32 Grand Prix Działdowa (3) 2019 – Liderzy trzymają się mocno, ale to jeszcze nie koniec

Fot. ilustracja

W sobotę (16 marca) odbył się trzeci z czterech zaplanowanych turniejów 32 Grand Prix Tenisa Stołowego. W poszczególnych kategoriach wiekowych trwa zacięta walka o zwycięstwo. Tym razem w poszczególnych grupach zwyciężyli: Michał Lipowski (Działdowo) – juniorzy 2006 i młodsi, Miłosz Cegielski (Kramarzewo) –juniorzy 2005/06, Marcin Łączyński (Działdowo) 1999.65 i Waldemar Sosnowski (Działdowo) 1964 i starsi.

Liderami klasyfikacji generalnych są odpowiednio: Michał Lipowski, Zuzanna Madej, Marcin Łączyński i Waldemar Sosnowski. Ostatni turniej odbędzie się w najbliższa sobotę (23 marca).

Wyniki

Juniorzy 2006 i młodsi

1 Michał Lipowski Działdowo

2. Kryspin Stolarczyk Działdowo

3. Adam Piotrowski Działdowo

4. Zofia Madej Działdowo

5. Bartosz Stankiewicz Zakrzewo

Klasyfikacja generalna

1 Michał Lipowski Działdowo 87

2 Kryspin Stolarczyk Działdowo 84

3 Zofia Madej Działdowo 69

4 Adam Piotrowski Działdowo 64

5 Bartosz Wójtowicz Działdowo 34

6 Paweł Witkowski Lidzbark 21

7 Bartosz Zera Burkat 19

8 Bartosz Stankiewicz Zakrzewo 19

9 Sergiusz Morka Działdowo 15

10 Dawid Manista Siemiątkowo 15

11 Łukasz Kostrucha Myslęta 13

12 Jakub Kępiński Myślęt11

Juniorzy 2005-2000

1. Miłosz Cegielski Kramarzewo

2. Sandra Michalska Kramarzewo

3. Zuzanna Madej Działdowo

4. Sebastian Rymarski Zakrzewo

5. Mateusz Fidurski Kozłowo

Klasyfikacja generalna

1 Zuzanna Madej Działdowo 81

2 Miłosz Cegielski Kramarzewo 60

3 Sandra Michalska Kramarzewo 51

4 Antoni Drygulski Narzym 27

5 Radosław Szurawski Kramarzewo 21

6 Sebastian Rymarski Zakrzewo 21

7 Mateusz Fidurski Kozłowo 19

Seniorzy 1999-1965

1. Marcin Łączyński Działdowo

2. Zbigniew Brzeziński Działdowo

3. Jan Grzebski Pierławki

4. Janusz Grzybicki Mława

5. Jakub Szymański Działdowo

6. Krystian Waszak Działdowo

7. Maciej Sieradzki Mława

8. Kamil Jurkiewicz Mława

9. Jacek Szwedo Działdowo

10. Waldemar Wiszewski Sławka Mała

11. Sylwester Mulkityn Działdowo

12. Marcin Dębowski Lekowo

13. Adam Pydyn Mława

14. Przemysław Duchewicz Sławka Wielka

15. Przemysław Gajewski Działdowo

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Łączyński Działdowo 84

2 Jakub Szymański Działdowo 73

3 Jan Grzebski Pierławki 60

4 Janusz Grzybicki Mława 54

5 Zbigniew Brzeziński Działdowo 50

6 Krystian Waszak Działdowo 47

7 Maciej Sieradzki Mława 36

8 Jacek Szwedo 24

9 Sylwester Mulkityn Działdowo 23

10 Sławomir Pieckowski Działdowo 21

11 Szymon Krzykowski Myślęta 21

12 Sławomir Stawicki Ciechanów 19

13 Marcin Dębowski Lekowo 19

14 Krzysztof Michnowski Nasielsk 17

15 Piotr Michalski Sochocin 13

16 Kamil Jurkiewicz Mława 13

17 Mirosław Malikowski Działdowo 11

18 Krzysztof Wiloch Mława 9

19 Waldemar Wiszewski Sławka Mała 9

20 Bartosz Kowalski Ciechanów 7

21 Michał Zakrzewski Uzdowo 5

22 Adam Pydyn Mława 5

23 Przemysław Duchewicz Sławka Wielka 4

24 Przemysław Gajewski Działdowo 3

25 Karol Kordalski Sarnowo 3

26 Bartłomiej Sieński Turza Wiel. 2

27 Łukasz Pająski Działdowo 1

Seniorzy 1964 i starsi

1. Waldemar Sosnowski Działdowo

2. Mirosław Krajewski Mława

3. Dariusz Rochoń Działdowo

4. Stefan Żochowski Ciechanów

5. Wojciech Sieradzki Mława

6. Marian Gęsicki Działdowo

7. Roman Hajduk Działdowo

Klasyfikacja generalna

1 Waldemar Sosnowski Działdowo 87

2 Mirosław Krajewski Mława 70

3 Stefan Żochowski Ciechanów 69

4 Marian Gęsicki Działdowo 59

5 Roman Hajduk Działdowo 53

6 Wojciech Sieradzki Mława 36

7 Marek Kamiński Sochocin 27

8 Dariusz Rochoń Działdowo 24

9 Andrzej Sieradzki Mława 17

10 Jan Lejbt Nidzica 15

11 Adam Bogdański Nidzica 11

12 Jerzy Jakubowski Nidzica 9

13 Piotr Pająski Działdowo 7

14 Tadeusz Karla Nidzica 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn