OOM Świętokrzyskie Bilcza 2019 – Kończymy bez medalu

Fot. Krzysztof Jarmołowicz

W czwartek (2 maja) w Bilczy rozpoczęła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym. W turniejach drużynowych nie mieliśmy swoich zespołów, do gry przystępiliśmy w piątek. Mieliśmy w składzie sześcioro reprezentantów Warmii i Mazur. Wracamy bez medalu. W ćwierćfinale były dwa deble z Igorem Jankowski (Ostródzianka) i Mateuszem Rutkowskim (Dekorglass) Mateusz dotarł do 1/8 finału singla.

Kadetki

Gra pojedyncza

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) - miejsce w turnieju 49/64

I runda

- Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk) 0:4 (-6,-2,-1,-9)

o miejsce 33/48

- Anna Góralska (Ostródzianka) 1:3 (7,-12,-8,-5)

Anna Góralska (Ostródzianka) miejsce w turnieju 33/48

I runda

- Julia Furman (AZS UE Wrocław) 1:4 (-5,-3,10,-2,-8)

o miejsce 33/48

- Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) 3:1 (-7,12,5,8)

59347632 2031644960279966 4064603972005003264 n

Gra podwójna

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo)/Anna Góralska (Ostródzianka) miejsce w tunieju 17/32

I runda

- Paulina Pęda (AZS AWFiS Gdańsk)/Julia Czubakowska (Nadwiślanin (CKFiS Bełżyce) 0:3 (-4,-7,-9)

Kadeci

Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój) miejsce w turnieju 49/64

I runda

- Miłosz Redzimski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:4 (-8,-5,-6)

o miejsce 33/48

- Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice) 0:3 (-4,-9,-4)

dom6

Kacper Malinowski (ABC Żak Pisanica) miejsce w turnieju 49/64

I runda

- Mateusz Żelengowski (AZS Zielona Góra) 0:4 (-6,-6,-5,-6)

o miejsce 33/48

- Artur Słomka ( Heksa Niedrzwica Duża) 0:3 (-4,-9,-4)

kac15

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w trunieju 9/16

I runda

- Filip Dereń ((KTS Krościenko Wyżne) 4:1 (5,4,10,-6,4)

II runda

- Micha Olbrycht (TKKS MOSiR Dukla) 4:1 (4,10,8,-4,13)

1/8 finału

- Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) 2:4 (-10.-7,6,-8.6,-12)

mt7

Igor Jankowski (Ostródzianka) - miejsce w turnieju  17/24

I runda

- Damian Gruszka (ZKS Zielona Góra) 4:1 (6,-7,4,10,5)

II runda

- Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzebie Zdrój) 1:4 (-4,-12,7,-7,-11)

o miejsce 17/24

- Michał Przybył (Energetyk Łódź) 3:1 (-5,6,10,9)

52803652 1934446086666521 8218706884840914944 n

Gra podwójna

Aleksander Majchrzak (EMDEK Bydgoszcz)/Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- Artur Słomka (Heksa Niedrzwica Duża)/Jan Plis (CKFiS Bełżyce) 3:0 (8,10,8)

1/8 finału

- Miłosz Sawczak (Płomi ń Limanowa)/Wojciech Bogacz (Bronowianka Kraków) 3:0 (5,8,8)

Ćwierćfinał

- Mateusz Zalewski/Filip Krzywniak (ZKS Zielona Góra) 1:3 (-8,-10,7,-10)

Miłosz Plewik (CKFiS Bełżyce)/Igor Jankowski (Ostródzianka) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- Adam Linek (LZS Żywocice)/Szymon Rogoziński (AZS PWSZ Nysa) 3:0 (8.3.9)

1/8 finału

- Stanisław Wnęk (AZS AWFiS Gdańsk)/Bartłomiej Skorko (JKTS Jastrzębie) 3:1 (8,-9,4,8)

Ćwierćfinał

- Patryk Bielecki (Heksa Niedrzwica Duża)/Mateusz Żelengowski (AZS Zielona Góra) 2:3 (8,-9,9,-4,-11)

Kacper Malinowski (ABC Żak Pisanica)/Dominik Święcki (UKS Gołdap)

I runda

- Miłosz Redzimski/Szymon Wiśniewski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-4,-3, - 0 krecz)

Gra mieszana

Dominik Święcki (UKS Gołdap)/Zofia Iwaniuk (UKS Ósemka Białystok) miejsce w turnieju 33/64

I runda

- Stanisław Wnęk/Julia Furman (AZS UE Wrocław) 0:3 (-5,-11,-6)

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)/Zuzanna Gałka (KOKiS Kąty Wrocławskie) miejsce w turnieju 9/16

I runda

- Franciszek Serafiński (Smecz Konin)/Julia Gładysz (LKTS Luboń) 3:0 (8,5,4)

II runda

- Bartłomiej Skorko (JKTS Jastrzębie)/Daria Duralak (Broń Radom) 3:0 (7,10,3)

1/8 finału

- Szymon Sporek (TKKF MOSiR Dukla)/Anna Brzyska (Kolping Jarosław) 0:3 (-3,-8,-8)

Paweł Kopacki (Bronowianka Kraków)/Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 33/64

I runda

- Jacek Mitras (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)/Wiktoria Serafin (Broń Radom) 0:3 (-9,-5,-9)

Igor Jankowski (Ostródzianka)/Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) miejsce w turnieju 33/64

I runda

- Krzysztof Kamiński/Magda Frontczak (Jedynka Łódź) 2:3 (-10,8,-6,8,-9)

Karol Sułkowski (Płomień Limanowa)/Anna Góralska (Ostródzianka) miejsce w turnieju 17/32

- Maksymilian Zawiślak (Omega Kleszczów)/Marta Holak (Jedynka Łódź) 3:1 (-8,3,9,5)

II runda

- Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra)/Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie) 1:3 (-4,8,-8,-6)

Kacper Malinowski (ABC Żak Pisanica)/Karolina Wojtowicz (Lewart Lubartów) miejsce w turnieju 33/64

I runda

- Jan Nalezyty (Return Piaseczno)/Julia Czubakowska (Nadwiślanin Płock) 0:3 (-7,-10,-9)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn