3 Grand Prix Polski Kadetów Jarosław 2020 – Natalia Bogdanowicz dotarła do półfinału

Fot.ks dekorglass działdowo (ilustracja)

W Jarosławiu odbywał się w weekend (21/23 lutego) Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. Startowali: Natalia Bogdanowicz, Weronika Bobek, Dawid Chilicki, Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) oraz Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo). Do turnieju głównego awansowali: Bogdanowicz, Gromek i Chilicki, Natalia dotarła do półfinału (3 miejsce), Chilicki był w strefie 13/16, a Gromek - 17/24.

Grand Prix Polski

Kadetki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 3

Grupa

Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno) 3:0 (8,5,5)

Weronika Kaźmierczak (MKTS Opalenica) 3:2 (-2,7,4,-8,6)

Kinga Mikulska (Włókniarz Pabianice) 3:0 (7,5,4)

Turniej główny

1/16 finału

 Zuzanna Dąbrzał (Noteć Inowroclaw) 3:0 (6,10,7)

1/8 finału

Julia Furman (AZS UE Wrocław) 3:2 (7,10,-4,-9,9)

Ćwierćfinał

Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) 3:1 (-5,3,9,8)

Półfinał

Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) 2:3 (-2,8,5,-8,-7)

Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo)  miejsce w turnieju 49/56

Grupa

Liliana Przybył (Rokita Brzego Dolny) 0:3 (-8,-4,-7)

Patrycja Frelich (LKTS Luboń) 1:3 (9,-6,-3,-9)

Zuzanna Dąbrzał (Noteć Inowrocław) 1:3 (7,-5,-9,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Aleksandra Kuzio (Zarabie Myślenice) 3:1 (5,10,-7,4)

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

Marta Drąg (LUKS Chełmno) 0:3 (-11,-6,-8)

Wiktoria Szulc (SKS 40 Warszawa) 3:2 (9,10,-11,-3,7)

Anna Cyrwus (Gorce Nowy Targ) 1:3 (-6,10,-6,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Magdalena Rakowska (Skarbek Tarnowskie Góry) 2:3 (14,8,-7,-5,-4)

Kadeci

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

Wiktor Ulatowski (Wolavia Wołów) 3:0 (11,7,9)

Alan Kulczycki (Dojlidy Białystok) 1:3 (-4,9,-8,-8)

Krzysztof Stąporek ((Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:1 (8,8,-10,11)

Turniej główny

1/16 finału

Michał Gawlas (Bogoria Groidzisk Mazowiecki) 0:3 (-11,-9,-4)

o miejsce 17/24

Maksymilan Gwizdon (KS Mysław) 3:1 (-6,8,5,8)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 13/16

Grupa

Paweł Czekański (KTS Krościenko Wyżne) 3:1 (-11,4,6,9)

Mariusz Żelengowski (AZS Zielona Góra) 1:3 (-9,9,-8,-7)

Mateusz Kaptur (STS Zgoda Janik) 3:0 (5,6,4)

Turniej główny

1/16 finału

Karol Sułkowski (Płomień Limanowa) 3:1 (-4,7,7,7)

1/8 finału

Dawid Jadam (Kolping Jarosław) 0:3 (-4,-6,-7)

o miejsce 9/12

Igor Franc (Gwiazda Bydgoszcz) 1:3 (-6,6,-5,-6)

 70628889 2321995764797252 6382426147518414848 n

Eliminacje do GPP

W piątek w eliminacjach grali: Zofia Madej, Adam Piotrowski, Jakub Anzel i Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo), Weronika Bobek, Adam Smoter, Alan Cyps Albo Zyps (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński). W kwalifikacjach startowało 58 zawodniczek i 101 zawodników. Awansowała tylko Weronika Bobek

Kadetki

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) awans do GPP

Grupa

Martyna Kamińska (Tornado Waksmund) 3:0 (7,7,13)

Aleksandra Oskiera (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:1 (-8,8,10,8)

Laura Wille (KTS Sieradz) 3:1 (-10,11,9,6)

Play off

I runda (o awans)

Justyna Czyrnia (Sokół Orzesze) 3:0 (13.7.4)

Zofia Madej (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Aleksandra Zgierska (Lewart Lubartów) 3:0 (11,13,3)

Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) 0:3 (-6,-6,-8)

Wiktoria Nawara (Energia Siewierz) 3:0 (7,5,8)

Play off

I runda (o awans)

Oliwia Gąsior (Sokół Orzesze) 0:3 (-5,-9.-7)

Kadeci

Adam Smoter (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Kacper Rusin ((KTS Gliwice) 2:3 (9,11,-6,-9,-7)

Hubert Doroś (MTS Kwidzyn) 3:0 (4,6,6)

Play off

I runda

Kontad Gryk (Dojlidy Białystok) 0:3 (-7,-8,-8)

Adam Piotrowski (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Jakub Nosiadek (Kuźnia Martex Rybnik) 1:3 (-9,7,-6,-6)

Tomasz Wrześniak (Spin Częstochowa) 0:3 (-8,-3,-5)

Jakub Szczypek (Spójnia Warszawa) 3:0 (11,8,9)

Jakub Anzel (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Karol Wrotniak (Jat Kielnarowa) 3:0 (2,5,7)

Bartłomiej Mrugała ((Gorce Nowy Targ) 0:3 (-7,-6,-7)

Michał Frączek (Bingo Ropczyce) 3:0 (6,5,8)

Play off

I runda

Wiktor Ptak (KS Mysław) 2:3 (2,-8,8,-12,-7)

Michał Lipowski (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Miłosz Rękas (Energa KTS Toruń) 3:0 (5,9,9)

Filip Borowiak (LKTS Loboń) 0:3 (-7,-6,-6)

Alan Cyps Albo Zyps (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0 (6,8,6)

Play off

I runda

Mateusz Burakowski (Return Piaseczno) 3:1 (11,16,-10,6)

II runda (o awans)

Szymon Rogoziński (AZS PWSZ Nysa) 0:3 (-5,-6,-5)

Alan Cyps Albo Zyps (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Filip Borowiak (LKTS Loboń) 0:3 (-3,-5,-8)

Miłosz Rękas (Energa KTS Toruń) 1:3 (10,-10,-6,-9)

Michał Lipowski (KS Dekorglass Działdowo) 0:3 (-6,-8,-6)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn