Grand Prix Działdowa (2) 2019 – Zacięta walka, a to dopiero półmetek

Fot. ilustracja

W niedzielę (17 lutego) odbył się drugi turniej cyklu Grand Prix Działdowa w tenisie stołowym.W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: juniorzy 2006 i młodsi: Kryspin Stolarczyk (Działdowo), juniorzy (2000/2005): Miłosz Cegielski (Kramarzewo), seniorzy (1999-1964) Marcin Łączyński (Działdowo), seniorzy (1964 i starsi) Mirosław Krejewski (Mława).

W klasyfikacjach generalnych prowadza odpowiednio: juniorzy 2006 i młodsi: Michał Lipowski i Kryspin Stolarczyk, juniorzy (2000/2005) Zuzanna Madej (Działdowo), seniorzy (1999/1964) Marcin Łączyński (Działdowo) seniorzy (1964 i starsi) Waldemar Sosnowski (Działdowo).

Kolejne turnieje odbędą się 3 i 24 marca.

Juniorzy 2006 i młodsi

1 Kryspin Stolarczyk Działdowo

2 Michał Lipowski Działdowo

3 Zofia Madej Działdowo

4 Adam Piotrowski Działdowo

5 Bartosz Zera Burkat

6 Bartosz Wójtowicz Działdowo

7 Dawid Manista Siemiątkowo

8 Łukasz Kostrucha Myślęta

9 Jakub Kępiński Myślęta

Klasyfikacja generalna

1/2 Michał Lipowski Działdowo 57

1/2 Kryspin Stolarczyk Działdowo 57

3 Zofia Madej Działdowo 48

4 Adam Piotrowski Działdowo 40

5 Bartosz Wójtowicz Działdowo 34

6 Paweł Witkowski Lidzbark 21

Juniorzy 2005-2000

1 Miłosz Cegielski Kramarzewo

2 Zuzanna Madej Działdowo

3 Sandra Michalska Kramarzewo

4 Radosław Szurawski Kramarzewo

Klasyfikacja generalna

1 Zuzanna Madej Działdowo 57

2 Miłosz Cegielski Kramarzewo 30

3 Antoni Drygulski Narzym 27

4 Sandra Michalska Kramarzewo 24

5 Radosław Szurawski Kramarzewo 21

Seniorzy 1999-1965

1 Marcin Łączyński Działdowo

2 Jakub Szymański Działdowo

3 Janusz Grzybicki Mława

4 Szymon Krzykowski Myślęta

5 Zbigniew Brzeziński Działdowo

6 Jan Grzebski Pierławki

7 Maciej Sieradzki Mława

8 Marcin Dębowski Lekowo

9 Mirosław Malikowski Działdowo

10 Krzysztof Wiloch Mława

11 Bartosz Kowalski Ciechanów

12 Jacek Szwedo Działdowo

13 Sylwester Mulkityn Działdowo

14 Sławomir Stawicki Ciechanów

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Łączyński Działdowo 54

2 Jakub Szymański Działdowo 54

3 Jan Grzebski Pierławki 36

4 Janusz Grzybicki Mława 33

5 Krystian Waszak Działdowo 30

6 Zbigniew Brzeziński Działdowo 4 19 23

Seniorzy 1964 i starsi

1 Mirosław Krejewski Mława

2 Waldemar Sosnowski Działdowo

3 Stefan Żochowski Ciechanów

4 Marian Gęsicki Działdowo

5 Roman Hajduk Działdowo

6 Andrzej Sieradzki Mława

Klasyfikacja generalna

1 Waldemar Sosnowski Działdowo 57

2 Stefan Żochowski Ciechanów 48

3 Mirosław Krajewski Mława 43

4 Marian Gęsicki Działdowo 42

5 Roman Hajduk Działdowo 38

6 Marek Kamiński Sochocin 27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn