III WTK skrzatów i żaków Pisanica 2019 – Lena Rucińska i chłopcy z Dekorglassu

Fot. nadesłane

W niedzielę (10 marca) w Pisanicy odbył się III Wojewódzkie Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków. Zwycięstwa w turnieju przypadły zawodnikom z Lidzbarka Welskiego i Działdowa, ale miejsca na podium wywalczyli również reprezentanci gospodarzy, Olsztyna, Olecka i Giżycka. Indywidualnością była Lena Rucińska (Lidzbark Welskie), która triumfowała w obu kategoriach.

Na podkreślenie zasługuje bardzo dobra frekwencja oraz niezły poziom sportowy. Zwycięzcy wśród żaków będą reprezentować województwo warmińsko-mazurskie w turniejach ogólnopolskich w Sępólnie Krajeńskim na początku kwietnia. Organizatorzy jak zwykle zadbali o poczęstunek dla zawodników i ich opiekunów.

z44993006

Wyniki

Kategoria: Skrzat - dziewczęta

1. Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski

2. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko

3. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

4. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Wysocka Gabriela MLKS CZARNI Olecko

5-6. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. Skuza Karolina LKS WEL Lidzbark Welski

9. Dzikońska Nikola LUKS ABC ŻAK Pisanica

z44993007

Kategoria: Skrzat - chłopcy

1. Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo

2. Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

3. Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn

4. Kresin Kamil UKS Giżycko

5-6. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn

7-8. Saulewicz Jan MLKS CZARNI Olecko

7-8. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Szczepański Fabian KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Zduniak Sebastian UKS KONIECZKI Ełk

9-12. Piotrkowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Drobiszewski Filip MLKS CZARNI Olecko

13-16. Sokołowski Fabian LUKS ABC ŻAK Pisanica

13-16. Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

13-16. Korona Aleksander KS DEKORGLASS Działdowo

13-16. Walasek Michał KS DEKORGLASS Działdowo

17-19. Karabela Mikołaj EKS MLEXER Elbląg

17-19. Gajewczyk Paweł LUKS ABC ŻAK Pisanica

17-19. Węgrzynowski Alan LKS WEL Lidzbark Welski

z44993008

Kategoria: Żak - dziewczęta

1. Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski

2. Pingot Zuzanna LKS WEL Lidzbark Welski

3. Dzięcioł Zofia KS AZS UWM Olsztyn

4. Skarżyńska Maria LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. Nadolska Roksana LKS WEL Lidzbark Welski

7-8. Krynicka Alicja LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko

9-11. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

9-11. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo

9-11. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo

z44993009

Kategoria: Żak - chłopcy

1. Piotrowski Adam KS DEKORGLASS Działdowo

2. Ziarko Maciej LUKS ABC ŻAK Pisanica

3. Ziemba Bartosz UKS Giżycko

4. Kempka Iwo KS DEKORGLASS Działdowo

5-6. Dzięcioł Tadeusz KS AZS UWM Olsztyn

5-6. Smurzyński Mateusz OSTRÓDZIANKA Ostróda

7-8. Krymski Artur LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. Wesołowski Hubert LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn

9-12. Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. Święcki Kacper UKS Gołdap Zdrój

9-12. Korzeniewski Andrzej UKS TEMPO 25 Olsztyn

13-16. Stachowiak Kajetan KS AZS UWM Olsztyn

13-16. Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo

13-16. Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn

13-16. Zduniak Jakub UKS KONIECZKI Ełk

17-24. Zubrzycki Dominik UKS KONIECZKI Ełk

17-24. Kowalik Remigiusz EKS MLEXER Elbląg

17-24. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica

17-24. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo

17-24. Zubrzycki Kacper UKS KONIECZKI Ełk

17-24. Daniłowicz Filip MLKS CZARNI Olecko

17-24. Pawłowski Piotr LUKS ABC ŻAK Pisanica

17-24. Piotrkowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo

25. Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn