Grand Prix Gminy Biskupiec (5) 2018/19 – To już prawie finisz

Fot. Dariusz Marchlewski/biskupiecka federacja sportu

Rozgrywki amatorskie Grand Prix Gminy Biskupiec dobiegają końca. Za nami już pięć z sześciu zaplanowanych turniejów. Rywalizacja przebiega w czterech kategoriach a liderami klasyfikacji generalnych są: Amelia Kwiatkowska, Michał Purpurowicz, Paulina Chamiga i Paweł Delikat. W Czerwonce o Puchar Burmistrza Biskupca rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Grand Prix Gminy Biskupiec

Kobiety Junior

Wyniki 5 turnieju

1 Amelia Kwiatkowska

2 Paulina Chamyga

3 Anna Grzybowska

Klasyfikacja generalna

1 Amelia Kwiatkowska 40

2 Paulina Chamyga 32

3 Anna Grzybowska 28

4 Julia Starzyńska 26

5 Wiktoria Filipek 20

6 Paulina Luśnia 18

Mężczyźni Junior

Wyniki 5 turneju

1 Kacper Korczyk

2 Michał Purpurowicz

3 Mateusz Purzycki

Klasyfikacja generalna

Michał Purpurowicz 38

Kacper Korczyk 33

Wiktgor Dawiczdyk 27

Mateusz Purzycki 25

Sebastian Bełdowski 21

Bartosz Kęszczyk 16

Kobiety Open

Wyniki 5 turnieju

1 Paulina Chamyga

2 Amelia Kwiatkowska

3 Anna Grzybowska

Klasyfikacja generalna

1 Paulina Chamyga 38

2 Amelia Kwiatkowska 34

3 Anna Grzybowska 27

4 Paulina Luśnia 23

5 Magdalena Sadowska 18

6 Patrycja Żukowska 7

Mężczyźni Open

Wyniki 5 turnieju

1 Paweł Delikat

2 Adam Borkowski

3 Janusz Sićko

4 Michał Sićko

5 Marek Zieliński

6 Andrzej Pałaszewski

Klasyfikacja generalna

1 Paweł Delikat 38

2 Adam Borkowski 36

3 Andrzej Pałaszewski 27

4 Janusz Sićko 27

5 Marek Zieliński 24

6 Michał Sićko 14

7 Mateusz Ewertowski 11

8 Piotr Włoch 10

9 Sebastian Włoch 9

10 Bartosz Kowalewski 6

Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Biskupca

Roczniki 2006 i młodsi

Dziewczęta

1 Julia Starzyńska SP Czerwonka

2 Roksana Benecka SP Czerwonka

3 Maja Purzycka SP Czerwonka

Chłopcy

1 Bartosz Kęszczyk SP Czerwonka

2 Krystian Błaszczak SP Czerwonka

3 Jakub Kuszmider NSP Korczak

Zespołowo

1 SP Czerwonka

2 NSP Korczak

3 SP Węgoj

Roczniki 2005/2004

Dziewczęta

1 Paulina Chamyga SP Czerwonka

2 Wiktoria Filipek SP Czerwonka

3 Katarzyna Rudnicka SP Węgoj

Chłopcy

1 Michał Purpurowicz SP Czerwonka

2 Karol Bełdowski SP Czerwonka

3 Jakub Kotowicz SP Czerwonka

Zespołowo

1 SP Czerwonka

2 SP Węgoj

3 SP 2 Biskupiec

Rocznik 2003

Dziewczęta

1 Amelia Kwiatkowska Gimnazjum Czerwonka

2 Anna Grzybowska Gimnazjum Czerwonka

3 Sandra Strupakowska Gimnazjum nr 1 Biskupiec

Chłopcy

1 Kacper Korczyk Gimnazjum nr 1 Biskupiec

2 Mateusz Purzycki Gimnazjum nr 1 Biskupiec

3 Maciej Janc Gimnazjum Kobułty

Zespołowo

1 Gimnazjum nr 1 Biskupiec

2 Gimnazjum Czerwonka

3 Gimnazjum Węgoj

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn