Drużynowe Mistrzostw Olsztyna 2019 – Trzy ligi,w każdej wiele się dzieje..

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

Inauguracja Drużynowych Mistrzostw Olsztyna w tenisie stołowym edycja 2019/20 odbędzie się w dniu 28.września 2019 r. W tym sezonie do rozgrywek przystąpią 33 zespoły, które będą podzielone na trzy ligi. Tradycyjnie rozgrywki będą odbywać się w hali przy ul. Głowackiego. Mamy nadzieje, że podobnie jak w poprzednich sezonach rozgrywki przyniosą dużo emocji. Życzymy powodzenia wszystkim drużynom.

I Liga

1. AZS UWM

2. ENGLISH PERFECT

3. SQUASH AND GO

4. AMATOR

5. GEO-INFO MORĄG

6. www.odkrywamyzakryte.com

7. STUDIOMEDYKTRANS

8. NEONET TEAM

9. TOPSPIN SZCZYTNO

10. SKS RAMOLSI

11. DORKA&BOYS

Terminarz

Sobota, 28.09.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 English Perfect – Dorka&boys

16.00 Squash and Go – SKS Ramolsi

17.30 Geo-Info Morąg – Neonet Team

19.00 Amator – Topspin Szczytno

20.30 StudioMedykTrans – www.odkrywamyzakryte.com

Sobota, 05.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Topspin Szczytno – Geo-Info Morąg

17.30 Dorka&boys – Squash and Go

19.00 SKS Ramolsi - Amator

20.30 Neonet Team – www.odkrywamyzakryte.com

20.30 AZS UWM – English Perfect

Sobota, 26.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Amator – Dorka&boys

17.30 Topspin Szczytno – www.odkrywamyzakryte.com

19.00 Geo-Info Morąg – SKS Ramolsi

19.00 StudioMedykTrans – Neonet Team

20.30 AZS UWM – Squash and Go

Sobota, 09.11.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 StudioMedykTrans – Topspin Szczytno

17.30 Dorka&oys – Geo-Info Morąg

19.00 SKS Ramolsi – www.odkrywamyzakryte.com

19.00 English Perfect – Squash and Go

20.30 AZS UWM – Amator

II Liga

1. AZS UWM II

2. KLEWKI

3. WKKR

4. DBK

5. TOMSON TEAM

6. SQUASH TEAM

7. SQUASH AND GO II

8. MERCATO OLSZTYN

9. GMINA GRUNWALD

10. EM - OSTRÓDA

11. CZOSS-FLESZ

Terminarz

Sobota, 28.09.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Squash and Go II – Mercato

17.30 DBK – Czoss-Flesz

17.30 Tomson Team – EM-Ostróda

17.30 Squash Team – Gmina Grunwald

19.00 WKKR – AZS UWM II

Sobota, 05.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Klewki – Czoss-Flesz

16.00 DBK – Gmina Grunwald

17.30 WKKR – EM-Ostróda

19.00 Tomson Team – Mercato

19.00 Squash Team – Squash and Go II

Sobota, 26.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Gmina Grunwald – Tomson Team

16.00 Czoss-Flesz – WKKR

17.30 EM-Ostróda – DBK

19.00 AZS UWM II – Klewki

20.30 Squash Team – Mercato

Sobota, 09.11.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Gmina Grunwald – Squash and Go II

16.00 EM-Ostróda – Squash Team

17.30 Czoss-Flesz – Tomson Team

19.00 AZS UWM II – DBK

20.30 Klewki – WKKR

III Liga

1. EMIRR-DYWITY

2. MAMNAPANASPINA

3. SZYBCY I WŚCIEKLI

4. STAWIGUDA

5. MIKS

6. AS INSTAL

7. ZATOREK TEAM

8. FOUR TEAM JARYS

9. STOBAR

10. COUNTRY TEAM MRĄGOWO

11. SZCZYTNO LAKERS

Terminarz

Sobota, 28.09.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Szczytno Lakers - Stobar

19.00 Mamnapanaspina – Zatorek Team

19.00 Stawiguda - MIKS

20.30 Emirr-Dywity – Four Team Jarys

20.30 Szybcy i Wściekli – AS Instal

Sobota, 05.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Mamnapanaspina – Szczytno Lakers

17.30 Szybcy i Wściekli – Country Team Mrągowo

17.30 AS Instal – Zatorek Team

19.00 Stawiguda – Stobar

20.30 MIKS – Four Team Jarys

Sobota, 26.10.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Stawiguda – Country Team Mrągowo

17.30 Four Team Jarys – AS Instal

17.30 Szczytno Lakers – Szybcy i Wściekli

19.00 Emirr-Dywity – Mamnapanaspina

20.30 MIKS – Stobar

Sobota, 09.11.2019 r., hala przy ul. Głowackiego :

16.00 Stawiguda – Szczytno Lakers

17.30 MIKS – Country Team Mrągowo

17.30 Zatorek Team – Four Team Jarys

19.00 Emirr-Dywity – Szybcy i Wściekli

20.30 AS Instal – Stobar

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn