W III lidze – Pracowita niedziela faworytów, remis na szczycie

Fot. ilustracja

Za nami rozgrywana na raty 7 kolejka spotkań III ligi tenisa stołowego. W środę (20 lutego) MKS Mrągowia przegrała we własnej hali z OSiR Jeziorany 8:10. Piłeczka Pisz i Ostródzianka rozegrały w niedziele (24 lutego)  po dwa mecze. Zaległy z 4 kolejki między nimi zakończył sie w Ostródzie remisem 9:9. Pozostałe spotkania faworyci wygrali: Ostródzianka z Mlexerem II 10:0 i Piłeczka z LZS Lubawa 12:6. W tabeli piszanie  zachowali punkt przewagi.

MKS Mrągowia Mrągowo – OSiR Jeziorany 8:10 (awansem 20 II)

Zbigniew Ratuszniak – Piotr Frączek 3:1 (5,-6,8,14)

Jacek Baczewski – Mariusz Samsel 3:1 (9,-6,10,9)

Mariusz Jurczyk – Wiesław Złakowski 3:0 (7,8,8)

Wiktoria Ceglińska – Andrzej Frączek 0:3 (-9,-8,-9)

Jacek Baczewski/Zbigniew Ratuszniak – Mariusz Samsel/Andrzej Frączek 2:3 (8,-10,7,-7,-14)

Mariusz Jurczyk/Wiktoria Ceglińska – Piotr Frączek/Wiesław Złakowski 1:3 (-8,9,-3,-7)

Zbigniew Ratuszniak – Mariusz Samsel 3:0 (8,7,6)

Jacek Baczewski – Piotr Frączek 0:3 (-7,-8,-9)

Wiktoria Ceglińska – Wiesław Złakowski 1:3 (-2,-5,8,-6)

Mariusz Jurczyk – Andrzej Frączek 3:2 (9,-9,8,-9,9)

Zbigniew Ratuszniak – Wiesław Złakowski 2:3 (7,-8,9,-9,-5)

Mariusz Jurczyk – Piotr Frączek 1:3 (-9,-9,10,-9)

Jacek Baczewski – Leszek Grochowski 3:0 (6,8,9)

Wiktoria Ceglińska – Mariusz Samsel 0:3 (-7,-5,-4)

Zbigniew Ratuszniak – Leszek Grochowski 3:0 (7,5,8)

Wiktoria Ceglińska – Piotr Frączek 0:3 (-5,-5,-9)

Jacek Baczewski – Wiesław Złakowski 2:3 (8,-8,8,-8,-10)

Mariusz Jurczyk – Mariusz Samsel 3:0 (8,7,6)

LZS Lubawa – MUKS Piłeczka Pisz 6:12

Andrzej Guzowski – Łukasz Mikucki 0:3 (-4,-4,-3)

Tomasz Golder – Waldemar Pawelczyk 3:1 (7,5,-6,8)

Michał Surdykowski – Sebastian Nogacki 3:2 (-9,-6,9,9,6)

Szymon Żuralski – Paweł Zieliński 1:3 (8,-7,-4,-1)

Michał Surdykowski/Tomasz Golder – Łukasz Mikucki/Paweł Zieliński 3:2 (8,-7,-4,9,7)

Andrzej Guzowski/Szymon Żuralski – Waldemar Pawelczyk/Sebastian Nogacki 0:3 (-8,-6,-4)

Andrzej Guzowski – Waldemar Pawelczyk 0:3 (-3,-3,-3)

Tomasz Golder – Łukasz Mikucki 0:3 (-10,-9,-6)

Szymon Żuralski – Sebastian Nogacki 0:3 (-7,-5,-3)

Michał Surdykowski – Paweł Zieliński 2:3 (5,10,-5,-9,-9)

Kornel Penkala – Sebastian Nogacka 0:3 ([5,-7,-4)

Michał Surdykowski – Łukasz Mikucki 0:3 (-7,-7,-4)

Patrycja Golder –Paweł Czarnecki 0:3 (-8,-8,-7)

Szymon Żuralski – Andrzej Wojsław 3:1 (3,-8,8,5)

Kornel Penkala – Paweł Czarnecki 3:0 (1,3,4)

Szymon Żuralski – Łukasz Mikucki 2:3 (-10,9,-6,6,-10)

Patrycja Golder – Łukasz Mikucki 0:3 (-1,-2,-3)

Michał Surdykowski – Andrzej Wojsław 3:1 (6,-4,2,6)

Inne wyniki

MLKS Ostródzianka -Mlexer II Elbląg 10:8

mecz zaległy (z 4 kolejki)

MLKS Ostródzianka - MUKS Piłeczka Pisz 9:9

Tabela

1 MUKS PIŁECZKA Pisz 7 12 82:44

2 MLKS Ostródzianka Ostróda 7 11 74:52

3 GZ LZS Lubawa 7 7 61:65

4 EKS MLEXER II Elbląg 7 6 66:70

5 OSIR Jeziorany 7 5 48:78

6 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 7 1 47:79

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn