Ogólnopolskie Rankingi 2019/20 – Kulczycki, Kubik, Bogdanowicz w pierwszym szeregu

Fot. polmlek lidzbark Warmiński facebook (Ilustracja)

W przerwie w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych spowodowanej koronawirusem jest okazja zaprezentować rankingi w w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jest tu sporo warmińsko-mazurskich akcentów, a niektórzy zawodnicy zajmują eksponowane pozycje nie tylko w swoich kategoriach wiekowych. Tu wiodącymi postaciami są Samuel Kulczycki i Maciej Kubik z Dekorglassu Działdowo, choć ich status jest specyficzny, gdyż na co dzień trenują zagranicą.

Kulczycki jest liderem w kategorii juniorów i zajmuje szóste miejsce na liście seniorskiej. Kubik jest odpowiednio czwarty i siódmy. Autentyczna wychowanka, która jest w ścisłej czołówce to Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) – druga wśród młodziczek i piąta w kat. kadetek. Ta sama uwaga dotyczy jej kolegi klubowego Artura Gromka – trzeciego młodzika w kraju. W grupie „młodzieżowców” zamkniętej w przedziale 19/21 lat trzeci jest Jakub Witkowski (Ostródzianka), a siódmy Kacper Petaś (Ostródzianka). W grupie juniorów czołową dziesiątkę zamyka Łukasz Sokołowski (Ostródzianka), a w drugiej znajduje się trzech zawodników kolejnych graczy: Patryk Lewandowski (Dekorglass), Maksymilian Miastowski (Ostródzianka) i Patryk Bielecki (Dekorglass). W najmłodszej grupie żaczek warto zwrócić uwagę na wysokie dziewiąte miejsce Leny Rucińskiej z Lidzbarka Welskiego.

Rankingi układane są na podstawie wyników Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz turniejów Grand Prix Polski w poszczególnych grupach.

Seniorki

1 KRZYSIEK Paulina (1996 MUKS START Nadarzyn (MAZ) 900

2 BAJOR Natalia (1997 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 850

3 WĘGRZYN Anna (2001 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 750

4 WĘGRZYN Katarzyna (2001 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 720

5 STEFAŃSKA Kinga (1980 KTS Tarnobrzeg (PKR) 718

6 KUSIŃSKA Klaudia (1993 niestow. woj. MAZ (MAZ) 718

…....................................

19 MICHALAK Aleksandra (2001 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 500

26 BOGDANOWICZ Natalia (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 419

59 KAWIAK Marta (2003 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 281

Seniorzy

1 KULPA Konrad (1994 ENERGA KTS Toruń (KPM) 807

2 FLORAS Robert (1992 TTS POLONIA Bytom (ŚLS) 791

3 CHODORSKI Piotr (1991 POLITECHNIKA Rzeszów (PKR) 759

4 MALICKI Szymon (1988 OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM) 695

5 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 POLITECHNIKA Rzeszów (PKR) 616

6 KULCZYCKI Samuel (2002 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 615

…........................................

7 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2762) DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 592

29 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 3060)OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 425

37 UFNAL Mateusz (1997 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 346

41 KUROWSKI Kamil (1996 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 323

44 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 313

48 PETAŚ Kacper (2000 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 286

Kobiety (U21)

1 WĘGRZYN Katarzyna (2001 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 827

2 WĘGRZYN Anna (2001 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 821

3 ZAKRZEWSKA Agata (2000 KTS Tarnobrzeg (PKR) 718

4 ŚLĄZAK Julia (1999 MUKS START Nadarzyn (MAZ) 616

5 SZYMCZAK Julia (2000 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 564

6 MICHALAK Aleksandra (2001 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 564

Mężczyźni (U21)

1 NALEPA Kamil (1999 ZKS Zielona Góra (LBU) 534

2 GRELA Artur (2000 KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM) 458

3 WITKOWSKI Jakub (2001 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 36

4 WALASZEK Przemysław (2000 UKS DOJLIDY Białystok (PDL) 400

5 WACHOWIAK Łukasz (2000 ZKS Zielona Góra (LBU) 390

6 ŻUK Arkadiusz (1999 SMS Włodawa (LLS) 337

….......................................

7 PETAŚ Kacper (2000 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 326

27 KUŹMICZ Jakub (2000 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 224

35 BIELICKI Jakub (2001 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 207

44 SZYMAŃSKI Jakub (2001 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 191

54 KAWIAK Krystian (1999 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 175

Juniorki

1 WRÓBEL Wiktoria (2006 MRKS Gdańsk (POM) 589

2 GILEWSKA Dominika (2002 KS Nadarzyn (MAZ) 582

3 SZTWIERTNIA Ilona (2004 KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP) 520

4 WIELGOS Zuzanna (2005 POLITECHNIKA Rzeszów (PKR) 511

5 SZYMCZYK Natalia (2003 SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS) 506

6 FRANASZCZUK Klaudia (2002 SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS) 483

…......................................

48 KAWIAK Marta (2003 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 254

52 BOGDANOWICZ Natalia (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 248

96 MADEJ Zuzanna (2004 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 186

Juniorzy

1 KULCZYCKI Samuel (2002 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 760

2 KOLASA Szymon (2003 POLITECHNIKA Rzeszów (PKR) 715

3 REDZIMSKI Miłosz (2006 BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ) 670

4 KUBIK Maciej (2003 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 639

5 JANKOWSKI Jakub (2002 ZKS Zielona Góra (LBU) 551

6 MAŁACHOWSKI Michał (2002 ENERGA KTS Toruń (KPM) 492

….............................................

10 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 461

13 LEWANDOWSKI Patryk (2003 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 433

15 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 398

19 BIELECKI Patryk (2004 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 381

32 RUTKOWSKI Mateusz (2004 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 292

49 JANKOWSKI Igor (2004 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 246

55 GROMEK Artur (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 240

105 CHILICKI Dawid (2006 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 182

Kadetki

1 WRÓBEL Wiktoria (2006 MRKS Gdańsk (POM) 523

2 BRZYSKA Anna (2005 PKS KOLPING Jarosław (PKR) 488

3 WIELGOS Zuzanna (2005 POLITECHNIKA Rzeszów (PKR) 475

4 KRYSIŃSKA Paula (2005 ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL) 413

5 BOGDANOWICZ Natalia (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 407

6 WĄTOR Oliwia (2006 KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP) 375

…................................

48 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 204

54 GÓRALSKA Anna (2005 OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ) 196

72 MADEJ Zofia (2007 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 168

Kadeci

1 ZALEWSKI Mateusz (2005 ZKS Zielona Góra (LBU) 535

2 SAWCZAK Miłosz (2005 KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP) 489

3 SKÓRKO Bartłomiej (2005 JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS) 428

4 KULCZYCKI Alan (2006 UKS DOJLIDY Białystok (PDL) 391

5 MICHNA Dawid (2005 UKS LIS Sierakowice (POM) 389

6 GAWLAS Michał (2005 BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ) 388

…................................

21 CHILICKI Dawid (2006 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 264

27 GROMEK Artur (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 246

84 ANZEL Jakub (2005 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 165

95 LIPOWSKI Michał (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 155

99 STOLARCZYK Kryspin (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 154

Młodziczki

1 GAWORSKA Natalia (2007 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 412

2 BOGDANOWICZ Natalia (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 381

3 HOŁDA Karolina (2007 MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM) 340

4 ŚLIWKA Zofia (2007 BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ) 340

5 BARTKIEWICZ Julia (2007 CHROBRY Międzyzdroje (ZPM) 301

6 WYCICHOWSKA Amelia (2007 KS GOTYK Toruń (KPM) 287

..........................................

18 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 215

30 MADEJ Zofia (2007 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 197

74 RUCIŃSKA Lena (2010 WEL Lidzbark Welski (WMZ) 144

84 SKARŻYŃSKA Maria (2008 LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)136

88 PINGOT Zuzanna (2008 WEL Lidzbark Welski (WMZ) 133

Młodzicy

1 JADAM Dawid (2007 PKS KOLPING Jarosław (PKR) 417

2 BŁASZCZYK Marcel (2007 DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ) 381

3 GROMEK Artur (2007 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 356

4 FORMELA Rafał (2007 MRKS Gdańsk (POM) 301

5 SAKOWICZ Mateusz (2008 KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ) 301

6 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 KU AZS UE Wrocław (DŚL) 287

…...........................

24 LIPOWSKI Michał (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 205

27 SMOTER Adam (2008 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 201

58 STOLARCZYK Kryspin (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 154

79 ZIEMBA Bartosz (2009 GKTS Giżycko (WMZ) 136

95 PIOTROWSKI Adam (2008 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 128

Żaczki

1 ULATOWSKA Anna (2009 MKS WOLAVIA Wołów (DŚL) 289

2 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ) 279

3 KRAUSE Agata (2009MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM) 249

4 TWARDAWA Emilia (2009 Czechowice-Dziedzice (ŚLS) 224

5 ŁAKOMA Maja (2009 HEKSA Niedrzwica Duża (LLS) 202

6 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP) 197

…................................

9 RUCIŃSKA Lena (2010 WEL Lidzbark Welski (WMZ) 183

44 KRYNICKA Alicja (2009 LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 125

60 WITKOWSKA Julia (2009 WEL Lidzbark Welski (WMZ) 109

77 GAJEWCZYK Magdalena (2010 LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 99

82 NADOLSKA Roksana (2009 WEL Lidzbark Welski (WMZ) 97

90 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 93

102 CZAPLEJEWICZ Lena (2010 MLKS CZARNI Olecko (WMZ) 89

Żaki

1 SPRZĄCZAK Fabian (2009 MUKS START Nadarzyn (MAZ) 273

2 MICHNA Samuel (2009 UKS LIS Sierakowice (POM) 263

3 PAKUŁA Aleks (2009 KTS Sieradz (ŁDZ) 256

4 FLAUMENHAFT Szymon (2009 PKS KOLPING Jarosław (PKR) 234

5 WNĘK Krzysztof (2009 TKS GRANIT Strzelin (DŚL) 214

6 SZYMCZAK Wojciech (2009 MLKS PIAST Kruszwica (KPM) 212

….......................................

13 ZIEMBA Bartosz (2009 GKTS Giżycko (WMZ) 164

45 KEMPKA Iwo (2009 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 121

54 KEMPKA Krzysztof (2010 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 112

55 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 111

62 DZIKOŃSKI Dominik (2010 LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ) 105

83 STEFANOWICZ Oleg (2009 WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ) 94

93 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 DEKORGLASS Działdowo (WMZ) 89

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn