2 Grand Prix Seniorów Zawiercie 2019 – Bogdanowicz i Kurowski w strefie 17/20

Fot. osir zawiercie facebook

W weekend (22/24 listopada) w Zawierciu trwa Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Zakończyli w nich udział reprezentanci Warmii i Mazur. Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo zajeli miejsca w strefie 17/20, a  Łukasz Sokołowski (Ostródzianka), który awansował z eliminacji, znalazł się w przedziale 37/40

Grand Prix Polski

Seniorki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 17/20

- Eliza Brzęczek (Dwójka Rawa Mazowiecka) 1:3 (-5,-8,3,-7)

- Sandra Wabik (AZS UJD Częstochowa) 1:3 (-5,-7,8,-9)

- Agata Zakrzewska (KRS Tarnobrzeg) 0:3 (-1,-8,-10)

- Estera Rozakiewicz (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:0 (9,9,8)

o miejsce 17/20

- Sandra Kozioł (Bronowianka Kraków) 3:2 (5,-2,6,-9,1)

Seniorzy

Kamil Kurowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 17/20

- Sławomir Dosz (Warta Kostrzyń) 1:3 (7,-3,-6,-7)

- Michał Krzyżanowski (Darz Bór Karnieszewice) 3:1 (8,-7,10,9)

- Marcin Balcerzak (Polonia Bytom) 3:0 (10,10,2)

- Jakub Perek (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-4,-10,-6)

o miejsce 17/20

- Grzegorz Rogóż (Top Bolesławiec) 3:0 (9,8,1)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 37/40

- Karol Wiśniewski (Strzelec Frysztak) 2:3 (3,-10,-6,11,-10)

- Adrian Więcek (Pomorskie) 1:3 (-3,-6,6,-6)

- Łukasz Nadolski (Orlicz 1924 Suchedniów) 3:0 (6,11,10)

- Grzegorz Rogóż (Top Bolesławiec) 1:3 (-3,-8,13,-9)

o miejsce 33/36

- Michał Krzyżanowski (Daez Bór Karnieszewice) 0:3 (-9,-8,-10)

Eliminacje

Do eliminacji przystąpiło dziesięciu zawodników z sekcji warmińsko-mazurskich, z których aż ośmiu przebrnęło przez kwalifikacje grupowe. Nie dali rady młodzicy z KSTS Lidzbark Warmiński: Artur Gromek i Dawid Chilicki, ale przyda im się taka przymiarka do gry z seniorami. W play off też szło nam dobrze aż do ostatniej rundy. Z czterech szans wykorzystaliśmy tylko jedną (Łukasz Sokołowski - Ostródzianka). Do decydującej fazy dotarli też: Jakub Witkowski, Mateusz Ufnal (obaj Ostródzianka) i Mateusz Rutkowski (Dekorglass)

Jakub Witkowski (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

- Jakub Stecyszyn (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:1 (5,3,-7,3)

- Aleksander Lilien (KTS Gliwice) 3:0 (2,10,13)

Play off

I runda

- wolny los

II runda

- Mateusz Trela (Viret CMC Zawiercie) 3:1 (6,-11,9,8)

III runda (o awans)

- Szymon Kolasa (Politecnika Rzeszowska) 1:3 (9,-12,-9,-8)

Mateusz Ufnal (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

- Kamil Durak (AKS Mikołów) 3:0 (5,10,3)

- Paweł Bolsęga (Spektrum Słopnice) 3:0 (9,7,4)

- Adrian Pańczyk (KS Viret CMC Zawiercie) 3:0 (6,8,2)

Play off

I runda

- wolny los

II runda

- Mateusz Misiak (Politechnika Gliwicka) 3:0 (1,1,9)

III runda (o awans)

- Antoni Witkowski (Mazowieckie) 1:3 (5,-7,-11,-9)

Kacper Petaś (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

- Piotr Ferenc (AZS AWFiS Gdańsk) 3:0 (9,8,8)

- Andrzej Kipecki (ZKSZKSna Góra) 3:2 (7,3,-7,-10,4)

- Daniel Górak (Kolping Jarosław) 1:3 (10,-4,-3,-8)

Play off

I runda

- Szymon Najder (ZKS Zielona Góra) 3:1 (6,6-9,4)

II runda

- Artur Białek (Kolping Jarosław) 1:3 (8,-7,-12,-8)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) awans do Grand Prix Polski

Grupa

- Mateusz Gallus (LUKS Skrzyszów) 3:0 (8,3,8)

- Paweł Błąkała ( (AZS AWFiS Gdańsk) 3:0 (5,4,3)

- Sebastian Szostok (LKS Pogórze) 3:0 (1,4,5)

Play off

I runda

- Maciej Podsiadło (Polonia Kielce) 3:0 (8,9,5)

II runda

- Damian Rybak (Dwójka Rawa Mazowiecka) 3:1 (2,7,-3,6)

III runda (o awans)

- Andrzej Furman (ULKS Ciechów) 3:0 (5,8,7)

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Dominik Szczepański (Jordan Zakliczyn) 3:0 (7,8,8)

- Szymon Kolasa (Politechnika Rzeszowska) 0:3 (-2,-5,-4)

- Jakub Krawczyk (AZS AWFiS Gdańsk) 3:0 (6,9,8)

Play off

I runda

- Robert Abramowicz (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:1 (6,5,-12,3)

II runda

Jakub Masłowski (Warta Kostrzyń) 3:2 (-5,5,9,-6,8)

III runda (o awans)

- Mateusz Troka (AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-5,-9,-11)

Patryk Bielecki (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Jakub Nowak (UKS Ikar Mięrzecice) 3:0 (9,6,6)

- Artur Białek (Kilping Jarosław) 0:3 (-5,-16,-5)

- Igor Dąbrowski (Polonia Bytom) 3:2 (-5,-8,6,5,10)

Play off

I runda

- Łukasz Knaga (Bronowianka Kraków) 3:0 (6,6,5)

II runda

- Daniel Górak (Kolping Jarosław) 0:3 (-7,-7,-5)

Jakub Kuźmicz (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

- Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0 (2,10,5)

- Dawid Stąpór (Polonia Kielce) 3:0 (10,10,12)

- Mateusz Misiak (Politechnika Rzeszowska) 3:0 (14,4,8)

Play off

I runda

- Szymon Twardowski (Huragan Sosnowiec) 3:2 (-6,10,-5,7,7)

II runda

- Marcin Balcerzak (Polonia Bytom) 0:3 (-7,-3,-5)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

- Jakub Kuźmicz (MLKS Ostródzianka) 0:3 (-2,-10,-6)

- Mateusz Misiak (Politechnika Rzeszowska) 0:3 (-11.-9,-6)

- Dawid Stąpór (Polonia Kielce)2:3 (6,-7-8,4,-6)

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

- Michał Skórski (Huragan Sosnowiec) 3:0 (6,8,7)

- Michal Małachowski (Energa KTS Toruń) 0:3 (-8,-10,-9)

- Jan Należyty (Return Piaseczno) 3:2 (-8,7,6,-7,6)

Play off

I runda

- Szymon Sporek (MOSiR Dukla) 3:0 (7,9,10)

II runda

- Igor Misztal (ZKS Zielona Góra) 2:3 (12,-5,4,-8,-11)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

- Bartosz Kwodawski (KTS Gliwice) 0:3 (-3,-9,-5)

- Kamil Czapla (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:1 (-8,11,9,2)

- Patryk Dziuba (Poiltechnika Rzeszowska) 1:3 (-8,-8,8,-7)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn