Gala z okazji 70-lecia W-MZTS – Żeby o nikim nie zapomnieć...

Fot. gmina ostróda (ilustracja)

10 grudnia 2019 roku odbędzie się Gala z okazji 70-lecia Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego. Patronat nad imprezą przejął Marszałek Województwa, a ma być ona spotkanie wielu pokoleń zawodników, trenerów i działaczy jednej z najpopularniejszych dyscyplin w regionie. Dlatego W-MZTS zwraca się z apelem do wszystkich klubów i osób związanych z tenisem stołowym.

- Zwracamy się do wszystkich klubów oraz działaczy tenisa stołowego Naszego Województwa o przesłanie  mailem na adres związku tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., imion i nazwisk oraz adresów działaczy z Waszych klubów, miast i gmin, którzy w ostatnich 70 latach przyczynili się do rozwoju tenisa stołowego na Warmii i Mazurach. Po otrzymaniu takich informacji, tym osobom prześlemy oficjalne zaproszenie na Galę. W historii działalności WMZTS takiego podsumowania jeszcze nie było. Chcemy, aby Wasza inwencja i chęć wyróżnienia Waszych działaczy i zawodników znalazła uznanie w pracy, jaką obecnie i kiedyś te osoby włożyły w to, że tenis stołowy w województwie, jest na tak wysokim poziomie.

Zarząd WMZTS bez Waszej pomocy nie jest w stanie, zaprosić wszystkich obecnych działaczy oraz tych z ubiegłych lat, którzy dołożyli cegiełkę w rozwój tej dyscypliny. Gala to wydarzenie, na które zapraszamy posłów i senatorów, władze samorządowe, prezydentów, burmistrzów i wójtów z Waszych miast i gmin. Pragniemy, aby to spotkanie odbiło się szerokim echem i pomogło w dalszej działalności Nam wszystkim dla dobra naszej ukochanej dyscypliny, jaką jest tenis stołowy.

Ostróda 30.10.2019 rok

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tadeusz Czyczel prezes WMZTS

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn