V Memoriał Stanisława Sieradzkiego Jeziorany 2019 – Golian w open, Rutkowski w kategorii

Fot. OSiR Jeziorany facebook

W niedziele (7 kwietnia) w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jezioranach odbył się V Memoriał Stanisława Sieradzkiego w Tenisie Stołowym. W ten sposób uczczono pamięć byłego nauczyciela propagującego tę dyscyplinę w gminie Jeziorany. W najciekawszej kategorii – OPEN zwyciężył Tomasz Golian, który okazał się lepszy od Marka Różyckiego z Gołdapi. Trzeci był Mateusz Rutkowski (Działdowo).

W kategorii: do 50 roku życia wśród 28 zawodników trzecie miejsce zajął Tomasz Golian (Olsztyn), drugie należało do Marcina Wróblewskiego (Lidzbark Warmiński), a wygrał najmłodszy zawodnik biorący udział w tej kategorii wiekowej – Mateusz Rutkowski (Działdowo). W rywalizacji osób powyżej 50 roku życia. (22 zawodników) najlepszy okazał się Zbigniew Ratuszniak (Kętrzyn), a za nim uplasowali się kolejno Marek Różycki (Gołdap) i Andrzej Karniej (Olecko)

57062177 1719001648202892 149739911606435840 n

Kategoria do 50 lat

1. Rutkowski Mateusz

2. Wróblewski Marcin

3. Golian Tomasz

4. Wawrzyniak Przemysław

5. Karniej Robert

6. Frączek Piotr

7. Święcki Dominik

8. Ługowski Krzysztof

9. Samsel Mariusz

10. Deska Paweł

11. Gołaszewski Jakub

12. Frączek Andrzej

13. Tomaszewski Wojciech

14. Marcinkiewicz Mateusz

15. Kukawski Grzegorz

16. Gromek Krzysztof

17. Żubrowski Andrzej

18. Polański Wojciech

19. Wesołowski Grzegorz

20. Ropelewski Tomasz

21. Borkowski Adam

22. Dadura Marcin

23. Rabij Grzegorz

24. Świątkowski Kamil

25. Żywice Michał

26. Martyniak Dorota

27. Martyniak Bartłomiej

28. Dadura Marcin

56913348 1719001431536247 4474387836803481600 n

Kategoria +50 lat

1. Ratuszniak Zbigniew

2. Różycki Marcin

3. Karniej Andrzej

4. Bartycha Dariusz

5. Kuczyński Edmund

6. Skrzypczyk Mirosław

7. Skrętkowski Wiesław

8. Głębocki Janusz

9. Krawczyk Bolesław

10. Grochowski Leszek

11. Wróblewski Kazimierz

12. Bucholc Wlademar

13. Korsak Tomasz

14. Miciun Stanisław

15. Lasiuk Czesław

16. Korzunowicz Mirosław

17. Pizoń Roman

18. Boliszewski Mariusz

19. Korsak Jolanta

20. Błociński Dariusz

21. Piotrowski Dariusz

22. Dudziec Krzysztof

56734903 1719001594869564 4487113580088393728 n

Kategoria Open

1. Golian Tomasz

2. Różycki Marek

3. Rutkowski Mateusz

4. Święcki Dominik

5. Karniej Robert

6. Wawrzyniak Przemysław

7. Krawczyk Bolesław

8. Bartycha Dariusz

9. Wróblewski Marcin

10. Marcinkiewicz Mateusz

11. Ługowski Krzysztof

12. Wesołowski Grzegorz

13. Karniej Andrzej

14. Wróblewski Kazimierz

15. Rabij Grzegorz

16. Gołaszewski Jakub

17. Bucholc Waldemar

18. Skrętkowski Wiesław

19. Ropelewski Tomasz

20. Grochowski Leszek

21. Boliszewski Mariusz

22. Żywiec Michał

23. Gromek Krzysztof

24. Tomaszewski Wojciech

25. Korzunowicz Mirosław

26. Walencik Arkadiusz

27. Polański Wojciech

28. Korsak Jolanta

29. Świątkowski Kamil

30. Korsak Tomasz

31. Błociński Dariusz

32. Borkowski Adam

33. Kuczyński Edmund

34. Martyniak Dorota

35. Miciun Stanisław

36. Kukawski Grezgorz

37. Piotrowski Dariusz

38. Martyniak Bartłomiej

39. Dadura Marcin

56526656 1719001374869586 8264362309887983616 n

Kategoria Dzieci z Gminy Jeziorany do 16 roku życia:

1. Pałkowski Kamil

2. Szyjer Jakub

3. Pawłowski Patryk

4. Stolarewski Maciej

5. Błażewicz Klaudia

6. Woroch Patryk

7. Tajski Jakub

8. Wardzyński Sebastian

9. Komar Paweł

10. Adamiec Marek

11. Iwański Dawid

12. Skoczeń Daria

13. Nurzyńska Zuzanna

14. Ślusarska Oliwia

15. Bartoszewski Wiktor

16. Krempa Zuzanna

17. Iwańska Nikola

18. Jankowska Julia

19. Barczak Rafał

20. Sadkowska Wiktoria

21. Szabat Klaudia

22. Pokrzywicki Łukasz

23. Szabat Sandra

24. Garkowska Zuzanna

25. Zień Jagoda

26. Zień Julia

27. Bekier Piotr

28. Papiernik Nina

29. Budrewicz Natalia

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn