Drużynowe MP Juniorów Mława 2019 – Ostródzianka z brązem , Dekorglass trzeci w grupie

Fot.morliny ostróda facebook

W dniach 25/28 kwietnia w Mławie odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym. W pierwszej kolejności rozgrywany jest turniej drużynowy, w którym wystąpowały dwa zespoły z Warmii i Mazur. Ostródzianka była z całą pewnością kandydatem do medalu, co sie potwierdziło, bowiem zespół zdobył  brąz. Wygrał grupę, a w półfinale przegral z Olimpia Unia Grudziądz 1:3. Dekorglass Działdowo zajął w grupie trzecie miejsce

MLKS Ostródzianka Ostróda:

Szymon Kolasa, Maksymilian Miastowski, Łukasz Sokołowski, Jakub Klimczewski

KS Dekorglass Działdowo:

Patryk Lewandowski, Jakub Bielicki, Jakub Szymański

Grupa 2

Dekorglass Działdowo – GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski 3:2

Patryk Lewandowski - Wojciech Kiełbasa 3:0 (6,2,3)

Jakub Bielicki - Michał Kuźbiński 1:3 (-12,10,-9,-9)

Jakub Szymański - Mateusz Stańczuk 2:3 (-8,7,7,-7,-7)

Patryk Lewandowski - Michał Kuźbiński 3:2 (-7,9,7,-7,7)

Jakub Bielicki - Wojciech Kiełbasa 3:0 (3,4,10)

Kuźnia Matrex Rybnik - Dekorglass Działdowo 3:2

Jakub Stecyszyn - Jakub Bielicki 3:1 (6,-10,9,5)

Krzysztof Gumiński - Patryk Lewandowski 1:3 (7,-10,-7,-9)

Marcin Lasota - Jakub Szymański 3:2 (-9,8,-7,9.7)

Jakub Stecyszyn - Patryk Lewandowski 2:3 (7,-5,11,-9,-8)

Krzysztof Gumiński - Jakub Bielicki 3:1 (7,4,-5,5)

Dekorglass Działdowo – Olimpia Unia Grudziadz 0:3

Patryk Lewandowski - Maciej Kubik 0:3 (-6,-5,-5)

Jakub Szymański - Samuel Kulczycki 0:3 (-8,-4,-4)

Jakub Bielicki - Paweł Ciołkowski 0:3 (-14,-7,-7)

Tabela

1 Olimpia Unia Grudziądz   3  6  9:1

2  Kuźnia Martex Rybnik 3  5  7:5

3 Dekorglass Działdowo 3  4  5:8

4 GKS Gorzowia Gorzów Weilkopolski 3  3  2:9

Grupa 3

Ostródzianka Ostróda – ATS Lublin 3:0

Maksymilian Miastowski - Błażej Warpas 3:0 (9,6,7)

Łukasz Sokołowski - Radosław Chrześcian 3:0 (9,2,9)

Szymon Kolasa - Hubert Rogala 3:0 (7,4,4)

ZKS Zielona Góra II - Ostródzianka Ostróda 0:3

Szymon Najder - Maksymilian Miastowski 1:3 (6,-11,-9,-4)

Szymon Marciniak - Szymon Kolasa 1:3 (-5,-5,8,-4)

Andrzej Kopecki - Łukasz Sokołowski 2:3 (7,9,-1,-4,-4)

Tabela

1 Ostródzian 2  4  6:0

2 ZKS Zielona Góra II  2  3  3:4

3 ATS Lublin  2  2 1:6

Półfinały

KS AZS AWFiS Gdańsk - ZKS Zielona Góra I 2:3

Ostródzianka Ostróda - Olimpia Unia Grudziądz 1:3

Łukasz Sokołowski - Maciej Kubik 1:3 (-6,-8,4,-8)

Szymon Kolasa - Samuel Kulczycki 1:3 (-10,-9,12,-8)

Maksymilian Miastowski - Paweł Ciołkowski 3:1 (-3,4,9,3)

Łukasz Sokołowski - Samuel  Kulczycki 1:3 (7,-3,-7,-6)

Finał

ZKS Zielona Góra I - Olimpia Unia Grudziądz 1:3

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn