Turniej z okazji Dnia Niepodległości Gusiew 2019 – Grzegorz Wesołowski jak w transie

Fot. nadesłane

W środę (12 czerwca) w kompleksie sportowo rekreacyjnym w Gusiewie ( Obwód Kaliningradzki) odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości. Organizatorzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników zawodów. W turnieju wystąpiło 25 zawodników i siedem zawodniczek. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach mężczyzn i open kobiet. Miasto Gołdap reprezentowali Marek Różycki i Grzegorz Wesołowski.

Zawodników podzielono na dwie grupy, pierwsze czwórki awansowały do ścisłego finału. Z pierwszej grupy z kompletem punktów zakwalifikował się Grzegorz Wesołowski ,a z pozycji dwa Andrei Ładodski (Oziersk) , z drugiej grupy: Dimitrii Boroziniec (Gusiew) i Marek Różycki. W ścisłym finale Grzegorz Wesołowski zakończył turniej bez porażki i uplasował się na pierwszym miejscu, Dimitrii Boroziniec był drugi, Marek Różycki trzeci, a Andrei Łagodski – czwarty.

Pierwsza trójka turnieju w sezonie 2017- 2018 rywalizuje w Północnej Lidze Regionalnej imienia Franciszka Pietrołaja. Po zakończonym turnieju wręczano zawodnikom oraz organizatorom turnieju upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Gołdapi oraz Gminę Gołdap. Pierwsza trójka turniej została uhonorowana przez organizatorów wyjątkowymi medalami wyłożonymi bursztynem.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn