Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny 2019 – Natalia Brzezińska w strefie 9/12 to dobry wynik

Fot. ks dekorglass działdowo facebook

W Brzegu Dolnym odbywał się w weekend (13/15 grudnia) 2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Do rywalizacji w grupach przystapili: Natalia Brzezińska, Zofia Madej, Maria Pieckowska, Michal Lipowski, Kryspin Stolarczyk (KS Dekorglass Działdowo) oraz Adam Smoter i Lan Zyps Albo Zyps (KSTS Lidzbark Warmiński). Do turnieju głównego awansowali: Zofia Madej, Natalia Brzezińska i Adam Smoter. Natalia zajęła miejsce w strefie 9/12.

Grand Prix Polski

Młodziczki

Zofia Madej (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

Olga Zawadzka (GLKS Nadarzyn) 3:2 (4,-5,11,-8,4)

Milena Mirecka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-6,-2,11,-8)

Wanessa Kulczycka (Gorzovia Gorzów Wielkopolski) 3:0 (5,7,5)

Turniej główny

I runda

- Karolina Hołda (EMDEK Bydgoszcz) 0:3 (-3,-5,-6)

o miejsce 17/24

 Natalia Rabiega (Prosna Wieruszów) 3:0 (7,9,6)

Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/12

Grupa

Angelika Filipek (Rokicie Szczytniki) 3:1 (-11,7,4,5)

Kinga Hawro (Politechnika Rzeszowska) 2:3 (8,-9,7,-4,-8)

Weronika Trybuła (Polonia Śmigiel) 3:1 (-9,6,6,8)

Turniej główny

I runda

Oliwia Osińska ((Chrobry Międzyzdroje) 3:0 (5,6,8)

1/8 finału

Amelia Wycichowska (Gotyk Toruń) 1:3 (6,-8,-4,-6)

o miejsce 9/12

Aleksandra Kuzio (Zarabie Myslenice) 3:1 (-11,6,10,8)

Maria Pieckowska (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

Maria Toborek (Sokół Orzesze) 3:2 (10,-7,7,-4,9)

Weronika Czajkowska (MTS Kwidzyn) 0:3 (-5,-8,-6)

Aleksandra Kuzio (Zarabie Myślenice) 0:3 (-4,-10,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Laura Wille (KTS Sieradz) 3:2 (10,-9,6,-7,8)

75210740 2378814502448711 2179060346344439808 o

Młodzicy

Alan Cyps Albo Zyps (KSTS Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

Kacper Perkowski (ATS Białystok) 1:3 (-8,-3,10,-5)

Grzegorz Bajer (TKKF Dobczyce) 0:3 (-7,-9,-9)

Wiktor Klag (Gorce Nowy Targ) 0:3 (-4,-6,-5)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Piotr Nykiel (Kępa Dębica) 3:1 (7,-10,10,4)

Adam Smoter (KSTS Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

Oskar Sokołowski (KTS Gliwice) 3:1 (6,-8,9,3)

Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 1:3 (9,-7,-4,-7)

Wojciech Szymczak (Piast Kruszwica) 3:1 (8,6,-6,8)

Turniej główny

I runda

Franciszek Żygadło (AZS UW Wrocław) 0:3 (-5,-5,-9)

o miejsce 17/24

Stanisław Krutul (ATS Białystok) 3:0 (7,7,2)

Michał Lipowski (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

Patryk Król (Stella Gniezno) 3:0 (9,6,7)

Samuel Michna (Lis Sierakowice) 0:3 (-9,-13,-5)

Karol Kufel (Meble Anders Żywiec) 0:3 (-5,-5,-3)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Wojciech Szymczak (Piast Kruszwica) 2:3 (-7,3-6,9,-8)

Kryspin Stolarczyk (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

Wiktor Ptak (KS Mysław) 1:3 (6,-2,-7,-9)

Mateusz Jesse (Krajna Sępólno Krajeńskie) 3:1 (-8,8,14,6)

Fabian Sprzączak (GLKS Nadarzyn) 1:3 (11,-9,-12,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Bartosz Adamiak (ILKS Moszczenica) 1:3 (-6,-7,7,-6)

 fdg8604

Eliminacje do Grand Prix Polski

W piątkowych eliminacjach wystąpilo pięciu zawodników Warmii i Mazur: Kryspin Stolarczyk, Adam Piotrowski (KS Dekorglass Działdowo), Mateusz Smurzyński, Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka) i Bartosz Ziemba (KSTS Giżycko). Awans wywalczył tylko Kryspin Stolarczyk

Młodzicy

Kryspin Stolarczyk (KS Dekorglass Działdowo) awans do GPP

Grupa

Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka) 3:0 (5,2,8)

Marcin Badowski (Sokół Jerzmanowa) 3:0 (4,9,9)

Sebastian Buliński (Solne Miasto Wieliczka) 3:0 (2,2,6)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda (o awans)

Jakub Dobosz (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2 (-4,-7,5,6,8)

Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Kryspin Stolarczyk (KS Dekorglass Działdowo) 0:3 (-5,-2,-6)

Sebastian Buliński (Solne Miasto Wieliczka) 3:1 (7,-15,4,6)

Marcin Badowski (Sokół Jerzmanowa) 3:2 (-7,8,4,-8,9)

Faza play off

I runda

Oskar Sokołowski (KTS Gliwice) 0:3 (-14,-6,-9)

Mateusz Smurzyński (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Krzysztof Wnęk (Granit Strzelce) 0:3 (-3,-8,-6)

Mikołaj Pilch (Gryf Gdów) 3:1 (-10,5,4,7)

Karol Jagodzin (Łobzonka Wyrzysk) 3:0 (7,3,5)

Faza play off

I runda

Łukasz Koper (Trzynastka Szczecin) 2:3 (-2,-6,6,4,-5)

Bartosz Ziemba (KSTS Giżycko) brak awansu

Grupa

Rafał Marchewka (Gryf Gdów) 3:0 (3,5,3)

Bartosz Wojtowicz (Lewart Lubartów) 3:1 (-7,8,4,6)

Szymon Stawicki (Sokół Jerzmanowa) 3:0 (2,12,5)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda (o awans)

Maksymilian Sawina (Energa KTS Toruń) 1:3 (-8,-5,8,-7)

Adama Piotrowski (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Krzysztof Bogusz (GOKiS Katy Wrocławskie) 3:0 (4,7,8)

Łukasz Koper (Trzynastka Szczecin) 3:0 (7,5,8)

Jakub Piwowarski (KTS Gliwice) 3:1 (7,-9,9,10)

Faza play off

I runda

Dominik Soliło (Energa Siewierz) 2:3 (7,-4,12,-5,-7)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn