Mały maraton w I lidze – Świetny weekend Morlin I, drugi zespół bez punktów

Fot. morliny ostróda facebook (ilustracja)

W weekend (30 listopada/1 grudnia) I-ligowe zespoły tenisa stołowego Morlin I i II Ostróda rozegrali aż cztery spotkania (po dwa każda z drużyn). Bardzo dobry bilans zanotowali zawodnicy Morlin I, którzy wygrali dwa mecze. Wygrali z Bronią Radom 9:1 i KS Darz Bór Karnieszewice 8:2 Zespół rezerw spotkał się tymi samymi rywalami i zanotował dwie porazki z Bronią 4:6, i KS Darz Bór 3:7.

Morliny Ostróda - IKTS Broń Radom 9:1

Hung Tzu Hsiang - Szymczyk Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)

Petaś Kacper - Kalita Artur 3:0 (12:10, 11:8, 12:10)

Hung Tzu Hsiang - Kalita Artur 3:1 (17:15, 11:5, 9:11, 11:3)

Petaś Kacper - Szymczyk Jan 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)

Witkowski Jakub - Jarocki Łukasz 3:2 (4:11, 11:5, 5:11, 11:8, 11:6 )

Chmiel Piotr - Olek Jan 3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:6)

Witkowski Jakub - Olek Jan 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:9)

Chmiel Piotr - Jarocki Łukasz 3:1 (9:11, 11:2, 11:7, 11:6)

Hung Tzu Hsiang/Chmiel Piotr Olek Jan /Szymczyk Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)

Witkowski Jakub/Petaś Kacper - Kalita Artur/Jarocki Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 3:11)

Morliny II Ostróda -KS Darz Bór Karnieszewice 3:7

Ufnal Mateusz - Marchlewski Marcin 3:1 (8:11, 14:12, 11:7, 11:4)

Kuźmicz Jakub - Krzyżanowski Michał 0:3 (11:13, 7:11, 9:11)

Ufnal Mateusz - Krzyżanowski Michał 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 4:11)

Kuźmicz Jakub - Marchlewski Marcin 3:1 (12:10, 11:5, 8:11, 15:13)

Sokołowski Łukasz - Czerniawski Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)

Jankowski Igor - Szarmach Bartosz 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)

Sokołowski Łukasz - Szarmach Bartosz 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:7, 3:11)

Jankowski Igor - Czerniawski Marcin 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:7, 8:11)

Ufnal Mateusz /Kuźmicz Jakub - Szarmach Bartosz /Czerniawski Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)

Sokołowski Łukasz /Jankowski Igor - Marchlewski Marcin /Krzyżanowski Michał 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)

Morliny II Ostróda - IKTS Broń Radom 4:6

Ufnal Mateusz - Jarocki Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 14:12)

Jankowski Igor - Kalita Artur 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)

Ufnal Mateusz - Kalita Artur 2:3 (11:7, 6:11, 9:11, 11:7, 5:11)

Jankowski Igor - Jarocki Łukasz 2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:7, 9:11)

Sokołowski Łukasz - Szymczyk Jan 2:3 (12:10, 8:11, 4:11, 13:11, 6:11)

Kuźmicz Jakub - Olek Jan 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:9)

Sokołowski Łukasz - Olek Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)

Kuźmicz Jakub - Szymczyk Jan 2:3 (12:14, 11:9, 14:12, 7:11, 8:11)

Ufnal Mateusz/Kuźmicz Jakub - Kalita Artur/Jarocki Łukasz 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:9, 11:8)

Sokołowski Łukasz/Jankowski Igor - Szymczyk Jan/Olek Jan 0:3 (9:11, 9:11, 7:1)

Darz Bór Karnieszewice - Morliny I Ostróda 2:8

Tabor Tomasz - Petaś Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 2:11)

Czerniawski Marcin - Hung Tzu Hsiang 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)

Tabor Tomasz - Hung Tzu Hsiang 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)

Czerniawski Marcin - Petaś Kacper 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)

Krzyżanowski Michał - Witkowski Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 10:12)

Marchlewski Marcin - Chmiel Piotr 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)

Krzyżanowski Michał - Chmiel Piotr 0:3 (6:11, 11:13 8:11)

Marchlewski Marcin - Witkowski Jakub 3:0 (11:9, 13:11, 12:10)

Tabor Tomasz /Czerniawski Marcin Petaś Kacper /Witkowski Jakub 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 9:11)

Krzyżanowski Michał/Marchlewski Marcin - Hung Tzu Hsiang/Chmiel Piotr 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 9:11)

Tabela

1. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 9 18 71:19

2. MORLINY Ostróda 9 13 58:32

3 ENERGA MANEKIN Toruń II 8 10 42:38

4. GKS Gorzovia Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 7 8 35:35

5. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5 7 29:21

6. KS DARZ BÓR Karnieszewice 9 7 42:48

7. IKTS BROŃ Radom 9 6 37:53

8. COCCINE GKTS Wiązowna 7 4 26:44

9. KS AZS AWFiS BALTA Gdańsk II 8 3 25:55

10. MORLINY Ostróda II 7 2 25:45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn