Puchar Prezesa MLKS Czarni Olecko – Ponad 130 rakietek, goście z Litwy i Rosji

Fot. nadesłane

W minioną sobotę (16 marca) w hali Lega w Olecku odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa MLKS Czarni Olecko. Oficjalnego rozpoczęcia zawodów dokonał prezes klubu Pan Marek Wójcik. W rywalizacji uczestniczyło 134 pingpongistów, w tym spora grupa gości z Litwy , oraz zawodnicy z Rosji. W najbardziej prestiżowej kategorii Open zwycięzcą został Krystian Maciorowski (Grajewo).

Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe statuetki, dyplomy i upominki. Wszystkim wręczono wejściówki na pływalnię. Przygotowano również słodki poczęstunek , kawę i herbatę. Wyróżniono również najmłodszego uczestnika turnieju, którym okazała się Alicja Remiszko ur. 20.08.2012 r. (UKS Remik Stary Folwark) , oraz najstarszego Pana Józefa Polakowskiego ur. 19.04.1950r. (Olecko).

ku9

Kategoria I – niepełnosprawni:

Kobiety:

1. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)

2. Hanna Milewska (WTZ Olecko)

3. Klaudia Romotowska (WTZ Olecko)

ku10

Mężczyźni:

1. Dembowski Krzysztof (Start Białystok)

2. Trochim Krzysztof (Start Białystok)

3. Kiczka Tomasz (WTZ Olecko)

4. Pawiński Piotr (WTZ Olecko)

5. Radosław Pałęga (WTZ Olecko)

ku2

Kategoria II - Rocznik 2010 i młodsi (klasy I i II) :

Dziewczęta :

1. Przybylska Aleksandra (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)

3. Gajewczyk Magdalena ( LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4. Remiszko Magdalena ( UKS REMIK STARY FOLWARK)

5-6.Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)

5-6. Stankiewicz Martyna ( UKS REMIK STARY FOLWARK)

7-8. Remiszko Alicja ( UKS REMIK STARY FOLWARK)

7-8. Jarmułowicz Weronika ( UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12. Miłkowska Zofia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12. Jakubowska Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12. Andruszkiewicz Weronika (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12. Omilianowicz Kinga (UKS REMIK STARY FOLWARK)

13. Gościńska Maja (UKS REMIK STARY FOLWARK)

ku1

Chłopcy :

1.Gytis Saukaitys (Litwa)

2.Dzikoński Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Kresin Kamil (UKS Giżycko)

4.Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)

5-6.Zera Krzysztof (UKS Giżycko)

5-6.Sławiński Kacper (UKS Giżycko)

7-8.Danielus Venclovas (Litwa)

7-8.Matas Valentukanis (Litwa)

9-12.Hołubowicz Filip (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12.Arasim Maksymilian (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12.Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)

9-12.Topolski Tomasz (UKS REMIK STARY FOLWARK)

13.Naszkiewicz Piotr (UKS REMIK STARY FOLWARK)

ku6

Kategoria III Rocznik 2008 i młodsi (klasy III i IV) :

Dziewczęta :

1.Krynicka Alicja (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2.Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)

4.Andruszkiewicz Amelia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

5-6.Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)

5-6.Chołubowicz Julia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

ku5

Chłopcy :

1.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)

2.Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)

3.Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4.Święcki Kacper (UKS Gołdap Zdrój)

5-6.Krymski Artur (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Ozalas Adas (Litwa)

7-8.Dabravolski Kriskepas (Litwa)

7-8.Bartninkas Vakonis (Litwa)

9-12.Varnaitis Justas (Litwa)

9-12.Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)

9-12.Kresin Kamil (UKS Giżycko)

9-12.Saukaitis Gytis ( Litwa)

13-16.Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)

13-16.Pawłowski Piotr (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

13-16.Zalewski Marcel (UKS Gołdap Zdrój)

13-16.Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)

17.Banial Jakub (UKS Gołdap Zdrój)

ku16

Kategoria IV - Rocznik 2007-2004 (klasy V-VIII) :

Dziewczęta :

1.Suchocka Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

2.Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)

3.Mazuraityte Liepa (Litwa)

4.Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Adamczewska Aleksandra (UKS REMIK STARY FOLWARK)

7.Vaitunaityte Ula (Litwa)

ku15

Chłopcy :

1.Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)

2.Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)

4.Brazaitis Rokas (Litwa)

5-6.Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)

7-8.Aleksandravicius Nojus (Litwa)

7-8.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)

9-12.Rosvydas Stemplys (Litwa)

9-12.Bulota Augustas (Litwa)

9-12.Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)

9-12.Valikavicius Deivydas (Litwa)

13-16.Kozłowski Jakub (MLKS Czarni Olecko)

13-16.Babarskas Orestas (Litwa)

13-16.Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)

13-16.Saliński Piotr (MLKS Czarni Olecko)

17-24.Wojtach Szymon (Ełk)

17-24.Matulewicz Kamil (Augustów)

17-24.Diminskas Zygmuntas (Litwa)

17-24.Kubilius Aurimas (Litwa)

17-24.Klekotko Mateusz (MLKS Czarni Olecko)

17-24.Bartnicki Rafał (MLKS Czarni Olecko)

ku4

Kategoria V Rocznik 2003-1999 :

Dziewczęta :

1.Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)

2.Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)

3.Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)

4.Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

ku3

Chłopcy :

1.Baranowski Kamil (Łomża)

2.Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Armanawicius Dzugas (Litwa)

4.Brazaitis Rokas (Litwa)

5-6.Rutkowski Marcel (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)

7-8.Marcinkiewicz Mateusz ( UKS Gołdap Zdrój)

7-8.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)

9-12.Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)

9-12.Jankauskas Ugnus (Litwa)

9-12.Valukievicius Deiwidas (Litwa)

9-12 Laskowski Hubert (Łomża)

ku11

Kategoria VI Open :

1.Maciorowski Krystian (Grajewo)

2.Dobrowolski Maciej (Łomża)

3.Skrzekut Roman (UKS BIAŁOBRZEGI)

4.Kairys Andrius (Litwa)

5-6.Baranowski Kamil (Łomża)

5-6.Armanawicius Dzugas (Litwa)

7-8.Bronakowski Michał (UKS BIAŁOBRZEGI)

7-8.Anismow Danił (Rosja)

9-12.Gieczas Romas (Rosja)

9-12.Wesołowski Grzegorz (UKS Gołdap Zdrój)

9-12.Staśkiewicz Darek (UKS REMIK STARY FOLWARK)

9-12.Zawistowski Marcin (Grajewo)

13-16.Laskowski Wiesław (Grajewo)

13-16.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)

13-16.Marczykowski Mateusz (Grajewo)

13-16.Babarskas Orestos (Litwa)

17-24.Skrocki Tomasz (Olecko)

17-24.Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)

17-24.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)

17-24.Sewastianowicz Łukasz (UKS BIAŁOBRZEGI)

17-24.Pietrołaj Tadeusz (Olecko)

17-24.Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)

17-24.Fechner Hubert (Białystok)

17-24.Micyk Walery (Rosja)

25-32.Oziricki Andrej (Rosja)

25-32.Najda Grzegorz (Ełk)

25-32.Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)

25-32.Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)

25-32.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)

25-32.Dembowski Krzysztof (Start Białystok)

25-32.Jankauskas Ugnius (Litwa)

25-32.Dobrzyń Jarosław (UKS Białobrzegi)

33-44.Bartnicki Łukasz (MLKS Czarni Olecko)

33-44.Nawrot Jan (Olecko)

33-44.Mocarski Jan (Łomża)

33-44.Laskowski Hubert (Łomża)

33-44.Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)

33-44.Krupiński Grzegorz (Olecko)

33-44.Trochim Krzysztof (Start Białystok)

33-44.Zaręba Adam (Ełk)

33-44.Brzeziński Stanisław (Łomża)

33-44.Cieszyński Marcin (Promień Mońki)

33-44.Motybel Jacek (UKS BIAŁOBRZEGI)

33-44.Szupieńko Robert (Olecko)

ku7

Kategoria VII - powyżej 50 roku życia

1.Różycki Marek (UKS Gołdap Zdrój)

2.Żyliński Kazimierz (Krasnopol)

3.Gieczas Romas (Rosja)

4.Micyk Walery (Rosja)

5-6.Oziricki Andrej (Rosja)

5-6.Omelianiuk Tadeusz (Augustów)

7-8.Dobrzyński Jarosław (UKS BIAŁOBRZEGI)

7-8.Nawrot Jan (Olecko)

9-12.Skrocki Tomasz (Olecko)

9-12.Warsiewicz Karol (Olecko)

9-12.Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)

9-12.Dembowski Krzysztof (Start Białystok)

ku8

Kategoria VIII - powyżej 60 roku życia

1.Orłów Janusz (Krasnopol)

2.Trochim Adam (Olecko)

3.Jan Bagiński (Płaska)

4.Laskowski Wiesław (Grajewo)

5-6.Mocarski Jan (Łomża)

5-6.Szeszko Henryk (UKS BIAŁOBRZEGI)

7-8.Polakowski Józef (Olecko)

7-8.Omelianiuk Zdzisław (Augustów)

9-12.Brzeziński Stanisław (Łomża)

9-12.Konopczyński Zbysław (Lenarty)

ku13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn