XVI Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo 2019 – W Pisanicy zjazd gwiaździsty, aż żal było wyjeżdżać

Fot. nadesłane

W weekend (19/20 października) w Pisanicy odbył się XVI Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Frekwencja była znakomita. Wystartowało około 150 graczy z Podlasia (Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów, Kolno, Białobrzegi, Stary Folwark, Słobódka, Rajgród), Mazur (Ełk, Giżycko, Gołdap, Olecko, Pisz) i Rosji (Kaliningrad, Gusiew, Oziersk). Rywalizowano w wielu kategoriach, rozgrywano również deble.

Warto podkreślić bardzo dobry poziom w kategoriach dziecięcych, gdyż wielu zawodników z tych grup wiekowych uczestniczyło w ostatnich turniejach Grand Prix Polski żaków i młodzików. W open dominowali zawodnicy występujący aktualnie, bądź w przeszłości w II lidze. Mała miejscowość na pograniczu dwóch województw i tym razem zadbała o miłą atmosferę i świetny poziom sportowy i organizacyjny. Pamiątkowymi pucharami ufundowanymi przez wójta gminy Kalinowo Andrzeja Bezdzieckiego nagrodzono czołowych zawodników oraz najmłodszą uczestniczkę turnieju.

1

Kategoria: Skrzat - chłopcy

1. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko

2. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok

3. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica

4. Gajewczyk Paweł - LUKS ABC Żak Pisanica

5. Sawicki Krzysztof - Chodorówka Nowa

2

Kategoria: Skrzat - dziewczęta

1. Ostrowska Anna - GKTS Giżycko

2. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica

3. Milewska Julia - MLKS Czarni Olecko

4. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój

5-6. Ziarko Justyna - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Twarowska Natalia - GKTS Giżycko

7-8. Remiszko Alicja - UKS Remik Stary Folwark

7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój

9. Krynicka Idalia - LUKS ABC Żak Pisanica (najmłodszy zawodnik - 4 lata)

4

Kategoria: Żak - chłopcy

1. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok

2. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko

3. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok

4. Kresin Kamil - GKTS Giżycko

5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok

7-8. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko

7-8. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno

9-12. Kopeć Gracjan - SP Pisanica

9-12. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk

9-12. Ciak Paweł - GKTS Giżycko

9-12. Zera Krzysztof- GKTS Giżycko

13-15. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko

13-15. Klukowski Patryk - Żanowo

13-15. Zduniak Sebastian - UKS Konieczki Ełk

5

Kategoria: Żak - dziewczęta

1. Kiersnowska Natalia - UKS TS Ósemka Białystok

2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

3. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica

4. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko

5-6. Jurczyk Zaryna - UKS TS Ósemka Białystok

7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój

7-8. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój

9-10. Remiszko Magdalena - UKS Remik Stary Folwark

9-10. Jakubowska Natalia - UKS Remik Stary Folwark

6

Kategoria: Młodzik - chłopcy

1. Jurczuk Michał - UKS ATS Białystok

2. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

3. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok

4. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko

5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Krymski Artur - LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Rybaczuk Mateusz - MOKS Słoneczny Stok Białystok

9-12. Kresin Kamil - GKTS Giżycko

9-12. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój

9-12. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno

9-12. Saliński Piotr - MLKS Czarni Olecko

13-16. Tworkowski Dawid - MOKS Słoneczny Stok Białystok

13-16. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok

13-16. Alboszta Bartosz - UKS Remik Stary Folwark

13-16. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk

17-18. Klukowski Błażej - Żarnowo

17-18. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko

7

Kategoria: Młodzik - dziewczęta

1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

3. Kiersnowska Natalia - UKS TS Ósemka Białystok

4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Jurczyk Zaryna - UKS TS Ósemka Białystok

5-6. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Łubowicz Maja - SP Pisanica

9. Sokołowska Kinga - SP Pisanica

8

Kategoria: Kadet - chłopcy

1. Szczuka Kamil - UKS TS Ósemka Białystok

2. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój

3. Jurczuk Michał - UKS ATS Białystok

4. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Kotowicz Oliwier - UKS TS Ósemka Białystok

7-8. Dondera Patryk - MOSiR Grajewo

7-8. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo

9-12. Krymski Artur - LUKS ABC Żak Pisanica

9-12. Budziński Bartłomiej - UKS Konieczki Ełk

9-12. Rybaczuk Mateusz - MOKS Słoneczny Stok Białystok

9-12. Kopeć Piotr - UKS Remik Stary Folwark

13-16. Sobolewski Filip - UKS Konieczki Ełk

13-16. Tworkowski Dawid - MOKS Słoneczny Stok Białystok

13-16. Markowski Arkadiusz - SP Pisanica

13-16. Sobolewski Mikołaj - UKS Konieczki Ełk

9

Kategoria: Kadet - dziewczęta

1. Prostko Elżbieta - UKS Konieczki Ełk

2. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój

3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Kondratowicz Oliwia - SP Pisanica

5-6. Łubowicz Maja - SP Pisanica

7. Sokołowska Kinga - SP Pisanica

10

Kategoria: Szkoły średnie - chłopcy

1. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój

2. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój

3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi

4. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Kowalewski Jakub - UKS Białobrzegi

7. Bobrowski Igor - UKS Tygrysy Słobódka

11

Kategoria: Szkoły średnie - dziewczęta

1. Panina Weronika - Kaliningrad (Rosja)

2. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój

3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

4. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

12

Kategoria: Weterani (+ 50 lat)

1. Orłów Janusz - Krasnopol

2. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

3. Omelianiuk Tadeusz - Augustów

4. Różycki Marek - Gołdap

5-6. Szeszko Henryk - Białobrzegi

5-6. Bagiński Jan - Białobrzegi

7-8. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi

7-8. Laskowski Wiesław - Grajewo

13

Kategoria: Open

1. Królewicz Tyberiusz - Ełk

2. Mikucki Łukasz - MUKS Piłeczka Pisz

3. Skrzekut Roman - UKS Białobrzegi

4. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki

5-6. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi

5-6. Zieliński Paweł - MUKS Piłeczka Pisz

7-8. Wesołowski Grzegorz - UKS Gołdap Zdrój

7-8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój

9-12. Omelianiuk Tadeusz - Augustów

9-12. Barszczewski Jakub - UKS Tygrysy Słobódka

9-12. Domalewski Damian - UKS Tygrysy Słobódka

9-12. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi

13-16. Laskowski Wiesław – Grajewo

13-16. Orłów Janusz - Krasnopol

13-16. Hojan Rusłan - Grajewo

13-16. Boroziniec Dymitri - Gusiew (Rosja)

17-24. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica

17-24. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój

17-24. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój

17-24. Łagudski Aleksander - Oziersk (Rosja)

17-24. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)

17-24. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi

17-24. Piotrowski Wojciech - Rajgród

17-24. Bartnicki Łukasz - Olecko

25-32. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

25-32. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

25-32. Kowalewski Jakub - UKS Białobrzegi

25-32. Maciorowski Krystian - MLUKS MOSiR Grajewo

25-32. Panina Weronika - Kaliningrad (Rosja)

25-32. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica

25-32. Szupieńko Robert - Olecko

25-32. Ruszczyk Paweł - Golubka

33-38. Bobrowski Igor - UKS Tygrysy Słobódka

33-38. Dobrzyński Jarosław - UKS Białobrzegi

33-38. Poniatowski Marek - Bełda

33-38. Winikajtys Dariusz - Golubka

33-38. Motybel Jacek - UKS Białobrzegi

33-38. Suchocki Sławomir - Słobódka

14

Kategoria: Gry podwójne

1. Żyliński Kazimierz / Orłów Janusz

2. Barszczewski Jakub/ Domalewski Damian

3. Mikucki Łukasz / Zieliński Paweł

4. Różycki Marek / Wesołowski Grzegorz

5-6. Bronakowski Michał / Skrzekut Roman

5-6. Boroziniec Dymitri / Aleksiejew Andriej

7-8. Rutkowski Marcel / Hojan Rusłan

7-8. Malinowski Kacper / Bronakowski Maciej

9-12. Święcki Dominik / Marcinkiewicz Mateusz

9-12. Szeszko Henryk / Motybel Jacek

9-12. Maciorowski Krystian / Królewicz Tyberiusz

9-12. Omelianiuk Tadeusz / Szeszko Karol

13-15. Panina Weronika / Łagudski Aleksander

13-15. Szupieńko Robert / Bartnicki Łukasz

13-15. Bagiński Jan / Dobrzyński Jarosław

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn