Puchar Burmistrza Gołdap 2019 – Goście ze Wschodu z mocnymi argumentami

Fot. nadesłane

W weekend (23/24 listopada) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta. Rywalizowało 126 zawodników z województw: warmińsko mazurskiego, podlaskiego , także liczna grupa z Rosji (Obwód Kaliningradzki). Uczestnicy startowali w 15 kategoriach.

Zawody otworzyła dyrektor szkoły nr 2 Pani Anna Budzińska. . Rodzice zawodników UKS Gołdap Zdrój oraz organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek. Sponsorem nagród była Gmina Gołdap. Organizatorami były : Szkoła Podstawowa nr. 2, UKS Gołdap Zdrój, a nagłośnieniem zajął się Dom Kultury z Gołdapi.

Wyniki

- kategoria skrzatka:

miejsce 1 – Palina Kopyłowa – Kaliningrad

miejsce 2 – Elina Simonaviciote – Zielenograck

miejsce 3 – Maja Sowa – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 4 – Oliwia Szydłowska – Olecko

miejsce 5/6 – Diana Sołdatowa – Kaliningrad

miejsce 5/6 – Nikola Dzikońska – Pisanica

miejsce 7/8 – Julia Milewska – Olecko

miejsce 7/8 – Iga Baniewska – Giżycko

miejsce 9/12 – Justyna Ziarko – Pisanica

miejsce 9/12 – Kornelia Święcka – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 9/12 – Idalia Krynicka – Pisanica

- kategoria skrzat:

miejsce 1 – Timofei Gassan – Zielenograck

miejsce 2 – Jan Saulewicz – Olecko

miejsce 3 – Artem Jakowlew – Zielenograck

miejsce 4 – Fabian Sokołowski – Pisanica

miejsce 5/6 – Paweł Gajewczyk – Pisanica

miejsce 5/6 – Evgenii Gajduk – Zielenograck

- kategoria żaczki:

miejsce 1 – Ewa Mielnik – Kaliningrad

miejsce 2 – Elina Simonaviciote – Zielenograck

miejsce 3 – Daria Litwinienko – Zielenograck

miejsce 4 – Magdalena Gajewczyk – Pisanica

miejsce 5/6 – Alicja Krynicka – Pisanica

miejsce 5/6 – Safija Karpowa – Kaliningrad

miejsce 7/8 – Gabriela Wysocka – Olecko

miejsce 7/8 – Aleksandra Przybylska – Pisanica

miejsce 9/12 – Maja Sowa – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 9/12 – Daria Serafin – SP-2 Gołdap

- kategoria żak:

miejsce 1 – Bartosz Ziemba – Giżycko

miejsce 2 – Dominik Dzikoński – Pisanica

miejsce 3 – Danit Grusza – Kaliningrad

miejsce 4 – Artiom Bojciuk – Kaliningrad

miejsce 5/6 – Nikita Wasiliew – Kaliningrad

miejsce 5/6 – Nikita Fiedorenko – Kaliningrad

miejsce 7/8 – Jan Saulewicz – Olecko

miejsce 7/8 – Matwiej Szelepow – Kaliningrad

miejsce 9/12 – Kamil Kresin – Giżycko

miejsce 9/12 – Krzysztof Zera – Giżycko

miejsce 9/12 – Timofei Gassan – Zielenograck

miejsce 9/12 – Denis Dostatnij – Kaliningrad

miejsce 13/16 – Szymon Fiedorowicz – Olecko

miejsce 13/16 – Szymon Skura – Giżycko

miejsce 13/16 – Paweł Ciak – Giżycko

- kategoria młodziczka:

miejsce 1 – Daria Sobol – Kaliningrad

miejsce 2 – Maria Skarżyńska – Pisanica

miejsce 3 – Alicja Krynicka – Pisanica

miejsce 4 – Veselina Romanienko – Zielenograck

miejsce 5/6 – Gabriela Wysocka – Olecko

miejsce 5/6 – Paulina Pawłowska – Pisanica

miejsce 7/8 – Hanna Galińska – SP-2 Gołdap

miejsce 7/8 – Daria Kuleshowa – Kaliningrad

miejsce 9/12 – Maja Fiedorowicz – Olecko

miejsce 9/12 – Wiktoria Pietryga – Olecko

- kategoria młodzik:

miejsce 1 – Ilia Polewoj – Kaliningrad

miejsce 2 – Walerii Guszin – Kaliningrad

miejsce 3 – Maciej Ziarko – Pisanica

miejsce 4 – Kacper Święcki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 5/6 – Bartosz Ziemba – Giżycko

miejsce 5/6 – Maksim Pietrow – Kaliningrad

miejsce 7/8 – Piotr Saliński – Olecko

miejsce 7/8 – Kamil Kresin – Giżycko

miejsce 9/12 – Alan Wojtanis – SP-2 Gołdap

miejsce 9/12 – Dominik Dzikoński – Pisanica

miejsce 9/12 – Igor Spasow – Kaliningrad

miejsce 9/12 – Artur Krymski – Pisanica

miejsce 13/16 – Kacper Jadeszko – SP-2 Gołdap

miejsce 13/16 – Filip Daniłowicz – Olecko

miejsce 13/16 – Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap

- kategoria kadetka:

miejsce 1 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 2 – Maria Skarżyńska – Pisanica

miejsce 3 – Wiktoria Tylmanowa – Kaliningrad

miejsce 4 – Paulina Pawłowska – Pisanica

miejsce 5/6 – Daria Kuleshowa – Kaliningrad

- kategoria kadet:

miejsce 1 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 2 – Maciek Ziarko – Pisanica

miejsce 3 – Igor Zinczuk – Kaliningrad

miejsce 4 – Władimir Kowrygo – Kaliningrad

miejsce 5/6 – Andriej Klecko – Kaliningrad

miejsce 5/6 – Sebastian Janiszewski – Grajewo

miejsce 7/8 – Patryk Dondera – Grajewo

miejsce 7/8 – Karen Airapietian – Kaliningrad

miejsce 9/12 – Marcel Lutecki – Dubeninki

miejsce 9/12 – Dima Leonienko – Kaliningrad

miejsce 9/12 – Maciej Puhacewicz – Grajewo

- kategoria szkoły średnie dziewczęta:

miejsce 1 – Alina Karibina – Kaliningrad

miejsce 2 – Liana Łobanowa – Kaliningrad

miejsce 3 – Daria Gorska – Kaliningrad

miejsce 4 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 5/6 – Ada Olędzka – ZSZ Gołdap

miejsce 5/6 – Aleksandra Brzozowska – ZSZ Gołdap

- kategoria szkoły średnie chłopcy:

miejsce 1 – Dimitrii Kolesnikow – Kaliningrad

miejsce 2 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 3 – Dominik Święcki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 4 – Kacper Malinowski – Pisanica

miejsce 5/6 – Damian Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 5/6 – Daniel Puhacewicz – Grajewo

miejsce 7/8 – Dawid Rakowski – ZSZ Gołdap

miejsce 7/8 – Sebastian Lutecki – ZSZ Gołdap

- kategoria open kobiet:

miejsce 1 – Beata Baranowska – Sokólka

miejsce 2 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 3 – Monika Ławecka – Giżycko

miejsce 4 – Krystyna Witkowska – Giżycko

miejsce 5/6 – Iwona Wojciulewicz – Giżycko

- kategoria open:

miejsce 1 – Romas Gieczas – Nieman

miejsce 2 – Łukasz Mikucki – Pisz

miejsce 3 – Andrej Muhamediarow – Kaliningrad

miejsce 4 – Roman Skrzekut – Białobrzegi

miejsce 5/6 – Marek Różycki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 5/6 – Grzegorz Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 7/8 – Karol Żukowski – Sokółka

miejsce 7/8 – Kuba Barszczewski – Słobódka

miejsce 9/12 – Artur Klej – Sokółka

miejsce 9/12 – Michał Bronakowski – Białobrzegi

miejsce 9/12 – Krzysztof Lubecki – Sokółka

miejsce 9/12 – Maksim Barabanow – Kaliningrad

miejsce 13/16 – Dominik Święcki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 13/16 – Wojciech Kuczko – Sokółka

miejsce 13/16 – Damian Domalewski – Słobódka

miejsce 13/16 – Andriej Ozierickij – Czerniachowsk

miejsce 17/24 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 17/24 – Igor Bobrowski – Słobódka

miejsce 17/24 – Mateusz Marczykowski – Grajewo

miejsce 17/24 – Andrej Aleksiejew – Gusiew

miejsce 17/24 – Arkadiusz Michalski – Sokółka

miejsce 17/24 – Marcin Zawistowski – Grajewo

miejsce 17/24 – Andrzej Karniej – Olecko

miejsce 17/24 – Mariusz Janiszewski – Grajewo

miejsce 25/32 – Radosław Gawryluk – Gołdap

miejsce 25/32 – Krzysztof Antropik – Sokółka

miejsce 25/32 – Tadeusz Dąbrowski – Sokółka

miejsce 25/32 – Mariusz Mosakowski – Gołdap

miejsce 25/32 – Kacper Święcki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 25/32 – Walerij Micyk – Nieman

- kategoria weteran 40-50 lat:

miejsce 1 – Andrej Muhamediarow – Kaliningrad

miejsce 2 – Grzegorz Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 3 – Roman Skrzekut – Białobrzegi

miejsce 4 – Krzysztof Lubecki – Sokółka

miejsce 5/6 – Wojciech Kuczko – Sokółka

miejsce 5/6 – Michał Bronakowski – Białobrzegi

miejsce 7/8 – Artur Klej – Sokółka

miejsce 7/8 – Andrej Aleksiejew – Gusiew

miejsce 9/12 – Radosław Gawryluk – Gołdap

miejsce 9/12 – Mariusz Mosakowski – Gołdap

miejsce 9/12 – Mariusz Janiszewski – Grajewo

- kategoria weteran + 50 lat:

miejsce 1 – Romas Gieczas – Nieman

miejsce 2 – Marek Różycki – UKS Gołdap Zdrój

miejsce 3 – Andrzej Karniej – Olecko

miejsce 4 – Walerij Micyk – Nieman

miejsce 5/6 – Krzysztof Antropik – Sokółka

miejsce 5/6 – Andriej Ozierickij – Czerniachowsk

miejsce 7/8 – Beata Baranowska – Sokółka

miejsce 7/8 – Tadeusz Dąbrowski – Sokółka

- kategoria gra podwójna:

miejsce 1 – Romas Gieczas / Andrej Muhamediarow – Nieman/Kaliningrad

miejsce 2 – Damian Domalewski/Kuba Barszczewski – Słobódka / Słobódka

miejsce 3 – Krzysztof Lubecki / Karol Żukowski – Sokółka / Sokółka

miejsce 4 – Łukasz Mikucki/ Maksim Barabanow – Pisz/ Kaliningrad

miejsce 5/6 – Andrzej Karniej/Michał Bronakowski – Olecko/Białobrzegi

miejsce 5/6 – Wojciech Kuczko / Artur Klej – Sokółka/ Sokółka

miejsce 7/8 – Mateusz Marcinkiewicz/Dominik Święcki – Gołdap / Gołdap

miejsce 7/8 – Walerij Micyk / Andriej Ozierickij – Nieman/ Czerniachowsk

miejsce 9/12 – Mateusz Marczykowski / Marcin Zawistowski – Grajewo/ Grajewo

miejsce 9/12 – Krzysztof Antropik / Beata Baranowska – Sokółka/ Sokółka

miejsce 9/12 – Arkadiusz Michalski / Tadeusz Dąbrowski – Sokółka/ Sokółka

miejsce 9/12 – Grzegorz Wesołowski / Marek Różycki – Gołdap/ Gołdap

miejsce 13/16 – Mariusz Mosakowski / Radosław Gawryluk – Gołdap/ Gołdap

miejsce 13/16 – Kacper Święcki / Igor Bobrowski – Gołdap/ Słobódka

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn