Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów 2019 – W Lidzbarku Warmińskim faworyci potwierdzili aspiracje

Fot. nadesłane

W niedzielę (24 marca) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Młodzików, Kadetów i Juniorów. W hali przy ul Polnej było gwarno. Wprawdzie nie narzekamy na nadmiar zawodników, ale rozgrywanie w jednym dniu turniejów w trzech grupach wiekowych w kilku konkurencjach wymaga dużej dyscypliny czasowej. Z tym nie było problemów.

Ponieważ jest grupa tenisistów, która ma zagwarantowany udział w Mistrzostwach Polski z uwagi na wysoki ranking, rywalizowano dwutorowo. Wyłaniano mistrzów, ale jednocześnie stworzono możliwości by jak największa liczba zawodników uzyskała prawo gry w krajowym championacie. Gracze z limitami nie blokowali więc dwóch miejsc premiowanych udziałem w MP, a spotykali się z kwalifikantami tylko w grze o medale.

Niespodzianek nie było. Tytuły zdobywali raczej faworyci. W młodzikach wszystkie konkurencje z wyjątkiem druzynówki dziewcząt zdominowała trójka z Warmii Lidzbark Warmiński: Natalia Bogdanowicz, Artur Gromek i Dawid Chilicki.. W kadetach dominatorem był Mateusz Rutkowski z Dekorglassu. Mistrzem województwa juniorów został i tu małe zaskoczenie, Patryk Lewandowski (Dekorglass), który okazał się lepszy od faworyta Maksymiliana Miastowskiego z Ostródzianki. Nie przyjechali do Lidzbarka Warmińskiego jego koledzy klubowi Szymon Kolasa i Łukasz Sokołowski.

KATEGORIA: Młodziczka

MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA

Natalia BOGDANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

limit krajowy na Mistrzostwa Polski

Natalia BOGDANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

Kwalifikacje

1. Zofia MADEJ -KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

2. Natalia BRZEZIŃSKA - KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

3. Maria PIECKOWSKA - KS Dekorglass Działdowo

4. Maria SKARŻYŃSKA- UKS ABC ŻAKPisanica

5. Lena RUCIŃSKA - LKS WEL Lidzbark Welski

6. Paulina PAWŁOWSKA - UKS ABC ŻAKPisanica

7. Elżbieta PROSTKO - UKS KonieczkiEłk

8. Zofia DZIĘCIOŁ - AZS UWM Olsztyn

9. Zuzanna PINGOT - LKS WEL Lidzbark Welski

KATEGORIA: Młodzik

MISTRZ WOJEWÓDZTWA

Dawid CHILICKI - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

limit krajowy na Mistrzostwa Polski

Artur GROMEK - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

Dawid CHILICKI - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

Kwalifikacje

1. Michał LIPOWSKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

2. Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski - awans na Mistrzostwa Polski

3. Mateusz MARCINKIEWICZ - UKS Gołdap Zdrój

4. Mateusz SMURZYŃSKI - MLKS OstródziankaOstróda

5. Igor PAŹDZIORKO- MLKS OstródziankaOstróda

6. Bartosz ZIEMBA - UKS Giżycko

7. Adam PIOTROWSKI - KS Dekorglass Działdowo

8. Tadeusz DZIĘCIOŁ - AZS UWM Olsztyn

9. Maciej ZIARKO - LUKS ABC ŻAKPisanica

10. Artur KRYMSKI- LUKS ABC ŻAKPisanica

11. Kryspin STOLARCZYK - KS Dekorglass Działdowo

12. Adam OKULUS - LKS MLEXER Elbląg

13. Jan GÓRALSKI - MLKS OstródziankaOstróda

14. Szymon KOSEK - MLKS;OstródziankaOstróda

15. Oleg STEFANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

16. Michał LIEBNER - LKS WEL Lidzbark Welski

17. Hubert BOGDANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

18. Maciej ZAJUL - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

19. Błażej MAŁECKI- LKS MLEXER Elbląg

KATEGORIA: Młodziczka gra podwójna

1. Natalia BOGDANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / Maria PIECKOWSKA - KS Dekorglass Działdowo

2. Zofia MADEJ -KS Dekorglass Działdowo / Natalia BRZEZIŃSKA - KS Dekorglass Działdowo

3. Lena RUCIŃSKA - LKS WEL Lidzbark Welski / Zuzanna PINGOT - LKS WEL Lidzbark Welski

KATEGORIA: Młodzik gra podwójna

1. Artur GROMEK - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński /Dawid CHILICKI - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. Mateusz MARCINKIEWICZ - UKS Gołdap Zdrój/ Maciej ZIARKO - LUKS ABC ŻAK Pisanica

3. Michał LIPOWSKI - KS Dekorglass Działdowo/ Kryspin STOLARCZYK – KS Dekorglass Działdowo

4. Szymon KOSEK - MLKS OstródziankaOstróda/ Adam PIOTROWSKI - KS Dekorglass Działdowo

5/8.Oleg STEFANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński/ Jan GÓRALSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

5/8 Igor PAŹDZIORKO- MLKS Ostródzianka Ostróda/Mateusz SMURZYŃSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

5/8 Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski / Michał LIEBNER - LKS WEL Lidzbark Welski

5/8 Tadeusz DZIĘCIOŁ - AZS UWM Olsztyn/ Bartosz ZIEMBA - UKS Giżycko

9 Adam OKULUS - LKS MLEXER Elbląg/ Błażej MAŁECKI- LKS MLEXER Elbląg

10 Hubert BOGDANOWICZ - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński/ Maciej ZAJUL – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

KATEGORIA: Młodzik gra mieszana

1. Artur GROMEK - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński / Natalia BOGDANOWICZ – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. Kryspin STOLARCZYK - KS Dekorglass Działdowo / Zofia MADEJ -KS Dekorglass Działdowo

3. Michał LIPOWSKI - KS Dekorglass Działdowo / Natalia BRZEZIŃSKA - KS Dekorglass Działdowo

4. Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski / Lena RUCIŃSKA - LKS WEL Lidzbark Welski

KATEGORIA: Młodziczka gra drużynowa

1. KS Dekorglass Działdowo

2. LUKS ABC ŻAKPisanica

3. LKS WEL Lidzbark Welski

KATEGORIA: Młodzik gra drużynowa

1. KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

2. KS Dekorglass Działdowo

3. MLKS OstródziankaOstróda

4. LKS WEL Lidzbark Welski

5. LUKS ABC ŻAKPisanica

6. LKS MLEXER Elbląg

unnamed

KATEGORIA: Kadetka

MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA

Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass Działdowo

Turniej

1. Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

1. Anna GÓRALSKA - MLKS OstródziankaOstróda - awans na Mistrzostwa Polski

2. Gabriela ZIARKO - UKS KonieczkiEłk

KATEGORIA: Kadet

MISTRZ WOJEWÓDZTWA

Mateusz RUTKOWSKI-KS Dekorglass Działdowo

limit krajowy na Mistrzostwa Polski

Mateusz RUTKOWSKI-KS Dekorglass Działdowo

Igor JANKOWSKI - MLKS OstródziankaOstróda

Kwalifikacje

1. Kacper MALINOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica- awans na Mistrzostwa Polski

2. Dominik ŚWIĘCKI - UKS Gołdap Zdrój- awans na Mistrzostwa Polski

3. Mikołaj MALINOWSKI - UKS KonieczkiEłk

4. Jakub ANZEL - KS Dekorglass Działdowo

5. Igor CHOJNACKI - LKS WEL Lidzbark Welski

6. Wiktor CZOSSEK - MLKS;OstródziankaOstróda

7. Paweł WASILEWSKI - AZS UWM Olsztyn

8. Jakub GOŁASZEWSKI - AZS UWM Olsztyn

9. Antoni DRYGULSKI - KS Dekorglass Działdowo

10. Wojciech GAJEWSKI - UKS Konieczki Ełk

KATEGORIA: Kadetka gra podwójna

1. Anna GÓRALSKA - MLKS OstródziankaOstróda/ Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass Działdowo

KATEGORIA: Kadet gra podwójna

1. Mateusz RUTKOWSKI-KS Dekorglass Działdowo/ Jakub ANZEL - KS Dekorglass Działdowo

2. Dominik ŚWIĘCKI - UKS Gołdap Zdrój / Kacper MALINOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica

3. Wiktor CZOSSEK - MLKS OstródziankaOstróda / Igor JANKOWSKI – MLKS Ostródzianka Ostróda

4. Igor CHOJNACKI - LKS WEL Lidzbark Welski / Antoni DRYGULSKI - KS Dekorglass Działdowo

5. Jakub GOŁASZEWSKI - AZS UWM Olsztyn / Paweł WASILEWSKI - AZS UWM Olsztyn

6. Mikołaj MALINOWSKI - UKS Konieczki Ełk / Wojciech GAJEWSKI – UKS Konieczki Ełk

KATEGORIA: Kadet gra mieszana

1. Mateusz RUTKOWSKI-KS Dekorglass Działdowo/ Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass

Działdowo

2. Igor JANKOWSKI - MLKS OstródziankaOstróda/ Anna GÓRALSKA – MLKS Ostródzianka Ostróda

3. Mikołaj MALINOWSKI - UKS Konieczki Ełk/ Gabriela ZIARKO - UKS Konieczki Ełk

KATEGORIA: Kadet gra drużynowa

1. KS Dekorglass Działdowo

2. MLKS Ostródzianka Ostróda

3. UKS KonieczkiEłk

4. AZS UWM Olsztyn

KATEGORIA : JUNIORKA

MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA

Marta KAWIAK - MLKS Ostródzianka Ostróda

Turniej

1. Marta KAWIAK - MLKS Ostródzianka Ostróda- awans na Mistrzostwa Polski

2. Joanna ŁUSZCZYŃSKA - MLKS Czarni Olecko- awans na Mistrzostwa Polski

KATEGORIA : JUNIOR

MISTRZ WOJEWÓDZTWA

Patryk LEWANDOWSKI KS Dekorglass Działdowo

limit krajowy na Mistrzostwa Polski

Szymon KOLASA - MLKS Ostródzianka Ostróda

Maksymilian MIASTOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

Łukasz SOKOŁOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

Patryk LEWANDOWSKI KS Dekorglass Działdowo

Kwalifikacje

1. Jakub BIELICKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

2. Jakub SZYMAŃSKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na Mistrzostwa Polski

3. Marcel RUTKOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica

4. Jakub KLIMCZEWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

KATEGORIA: Junior gra podwójna

1. Jakub BIELICKI - KS Dekorglass Działdowo/ Patryk LEWANDOWSKI KS Dekorglass Działdowo

2. Maksymilian MIASTOWSKI - MLKS OstródziankaOstróda/ Jakub KLIMCZEWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

3. Jakub SZYMAŃSKI - KS Dekorglass Działdowo/ Marcel RUTKOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica

KATEGORIA: Junior gra mieszana

1. Maksymilian MIASTOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda/ Marta KAWIAK - MLKS Ostródzianka Ostróda

2. Jakub BIELICKI - KS Dekorglass Działdowo/ Joanna ŁUSZCZYŃSKA - MLKS Czarni Olecko

KATEGORIA: Junior gra drużynowa

1. KS Dekorglass Działdowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn