XII Międzynarodowy Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja Olecko 2019 – Zgodnie z tradycją od dzieciaka i nestora

Fot. ilustracja

W sobotę (13 kwietnia) w hali Lega w Olecku odbył się XII Międzynarodowy Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym. Prawie stu miłośników tej dyscypliny rywalizowało w wielu kategoriach wiekowych. Impreza miała charakter integracyjny. Do Olecka wybrali sie mieszkańcy Ełku, Gołdapi, Giżycka, Pisanicy, byli tez goście z Podlasia i Litwy. Kategorię open wygrał Tyberiusz Królewocz (Ełk)

Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora. Wszystkich uczestników obdarowano bezpłatnymi wejściówkami na pływalnię.

Wyniki

Niepełnosprawni:

1.Rafał Czuper (Start Białystok)

2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)

3. Paweł Kamiński (WTZ Olecko)

4. Radosław Pałęga (WTZ Olecko)

5-6 Anna Zielińska (WTZ Olecko)

5-6 Tomasz Kiczka (WTZ Olecko)

7-8. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)

7-8 Klaudia Romotowska (WTZ Olecko)

Dziewczęta 2010r. i młodsze:

1.Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko)

2.Magdalena Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4.Gabriela Wysocka (Czarni Olecko)

Chłopcy 2010r. i młodsi:

1. Dominik Dzikoński (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Gytis Saukaitis (Vilkaviskis-Litwa)

3. Sebastian Zduniak (UKS Konieczki Ełk)

4. Krzysztof Zera (Giżycko)

5-6.Dawid Wierzbicki (UKS Konieczki Ełk)

5-6 Paweł Ciak (Giżycko)

7-8.Danielius Venclova (Vilkaviskis-Litwa)

7-8 Fabian Sokołowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

9. Paweł Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Dziewczęta 2008r. i młodsze:

1.Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2.Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko)

4.Magdalena Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Gabriela Wysocka (Czarni Olecko)

Chłopcy 2008r. i młodsi:

1.Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)

2.Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)

3.Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4.Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa)

5-6.Kacper Święcki (UKS JANTAR Gołdap)

5-6.Kristupas Dabravolskis (Vilkaviskis-Litwa)

7-8.Artur Krymski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

7-8.Aurimas Kubilius (Vilkaviskis-Litwa)

9-11.Jakub Zduniak (UKS Konieczki Ełk)

9-11.Vakaris Bartninkas (Vilkaviskis-Litwa)

9-11.Gytis Saukaitis (Vilkaviskis-Litwa)

Dziewczęta 2004-2007r.:

1.Julia Jankowska (UKS Gołdap Zdrój)

2.Paulina Pawłowska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk)

4.Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

5-6.Rugile Paukstyte (Vilkaviskis-Litwa)

5-6.Viktorija Raulinaityte (Vilkaviskis-Litwa)

7.Aiste Bartelyte (Vilkaviskis-Ltwa)

Chłopcy 2004-2007r.:

1.Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój)

2.Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)

3.Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4.Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)

5-6.Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)

5-6.Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)

7-8.Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

7-8.Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk)

9-12.Piotr Saliński (Czarni Olecko)

9-12.Kamil Motulewicz (Augustów)

9-12.Kristupas Dabravolskis (Vilkaviskis-Litwa)

9-12.Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa)

13-14.Aurimas Kubilius (Vilkaviskis-Litwa)

13-14.Jakub Wierzbicki (UKS Konieczki Ełk)

Dziewczęta 1999-2003r.:

1.Julia Jankowska (UKS Gołdap Zdrój)

2.Paulina Pawłowska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3.Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Chłopcy 1999-2003r.:

1.Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)

2.Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)

3.Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4.Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)

Open mężczyzn:

1.Tyberiusz Królewicz (Ełk)

2.Krystian Maciorowski (MOSiR Grajewo)

3.Robert Karniej (Czarni Olecko)

4.Roman Skrzekut (UKS Białobrzegi)

5-6.Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi)

5-6.Grzegorz Wesołowski (UKS Gołdap Zdrój)

7-8.Jakub Barszczewski (Słobódka)

7-8.Krzysztof Rusiłowicz (Białystok)

9-12.Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi)

9-12.Marcin Zawistowski (MOSiR Grajewo)

9-12.Marek Różycki (UKS Gołdap Zdrój)

9-12.Piotr Aksinowicz (Słobódka)

13-16.Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój)

13-16.Rusłan Hojan (MOSiR Grajewo)

13-16.Rafał Czuper (Start Białystok)

13-16.Wiesław Laskowski (MOSiR Grajewo)

17-24. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

17-24.Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

17-24.Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)

17-24.Robert Szupieńko (Olecko)

17-24.Krzysztof Gnap (UKS Orły Gawliki Wielkie)

17-24.Bartosz Cudnowski (Pisanica)

17-24.Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)

17-24.Łukasz Norr (UKS Orły Gawliki Wielkie)

25. Krzysztof Trochim (Czarni Olecko)

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1.Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

2.Marek Różycki (UKS Gołdap Zdrój)

3.Andrzej Karniej (Czarni Olecko)

Mężczyźni powyżej 60 lat:

1.Janusz Rososiński (Giżycko)

2.Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi)

3.Krzysztof Rusiłowicz (Białystok)

4.Bogusław Szczepanik (Giżycko)

5-6.Wiesław Laskowski (MOSiR Grajewo)

5-6.Adam Trochim (Olecko)

7-8.Janusz Jurczyk (Giżycko)

7-8.Zbysław Konopczyński (Lenarty)

9.Józef Polakowski (Olecko)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn