3 Grand Prix Polski Kadetów Białystok 2019 – Natalia Bogdanowicz-13, Mateusz Rutkowski-15

Fot. ilustracja

W weekend (15/17 marca) w Białymstoku odbywał się 3 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Z pięciorga reprezentantów Warmii i Mazur najlepiej spisali się: 12-letnia Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), która zajęła 13 miejsce i Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) - 15 miejsce. Pozostali startowali w turnieju pocieszenia.

Grand Prix Polski

Kadetki

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 13

Grupa

- Julia Furman (AZS UE Wrocław) 0:3 (-6,-2,-5)

- Klaudia Znojek (Radość Porzecze) 3:0 (7,5,9)

- Emilia Skuba (Bronowianka Kraków) 3:1 (-5,8,10,10)

Turniej główny

I runda

- Marta Drąg (LUKS Chełmno) 4:3 (7,3,11,-9,-2,-9,3)

1/8 finału

- Aleksandra Wiśniewska (Rokita Brzego Dolny) 0:4 (-11,-3,-3,-4)

Strefa 9/32

II runda

- Natalia Gąsior (Bronowianka Kraków) 3:2 (9,-8,5,-8,7)

III runda

- Faustyna Cieślik (KS Mysław) 1:3 (-9,-8,5,-7)

Strefa 13/16

-  Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) 3:0 (5,3,10)

o miejsce 13

- Anna Cyrwus (Gorce Nowy Targ) 3:1 (7,11,-6,5)

29594928 1112687952206433 8211024044532066045 n

Kadeci

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 15

Grupa

- Mikołaj Giereło (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:1 (8,-10,6,6)

- Patryk Bielecki (Heksa Niedrzwica Duża) 0:3 (-7,-3,-7)

- Hubert Kośkiewicz (UKS Niedźwiada Dolna) 3:0 (7,6,11)

Turniej główny

I runda

- Michał Gawlas (Czechowice-dziedzice) 1:4 (-8,6,-5,-8,-3)

Strefa 9/32

I runda

- Michał Przybył (Energetyk Łódź) 3:1 (5,-4,3,8)

II runda

- Bartłomiej Skórko (KTS Jastrzębie Zdrój) 3:2 (-9,8,-14,8,11)

III runda

- Aleksander Majchrzak (EMDEK Bydgoszcz) 1:3 (-8,-12,6,-8)

strefa 13/16

- Michał Wandachowicz (Chrobry Międzyzdroje) 2:3 (6,-7,-6,10,-7)

o miejsce 15

- Szymon Sporek (TKKF MOSiR Dukla) 3:0 (1,1,1)

23621277 1875168366146663 2615741808659700064 n

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

- Maksymilian Alot (MRKS Gdańsk) 2:3 (-11,4,11,-9,-8)

- Filip Krzywniak (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-1,-9,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Kacper Turecki (Gryf Gdów) 1:3 (10,-8,-5,-7)

gro9

Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Szymon Wiśniewski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-8,-6,13,-3)

- Kacper Głazowski (Granit Strzelin) 0:3 (-6,-0,-7)

- Miłosz Szewczak (Płomień Limanowa) 0:3 (-10,-4,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Michał Łukaszewicz (Ósemka Białystok) 3:0 (wo)

hci8

Igor Jankowski (Ostródzianka) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Igor Franc (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-7,-8,-9)

- Szymon Sporek (TKKF MOSiR Dukla) 2:3 (-5,12,6,-3,-8)

- Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) 1:3 (-7,6,-3,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Kacper Perkowski (ATS Białystok) 3:0 (5,6,10)

52803652 1934446086666521 8218706884840914944 n

Fot. Krzysztof Jarmołowicz

 Eliminacje do Grand Prix Polski

W piątek rozegrano eliminacje, do których zgłoszono sześcioro reprezentantów Warmii i Mazur. Byli to: Zuzanna i Zofia Madej, Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo), Kacper Malinowski i Maciej Ziarko (LUKS ABC Żak Pisanica) oraz Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński). Awansował tylko Gromek.

Kadetki

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Maja Kozak (Nurt Przemysl) 3:0 (8,11,7)

- Karolina Podyma (Śnieżnik Stronie Śląskie) 1:3 (8,-5,-5,-6)

- Amelia Wycichowska (Gotyk Toruń) 3:0 (11,4,-8,8)

Play off

I runda (o awans)

- Karolina Wójtowicz (Lewart Lubartów) 0:3 (-3,-10,-4)

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Kamila Momot (Roztocze Szczebrzeszyn) 3:1 (5,5,-8,5)

- Karolina Wójtowicz (Lewart Lubartów) 0:3 (-4,-2,-8)

- Weronika Bździuk (Tref Zamość) 0:3 (-4,-7,-7)

Kadeci

Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) - brak awansu

Grupa

- Tomasz Trzaskowski ((GLKS Nadarzyn) 0:3 (-2,-4,-3)

- Krzysztof Stąporek (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:3 (6,-7,11,-6,-3)

Kacper Malinowski ABC Żak Pisanica) - brak awansu

Grupa

- Łukasz Sakowicz (Spójnia Warszawa) 3:2 (11,10,-6,-9,6)

- Maksymilian Alot (MRKS Gdańsk) 1:3 (10,-8,-2,-3)

- Mateusz Jagodziński (LUKS Chełmno) 2:3 (-8,9,-9,10,-6)

Maciej Ziarko (ABC Żak Pisanica) - brak awansu

Grupa

- Jan Plis (KS CKFiS Bełżyce) 0:3 (-1,-5,-5)

- Mateusz Burakowski (Returmn Piaseczno 0:3 (-1,-5,-3)

- Maksymilian Zawiślak (Omega Kleszczów) 0:3 (-3,-6,-3)

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) - awans do Grand Prix Polski

Grupa

- Mateusz Sakowicz (Spójnia Warszawa) 2:3 (-10,8,4,-6,-9)

- Szymon Rogoziński (AZS PWSZ Nysa) 3:1 (13,-8,9,8)

- Michał Jurczuk (ATS Białystok) 3:0 (5,6,6)

Play off

II runda (o awans)

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 3:2 (-7,6,-3,4,6)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn