WTK Skrzatów i Żaków Giżycko 2019 – Mali mistrzowie z: Olsztyna, Olecka, Pisanicy i Działdowa

Fot.ilustracja

W sobotę (28 września) w Giżycku odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. W rywalizacji uczestniczyli adepci pingponga z Działdowa, Lidzbarka Welskiego, Lidzbarka Warmińskiego, Olecka, Pisanicy, Olsztyna, Elbląga i oczywiście Giżycka. W takich turniejach stawka są oprócz satysfakcji z zajęcia wysokiego miejsca punkty rankingowe, a także awans do imprez ogólnopolskich.

Tym razem na najwyższym stopniu podium stanęli: w kat. skrzatów: Maja Misior (AZS UWM Olsztyn) i Jan Saulewicz (MLKS Czarni Olecko), a w kat. żaków: Alicja Krynicka (LUKS ABC Żak Pisanica) i Iwo Kempka (KS Dekorglass Działdowo).

Wyniki

Skrzatki

1 MISIOR MAJA KS AZS UWM OLSZTYN

2 DZIKOŃSKA NIKOLA LUKS ABC ŻAK PISANICA

3 SZYDŁOWSKA OLIWIA MLKS CZARNI OLECKO

4 OSTROWSKA ANNA GKTS GIŻYCKO

5-6 ZIARKO JUSTYNA LUKS ABC ŻAK PISANICA

5-6 MILEWSKA JULIA MLKS CZARNI OLECKO

7-8 KORDOWSKA LENA GKTS GIŻYCKO

7-8 TWAROWSKA NATALIA GKTS GIŻYCKO

9 WYDRYCH ALEKSANDRA GKTS GIŻYCKO

Skrzaci

1 SAULEWICZ JAN MLKS CZARNI OLECKO

2 KORONA ALEKSANDER DEKORGLASS DZIAŁDOWO

3 STACHOWIAK ADAM KS AZS UWM OLSZTYN

4 SZCZEPAŃSKI FABIAN DEKORGLASS DZIAŁDOWO

5-6 WALASEK MICHAŁ DEKORGLASS DZIAŁDOWO

5-6 MADEJ FRANCISZEK DEKORGLASS DZIAŁDOWO

7-8 SOKOŁOWSKI FABIAN LUKS ABC ŻAK PISANICA

7-8 GAJEWCZYK PAWEŁ LUKS ABC ŻAK PISANICA

9-12 PTAK MACIEJ GKTS GIŻYCKO

9 -12BARTNICKI MIKOŁAJ DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 DZIENIS MACIEJ MLKS CZARNI OLECKO

9-12 ORZOŁ BARTOSZ GKTS GIŻYCKO

13-14 ZAKRZEWSKI ANTONI GKTS GIŻYCKO

13-14 KRAWCZYK BARTOSZ GKTS GIŻYCKO

Żaczki

1 KRYNICKA ALICJA LUKS ABC ŻAK PISANICA

2 WITKOWSKA JULIA UKS WEL LIDZBARK WELSKI

3 GAJEWCZYK MAGDALENA LUKS ABC ŻAK PISANICA

4 NADOLSKA ROKSANA UKS WEL LIDZBARK WELSKI

5-6 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA LUKS ABC ŻAK PISANICA

5-6 CZAPLEJEWICZ LENA MLKS CZARNI OLECKO

7-8 SKUZA KAROLINA UKS WEL LIDZBARK WELSKI

7-8 WYSOCKA GABRIELA MLKS CZARNI OLECKO

Żacy

1 KEMPKA IWO DEKORGLASS DZIAŁDOWO

2 KORZENIEWSKI ANDRZEJ KS AZS UWM OLSZTYN

3 DZIKOŃSKI DOMINIK LUKS ABC ŻAK PISANICA

4 PIOTRKOWSKI RAFAŁ DEKORGLASS DZIAŁDOWO

5-6 STEFANOWICZ OLEG KS TS WARMIA

5-6 KEMPKA KRZYSZTOF DEKORGLASS DZIAŁDOWO

7-8 SAULEWICZ JAN MLKS CZARNI OLECKO

7-8 MADEJ FRANCISZEK DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 JABŁONOWSKI KRZYSZTOF DEKORGLASS DZIAŁDOWO

9-12 KOWALIK REMIGIUSZ EKS MLEXER ELBLĄG

9-12 WĘGRZYNOWSKI ALAN UKS WEL LIDZBARK WELSKI

9-12 STACHOWIAK ADAM KS AZS UWM OLSZTYN

13-16 GORYCZEWSKI PIOTR UKS WEL LIDZBARK WELSKI

13-16 KRESIN KAMIL GKTS GIŻYCKO

13-16 CIAK PAWEŁ GKTS GIŻYCKO

13-16 DROBISZEWSKI FILIP MLKS CZARNI OLECKO

17-20 GAJEWSKI PAWEŁ LUKS ABC ŻAK PISANICA

17-20 ZERA KRZYSZTOF GKTS GIŻYCKO

17-20 SOKOŁOWSKI FABIAN LUKS ABC ŻAK PISANICA

17-20 SŁAWIŃSKI KACPER GKTS GIŻYCKO

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn