Indywidualne MP Młodzików Brzeg Dolny 2019 – Gromek i Chilicki brąz w deblu, Natalia 2 razy 5/8, Artur przegrał w ćwierćfinale

Fot. ilustracja

W Brzegu Dolnym odbywają się (11.14 kwietnia) Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju indywidualnym występowało sześcioro  reprezentantów Warmii i Mazur. W deblu brązowy medal zdobyli Artur Gromek i Dawid Chilicki. Natalia Bogdanowicz odpadła w ćwierćfinałach singla i debla, w 1/4 finału gry pojedynczej przegrał Artur Gromek, a w 1/8 Dawid Chilicki

Gra pojedyncza młodziczek

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- Aleksandra Breś (Żak Gierłatowiec) 3:0 (8,0,10)

II runda

- Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno) 3:0 (11,3,6)

1/8 finału

- Kinga Tołstyko (Zalew Stepnica) 3:2 (-8,12,12,-4,8)

Ćwierćfinał

- Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) 2:3 (-8,10,6,-8,-10)

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 49/64

I runda

- Zofia Śliwka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-4,-5,-5)

o miejsce 33/48

- Agata Krause (EMDEK Bydgoszcz) 2:3 (8,8,-9,-9,-8)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 33/48

I runda

- Kinga Hawro (NST Podkarpackie) 0:3 (-8,-3,-7)

o miejsce 33/48

- Katarzyna Zając (UKs Dalachow) 3:1 (3,6,-9,3)

Gra pojedyncza młodzików

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) - miejsce w turnieju 33/48

I runda

- Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-5,-5,-3)

o miejsce 33/48

- Wojciech Lemieszka (Kuźnia Żelichowice) 3:2 (-9,-9,8,6,3)

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) 3:0 (5,5,3)

II runda

- Wiktor Ptak (KS Mysław) 3:0 (7,8,9)

1/8 finału

- Wiktor Klag (Gorce Nowy Targ) 3:0 (4,5,6)

Ćwierćfinał

- Michał Wandachowicz (Chrobry Międzyzdroje) 0:3 (-5,-9,-9)

Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 9/16

I runda

- Piotr Goszczyński (ATS Lublin) 3:0 (2,9,6)

II runda

 Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 3:1 (5,-10,8,5)

1/8 finału

- Alan Kulczycki (Olimpia Unia Grudziądz) 0:3 (-6,-6,-6)

Gra podwójna młodziczek

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- wolny los

II runda

- Matylda Hadryś (Sportowiec Częstochowa)/Maria Toborek (Sokół Orzesze) 3:0 (5,5,8)

Ćwierćfinał

- Kinga Tołstyko (Zalew Stepnica)/Patrycja Frelich (LKTS Luboń) 2:3 (11,-7,8,-9,-7)

Zofia Madej/Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 17/32

I runda

Martyna Draczyńska/Wiktoria Riwon (Rokita Brzego Dolny) 0:3 (-6,-2,-13)

Gra podwójna młodzików

Artur Gromek/Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

- wolny los

II runda

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk)Samuel Michna (UKS Lis Sierakowice) 3:2 (-1,-11,8,6,5)

Ćwierćfinał

- Szymon Brud (Kolping Jarosław)/Szymon Zgutczyński (SMS Włodawa) 3:2 (7,9,-5,-3,12)

Półfinał

- Marcel Błaszczyk (Dwójka Rawa Mazowiecka)/Dawid Jadam (Kolping Jarosław) 0:3 (-9,-14,-9)

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo)/Konrad Gryk (Dojlidy Białystok) miejsce w turnieju 17/32

I runda

- Mateusz Sakowicz (Spójnia Warszawa)/Kacper Szurlej (Brzostowianka Brzostek) 0:3 (-7,-7.-9)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn