19 edycja Północnej Ligi Regionalnej im. Franciszka Pietrołaja 2019/20 – Czarni Olecko i Robert Karniej liderami

Fot. nadesłane

Zakończyła się I runda 19 edycji Północnej Ligi Regionalnej im. Franciszka Pietrołaja w tenisie stołowym. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczy 8 zespołów z pogranicza Mazur i Podlasia. W składach jest wielu znanych w przeszłości zawodników występujących obecnie w turniejach dla amatorów oraz młodych, zdolnych grających w turniejach wojewódzkich, zdobywających dopiero doświadczenie.

Po pierwszej rundzie cztery zespoły zyskały znaczną przewagę punktową nad pozostałymi i zapewne to między nimi rozegra się walka o ostateczne zwycięstwo. Będzie ciekawie bo w bezpośredniej walce między Oleckiem, Ełkiem, Gołdapią i Giżyckiem każdy wynik jest możliwy, co pokazała I runda. Pozostałe cztery ekipy dzieli również niewielka różnica , co zapowiada walkę do ostatniej kolejki o każde miejsce, tym bardziej, że niektóre zespoły zapowiedziały wzmocnienie swoich składów w rundzie rewanżowej.

W rankingu indywidualnym na czele znajduje się Robert Karniej z Olecka, który od ponad 2 lat nie doznał porażki w lidze. Na następnych miejscach znajduje się duet z Giżycka: Wojciech Wojciechowski i Franciszek Jastrzębowski. Komplet zwycięstw w I rundzie zanotował także Marcin Czarniawski z Ełku, a na bardzo wysokim poziomie skuteczności zagrali inni ełczanie: Stanisław Malinowski (92%) i Tyberiusz Królewicz (91%). Zakończenie rozgrywek i uroczyste podsumowanie nastąpi pod koniec marca, a do tego czasu sporo walki, emocji i świetnej zabawy.

Wyniki I rundy

I kolejka

UKS Gołdap Zdrój - MLKS Czarni Olecko 6:10

UKS Białobrzegi II - UKS Tygrysy Słobódka 10:2

GKTS Giżycko - UKS Gawliki Wielkie 10:6

Ełk OSP Grom - Lenarty 10:1

II kolejka

MLKS Czarni Olecko - OSP Grom Lenarty 10:4

UKS Gawliki Wielkie - Ełk 0:10

UKS Tygrysy Słobódka - GKTS Giżycko 7:10

UKS Gołdap Zdrój - UKS Białobrzegi II 10:1

III kolejka

UKS Białobrzegi II - MLKS Czarni Olecko 2:10

GKTS Giżycko - UKS Gołdap Zdrój 6:10

Ełk - UKS Tygrysy Słobódka 10:2

OSP Grom Lenarty - UKS Gawliki Wielkie 10:8

IV kolejka

MLKS Czarni Olecko - UKS Gawliki Wielkie 10:3

UKS Tygrysy Słobódka - OSP Grom Lenarty 10:6

UKS Gołdap Zdrój - Ełk 8:10

UKS Białobrzegi II - GKTS Giżycko 6:10

V kolejka

GKTS Giżycko - MLKS Czarni Olecko 7:10

Ełk - UKS Białobrzegi II 10:1

OSP Grom Lenarty - UKS Gołdap Zdrój 0:10

UKS Gawliki Wielkie - UKS Tygrysy Słobódka 10:0

VI kolejka

MLKS Czarni Olecko - UKS Tygrysy Słobódka 10:1

UKS Gołdap Zdrój - UKS Gawliki Wielkie 10:2

UKS Białobrzegi II - OSP Grom Lenarty 9:9

GKTS Giżycko- Ełk 10:8

VII kolejka

Ełk - MLKS Czarni Olecko 9:9

OSP Grom Lenarty- GKTS Giżycko 5:10

UKS Gawliki Wielkie - UKS Białobrzegi II 6:10

UKS Tygrysy Słobódka - UKS Gołdap Zdrój 1:10

Tabela po I rundzie

1 MLKS Czarni Olecko 7 13 69:32 (+37)

2 Ełk 7 11 67:31 (+36)

3 UKS Gołdap Zdrój 7 10 64:30 (+34)

4 KS Giżycko 7 10 63:52 (+11)

5 UKS Białobrzegi II 7 5 39:57 (-18)

6 OSP Grom Lenarty 7 3 35:67 (-32)

7 UKS Gawliki Wielkie 7 2 35:60 (-25)

8 UKS Tygrysy Słobódka 7 2 23:66 (-43)

Ranking indywidualny

1 Karniej Robert (Olecko) 22 22 0 100%

2 Wojciechowski Wojciech (Giżycko) 27 22 5 81%

3 Jastrzębowski Franciszek (Giżycko) 25 20 5 80%

4 Czarniawski Marcin (Ełk) 17 17 0 100%

5 Różycki Marek (Gołdap) 22 17 5 77%

6 Wesołowski Grzegorz (Gołdap) 20 15 5 75%

7 Jasińska Marzena (Olecko) 22 15 7 68%

8 Karniej Andrzej (Olecko) 20 14 6 70%

9 Gąsior Stanisław (Gawliki Wielkie) 16 13 3 81%

10 Święcki Dominik (Gołdap) 19 12 7 63%

11 Nawrot Jan (Lenarty) 21 12 9 57%

12 Malinowski Stanisław (Ełk) 12 11 1 92%

13 Piotrowski Wojciech (Białobrzegi II) 22 11 11 50%

14 Królewicz Tyberiusz (Ełk) 11 10 1 91%

15 Rososiński Janusz (Giżycko) 24 10 14 42%

16 Domalewski Damian (Słobódka) 13 9 4 69%

17 Marcinkiewicz Mateusz (Gołdap) 17 9 8 53%

18 Bryzwicz Sebastian (Ełk) 17 8 9 47%

19 Szeszko Karol (Białobrzegi II) 16 7 9 44%

20 Pietrołaj Tadeusz (Lenarty) 18 7 11 39%

21 Szeszko Henryk (Białobrzegi II) 20 7 13 35%

22 Zieliński Sławomir (Gawliki Wielkie) 21 7 14 33%

23 Hyla Przemysław (Białobrzegi II) 11 6 5 54%

24 Brylowski Dariusz (Ełk) 13 6 7 46%

25 Niewiarowski Mariusz (Olecko) 15 6 9 40%

26 Wieliczko Robert (Gawliki Wielkie) 17 6 11 35%

27 Szupieńko Robert (Lenarty) 20 6 14 30%

28 Barszczewski Jakub (Słobódka) 10 5 5 50%

29 Skrocki Tomasz (Lenarty) 15 5 10 33%

30 Sasiński Zbigniew (Ełk) 9 4 5 44%

31 Norr Łukasz (Gawliki Wielkie) 19 4 15 21%

32-33 Aksinowicz Piotr (Słobódka) 7 3 4 43%

32-33 Kozłowski Kamil (Słobódka) 7 3 4 43%

34 Jurczyk Janusz (Giżycko) 21 3 18 14%

35 Kasjanowicz Jerzy (Białobrzegi II) 3 2 1 67%

36 Dudziński Dariusz (Giżycko) 2 1 1 50%

37 Czuper Rafał (Olecko) 4 1 3 25%

38-40 Adamowicz Mateusz (Słobódka) 5 1 4 20%

38-40 Fiedorowicz Piotr (Lenarty) 5 1 4 20%

38-40 Dracewicz Dariusz (Ełk) 5 1 4 20%

41-43 Pajewski Artur (Olecko) 1 0 1 0%

41-43 Wikarski Bogdan (Gołdap) 1 0 1 0%

41-43 Święcki Kacper (Gołdap) 1 0 1 0%

44-47 Ziemba Bartosz (Giżycko) 2 0 2 0%

44-47 Ostaszewski Jan (Słobódka) 2 0 2 0%

44-47 Ścięgaj Adam (Słobódka) 2 0 2 0%

44-47 Matelak Kacper (Gawliki Wielkie) 2 0 2 0%

48-52 Suchocki Sławomir (Słobódka) 3 0 3 0%

48-52 Motybel Jacek (Białobrzegi II) 3 0 3 0%

48-52 Piekarz Paweł (Gawliki Wielkie) 3 0 3 0%

48-52 Bartnicki Łukasz (Olecko) 3 0 3 0%

48-52 Siekaniec Leszek (Gawliki Wielkie) 3 0 3 0%

53-56 Staśkiewicz Łukasz (Słobódka) 4 0 4 0%

53-56 Wasilewski Adam (Słobódka) 4 0 4 0%

53-56 Polakowski Józef (Lenarty) 4 0 4 0%

53-56 Franczak Michał (Słobódka) 4 0 4 0%

57 Fiedorowicz Paweł (Lenarty) 5 0 5 0%

58 Dembowski Daniel (Słobódka) 6 0 6 0%

59 Dobrzyński Jarosław(Białobrzegi II) 7 0 7 0%

60 Bobrowski Igor (Słobódka) 8 0 8 0%

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn