XIII Memoriał Bernarda Zackiewicza Gołdap 2019 – Dużo tytułów dla Pisanicy, a w open Robert Karniej

Fot. nadesłane

W niedzielę (17 lutego) w Gołdapi odbył się otwarty turniej tenisa stołowego – XIII Memoriał Bernarda Zackiewicza. Do rywalizacji przystąpili nie tylko gołdapianie i amatorzy z pobliskich miejscowości (najwięcej z Pisanicy i Giżycka). Przyjechali tenisiści z Podlasia, także Litwini i Rosjanie. W kategoriach dziecięcych i młodzieżowych dominowali zawodnicy z Pisanicy. Turniej open wygrał Robert Karniej (Olecko)

Wśród weteranów bezkonkurencyjny okazał się Rosjanin Romas Gieczas, natomiast najlepszym zawodnikiem gospodarzy Mateusz Marcinkiewicz. Sędzia głównym turnieju był Zbigniew Bobryk.

Wyniki

Kategoria: Open

1. Karniej Robert - Olecko

2. Anisimow Danił - Sowieck (Rosja)

3. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

4. Gieczas Romas - Nieman (Rosja)

5-6. Rutkowski Marcel - Pisanica

5-6. Deska Paweł - Ostróda

7-8. Skrzekut Roman - Białobrzegi

7-8. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap

9-12. Różycki Marek - Gołdap

9-12. Domalewski Damian - Słobódka

9-12. Wesołowski Grzegorz - Gołdap

9-12. Breński Jacek - Szczytno

13-16. Malinowski Kacper - Pisanica

13-16. Karniej Andrzej - Olecko

13-16. Mitsyk Walerij - Nieman (Rosja)

13-16. Aksinowicz Piotr - Słobódka

17-24. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi

17-24. Sewastynowicz Łukasz - Szczebra

17-24. Barszczewski Jakub - Słobódka

17-24. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)

17-24. Boroziniec Dimitr - Gusiew (Rosja)

17-24. Maciorowski Krystian - Grajewo

17-24. Waszkiewicz Rafał - Suwałki

17-24. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie

25-32. Motybel Jacek - Szczebra

25-32. Zieliński Bogdan - Suwałki

25-32. Maciorowski Michał - Grajewo

25-32. Szupieńko Robert - Olecko

25-32. Ziarko Maciej - Pisanica

25-32. Bartnicki Łukasz - Olecko

25-32. Janiszewski Mariusz - Grajewo

25-32. Laskowski Wiesław - Grajewo

z44954011

Kategoria: Weterani (+40 lat)

1. Gieczas Romas - Nieman (Rosja)

2. Skrzekut Roman - Białobrzegi

3. Mitsyk Walerij - Nieman (Rosja)

4. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

5-6. Boroziniec Dimitr - Gusiew (Rosja)

5-6. Wesołowski Grzegorz - Gołdap

7-8. Zieliński Bogdan - Suwałki

7-8. Różycki Marek - Gołdap

9-12. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)

9-12. Bagiński Jan - Płaska

9-12. Maciorowski Michał - Grajewo

9-12. Breński Jacek - Szczytno

13-16. Janiszewski Mariusz - Grajewo

13-16. Motybel Jacek - Szczebra

13-16. Karniej Andrzej - Olecko

13-16. Laskowski Wiesław - Grajewo

17-20. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi

17-20. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie

17-20. Wieliczko Robert - Gawliki Wielkie

17-20. Iwanicki Leszek - Rostek

z44954009

Kategoria gołdapska:

1. Marcinkiewicz Mateusz

2. Różycki Marek

3. Wesołowski Grzegorz

z44954001

Kategoria: kl. 0

1. Gajewczyk Paweł - Pisanica

2. Sokołowski Fabian - Pisanica

3. Ziarko Justyna - Pisanica

4. Gościńska Maja - Stary Folwark

z44954003

Kategoria: kl. 1-2 SP - dziewczęta

1. Gajewczyk Magdalena - Pisanica

2. Przybylska Aleksandra - Pisanica

3. Czaplejewicz Lena - Olecko

4. Remiszko Magdalena - Stary Folwark

5-6. Aftyka Julia - Giżycko

5-6. Stankiewicz Martyna - Stary Folwark

7-8. KrawczukJulia - Stary Folwark

7-8. Sowa Maja - Gołdap

9-12. Dzikońska Nikola - Pisanica

9-12. Jarmołowicz Weronika - Stary Folwark

9-12. Andrulewicz Natalia - Stary Folwark

9-12. Omilianowicz Kinga - Stary Folwark

z44954004

Kategoria: kl. 1-2 SP - chłopcy

1. Dzikoński Dominik - Pisanica

2. Salewicz Jan - Olecko

3. Sołkajtys Gitys - Wyłkawyszki (Litwa)

4. Kresin Kamil - Giżycko

5-6. Drobiszewski Filip - Olecko

5-6. Prusinowski Aleks - Kolno

7-8. Ciak Paweł - Giżycko

7-8. Sławiński Kacper - Giżycko

9-12. Gołuch Kacper - Stary Folwark

9-12. Zera Krzysztof - Giżycko

9-12. Hołubowicz Filip - Stary Folwark

9-12. Topolski Tomasz - Stary Folwark

z44954002

Kategoria: kl. 3-4 SP - dziewczęta

1. Skarżyńska Maria - Pisanica

2. Krynicka Alicja - Pisanica

3. Popowska Izabela - Grajewo

4. Andruszkiewicz Amelia - Stary Folwark

z44954005

Kategoria: kl. 3-4 SP - chłopcy

1. Ziemba Bartosz - Giżycko

2. Ziarko Maciej - Pisanica

3. Krymski Artur - Pisanica

4. Bartninkas Wakares - Wyłkawyszki (Litwa)

5-6. Dabrawolski Krystopas - Wyłkawyszki (Litwa)

5-6. Daniłowicz Filip - Olecko

7-8. Wojtanis Aleks - Gołdap

7-8. Skowroń Lubomir - Gawliki Wielkie

9-12. Zalewski Marcin Gołdap

9-12. Baniel Jakub - Gołdap

9-12. Pawłowski Piotr - Pisanica

9-12. Warnajtys Justas - Wyłkawyszki (Litwa)

z44954006

Kategoria: kl. 5-8 SP - dziewczęta

1. Jankowska Julia - Gołdap

2. Słuchocka Natalia - Stary Folwark

3. Pawłowska Paulina - Pisanica

4. Bagińska Oliwia - Gołdap

5-6. Adamczewska Aleksandra - Stary Folwark

5-6. Kalwajtys Julita - Lisy

7-8. Kulewicz Zuzanna - Lisy

7-8. Aniołowska Patrycja - Lisy

z44954007

Kategoria: kl. 5-8 SP - chłopcy

1. Malinowski Kacper - Pisanica

2. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap

3. Babarskas Orestas - Wyłkawyszki (Litwa)

4. Dondera Patryk - Grajewo

5-6. Steplis Dajwydas - Wyłkawyszki (Litwa)

5-6. Hautt Daniel - Grajewo

7-8. Herbszt Hubert - Gawliki Wielkie

7-8. Matelak Kacper - Gawliki Wielkie

9-12. Kubylis Aurymas - Wyłkawyszki (Litwa)

9-12. Janiszewski Sebastian - Grajewo

9-12. Aleksandravicius Nojus - Wyłkawyszki (Litwa)

9-12. Chrzanowski Patryk - Kolno

13-16. Saliński Piotr - Olecko

13-16. Lutecki Marcin - Dubeninki

13-16. Brezgieł Paweł - Stary Folwark

13-16. Piekarz Patryk - Gawliki Wielkie

17-24. Kozłowski Jakub - Olecko

17-24. Goszczyk Dawid - Lisy

17-24. Wasyliszyn Kacper - Lisy

17-24. Diminskas Zygimontas - Wyłkawyszki (Litwa)

17-24. Alboszta Bartosz - Stary Folwark

17-24. Wasiliszyn Marcin - Lisy

17-24. Prusinowski Szymon - Kolno

17-24. Kalwajtys Mateusz - Lisy

z44954008

Kategoria: Szkoły ponadpodstawowe - chłopcy

1. Rutkowski Marcel - Pisanica

2. Jarzyna Damian - Gołdap

3. Wesołowski Damian - Gołdap

4. Puhacewicz Daniel - Grajewo

5-6. Kisłowski Michał - Gołdap

5-6. Bernatowicz Jakub - Gołdap

7-8. Kisłowski Kacper - Gołdap

7-8. Wawrukiewicz Cezary - Dubeninki

9-10. Tramp Mateusz - Gołdap

9-10. Lutecki Sebastian - Dubeninki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn