakub KS SPÓJNIA Warszawa

.....................

9.-16. LIEBNER Michał LKS WEL Lidzbark Welski

51645264 2214593862087092 4255538306516779008 n

Młodziczki

1. BOGDANOWICZ Natalia KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. RAJKOWSKA Sylwia SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo

3.-4. BALCERZAK Julia Warszawa

3.-4.SKWAREK Julia GUKS PROSNA Wieruszów

..........................

9.-12. PAWŁOWSKA Paulina LUKS ABC ŻAK Pisanica

51659949 2214593832087095 1232863498959060992 n

Żacy

1. SAKOWICZ Mateusz KS SPÓJNIA Warszawa

2. SPRZĄCZAK Fabian KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

3.-4. LATOCHA Kacper ULKS Moszczenica

3.-4. LIPA Oskar ULKS Moszczenica

..........................

5.-8.ZIEMBA Bartosz UKS Giżycko

9.-16.WESOŁOWSKI Hubert LKS WEL Lidzbark Welski

9.-16.STEFANOWICZ Oleg KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński

9.-16. ZIARKO Maciej LUKS ABC ŻAK Pisanica

Żaczki

1. MIRECKA Milena KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

2. OSKIERA Aleksandra KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

3.-4. HAWRO Kinga woj. podkarpackie

3.-4. RABIEGA Natalia GUKS PROSNA Wieruszów

.............................

5.-8.BRZEZIŃSKA Natalia KS DEKORGLASS Działdowo

9.-16. WITKOWSKA Julia LKS WEL Lidzbark Welski

17.-24. NADOLSKA Roksana LKS WEL Lidzbark Welski

Skrzaty

1. KORZUS Julian ENERGA KTS Toruń

2. SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel GLKS Nadarzyn

3.-4. GRABOWSKI Maksymilian ENERGA KTS Toruń

3.-4. MROCZEK Oskar GLKS Nadarzyn

...........................

17.-24. BOGDANOWICZ Hubert KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński

52486667 2214593732087105 400331367629455360 n

Skrzatki

1. BAZYLEWSKA Zuzanna MKS ROKITA Brzeg Dolny

2. RUCIŃSKA Lena LKS WEL Lidzbark Welski

3.-4. KIERSNOWSKA Natalia UKS TS ÓSEMKA Białystok

3.-4. PRZYBYLSKA Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

.........................

5.-8.GAJEWCZYK Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn