Inauguracja III ligi – Sporo emocji, Mlexer pierwszym liderem

Fot. nadesłane

W niedzielę (3 listopada) rozpoczęły się rozgrywki III ligi warmińsko-mazurskiej tenisa stołowego. Ostatecznie w rywalizacji uczestniczy siedem zespołów. Pierwsze spotkanie były zacięte, nie brakowało emocji. Liderem został Mlexer Elbląg, który pokonał Dekorglass III Działdowo 12:6. Wiceliderem jest drużyna GZ LSZ Lubawa po wygranej w Jezioranach 11:7. najbardziej zacięty mecz rozegrano w Piszu, gdzie Piłeczka podzieliła się punktami z KSTS Lidzbark Warmiński.

Wyniki

MUKS Piłeczka Pisz – KSTS Warmia Lidzbark Warmiński 9:9

Łukasz Mikucki – Artur Gromek 2:3

Sebastian Nogacki – Dawid Chilicki 3:1

Waldemar Pawelczyk – Adam Smoter 3:0

Paweł Zieliński – Marcin Kubic 1:3

Łukasz Mikucki/Paweł Zieliński - Dawid Chilicki/Marcin Kubic 3:0

Waldemar Pawelczyk/Sebastian Nogacki – Artur Gromek/ Adam Smoter 3:1

Łukasz Mikucki - Dawid Chilicki 3:2

Sebastian Nogacki - Artur Gromek 3:2

Paweł Zieliński - Adam Smoter 1:3

Waldemar Pawelczyk - Marcin Kubic 0:3

Łukasz Mikucki – Adam Smoter 3:1

Waldemar Pawelczyk – Artur Gromek 2:3

Sebastian Nogacki – Marcin Kubic 3:0

Maciej Żęgota – Dawid Chilicki 1:3

Łukasz Mikucki - Marcin Kubic 1:3

Maciej Żęgota - Artur Gromek 0:3

Sebastian Nogacki - Adam Smoter 3:1

Andrzej Wojsław - Dawid Chilicki 0:3

Mlexer Elbląg – KS Dekorglass III Działdowo 12:6

Tomasz Libura – Jakub Bielicki 3:1

Łukasz Susło – Jakub Szymański 0:3

Daniel Buczyński – Jakub Anzel 3:1

Andrzej Haracz – Jakub Anzel 3:0

Tomasz Libura /Daniel Buczyński – Krystian Stolarczyk/Michal Lipowski 3:0

Łukasz Susło/Andrzej Haracz - Jakub Bielicki/ Jakub Szymański 1:3

Tomasz Libura – Jakub Szymański 3:2

Łukasz Susło - Jakub Bielicki 1:3

Andrzej Haracz - Jakub Anzel 3:0

Daniel Buczyński - Michal Lipowski 3:1

Tomasz Libura - Jakub Anzel 3:0

Daniel Buczyński - Jakub Bielicki 3:0

Łukasz Susło - Krystian Stolarczyk 3:2

Andrzej Haracz - Jakub Szymański 0:3

Błażej Małecki - Krystian Stolarczyk 0:3

Andrzej Haracz - Jakub Bielicki 3:0

Adam Okulus - Jakub Anzel 0:3

Daniel Buczyński - Jakub Szymański 3:1

OSiR Jeziorany – GZ LZS Lubawa 7:11

Punkty dla zwycięzców zdobyli: Surdykowski Michał 4,5 pkt., Golder Tomasz 3,5 pkt., Zieliński Marcin 2,5 pkt. , Golder Patrycja 0,5 pkt.

Tabela

1 EKS Mlexer Elbląg 1 2 12:6

2 GZ LZS Lubawa 1 2 11:7

3 MUKS Piłeczka Pisz 1 1 9:9

4 KSTS Warmia Lidzbark Warmiński 1 1 9:9

5 OsiR Jeziorany 1 0 7:11

6 KS Dekorglass III Dzoałdowo 1 0 6:12

Morliny III Ostróda - - -

Terminarz

II kolejka - 17.11.2019 godzina - 11:00

GZ LZS Lubawa Pauza

KS Dekorglass III Działdowo - OSIR Jeziorany

KS TS Warmia Lidzbark Warmiński - EKS Mlexer Elbląg

Morliny III Ostróda - MUKS „Piłeczka” Pisz

III kolejka - 24.11.2019 godzina - 11:00

MUKS „Piłeczka” Pisz Pauza

EKS Mlexer Elbląg - Morliny III Ostróda

OSIR Jeziorany - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

GZ LZS Lubawa - KS Dekorglass III Działdowo

IV kolejka - 8.12.2019 godzina - 11:00

Pauza KS Dekorglass III Działdowo

KS TS Warmia Lidzbark Warmiński - GZ LZS Lubawa

Morliny III Ostróda - OSIR Jeziorany

EKS Mlexer Elbląg - MUKS „Piłeczka” Pisz

V kolejka -15.12.2019 godzina - 11:00

Pauza EKS Mlexer Elbląg

MUKS „Piłeczka” Pisz - OSIR Jeziorany

GZ LZS Lubawa - Morliny III Ostróda

KS Dekorglass III Działdowo - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

VI kolejka -12.01.2019 godzina - 11:00

KS TS Warmia Lidzbark Warmiński Pauza

Morliny III Ostróda - KS Dekorglass III Działdowo

MUKS „Piłeczka” Pisz - GZ LZS Lubawa

OSIR Jeziorany - EKS Mlexer Elbląg

VII kolejka -27.01.2019 godzina - 11:00

OSIR Jeziorany Pauza

EKS Mlexer Elbląg - GZ LZS Lubawa

KS Dekorglass III Działdowo - MUKS „Piłeczka” Pisz

Morliny III Ostróda - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn