Gołdapska Ligi Tenisa Stołowego 2016 – Znamy triumfatorów cyklu, w open najlepszy Grzegorz Wesołowski

Fot. nadesłane

W hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się trzeci, ostatni turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2016 r. Zagrało w nim aż 68 zawodników. Cieszy wysoka frekwencja młodzieży. Rozstrzygnęły się losy końcowych klasyfikacji. Najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczono nagrody oraz dyplomy.

W najbardziej prestiżowej grupie open wygrał Grzegorz Wesołowski, drugi był Marek Różycki, a trzeci Bogdan Wikarski. Organizatorzy GLTS dziękują opiekunom za pomoc w prowadzeniu zawodów.

Wyniki:

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – dziewczęta:

1 – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap

2 – Dominika Żukowska – SP-2 Gołdap

3 – Elwira Truchan – SP - Dubeninki

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – chłopcy:

1 – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap

2 – Dawid Chilicki – SP-2 Gołdap

3 – Kacper Święcki – SP-2 Gołdap

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – dziewczęta:

1 – Julia Karbowska – SP - Dubeninki

2 – Oliwia Bagińska – SP – SP-2 Gołdap

3 – Katarzyna Krygier – SP - Dubeninki

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – chłopcy:

1 – Dominik Święcki – SP-2 Gołdap

2 – Jakub Kryścio – SP -Dubeninki

3 – Maciej Gryko – SP -2 Gołdap

- kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:

1 – Wiktoria Jaśkiewicz – Gimnazjum Dubeninki

2 – Dominika Użarowska – Gimnazjum Dubeninki

3 – Natalia Kalinowska– Gimnazjum Dubeninki

- kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:

1 – Damian Wesołowski – Gimnazjum Gołdap

2 – Damian Jarzyna – Gimnazjum Gołdap

3 – Dominik Zyborowicz – Gimnazjum Dubeninki

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

1 – Marta Mościńska – ZSZ Gołdap

2 – Sandra Rakowska – ZDZ Suwałki

3 – Sandra Kalwajtys – ZSZ Gołdap

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

1 – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap

2 – Krystian Wieczorek – OHP Gołdap

3 – Sebastian Karwel – ZDZ Suwałki

- kategoria open:

1 – Grzegorz Wesołowski – UKS Jantar Gołdap

2 – Marek Różycki – UKS Jantar Gołdap

3 – Bogdan Wikarski – UKS Jantar Gołdap

Klasyfikacja generalna po zakończeniu ligi:

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – dziewczęta:

1 – Dominika Żukowska – SP-2 Gołdap 23 pkt

2 - Elwira Truchan – SP Dubeninki 19 pkt

3 – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap 18 pkt

4 – Amelia Bernatowicz – SP Dubeninki 10 pkt

4 – Martyna Kalwajtys – SP Dubeninki 10 pkt

6 – Iga Pojawa – SP Dubeninki 4 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – chłopcy:

1 – Dawid Chilicki – SP-2 Gołdap 25 pkt

2 – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap 23 pkt

3 – Kacper Święcki – SP-2 Gołdap 18 pkt

4 – Kamil Wronowski – SP Dubeninki 15 pkt

5 – Oliwier Kraszewski – SP -Dubeninki 11 pkt

6 – Szymon Czyżyk – SP -Dubeninki 8 pkt

7 – Ernest Furtan – SP -Dubeninki 4 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – dziewczęta:

1 – Julia Karbowska – SP - Dubeninki 25 pkt

2 – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap 22 pkt

3 – Katarzyna Krygier – SP - Dubeninki 18 pkt

4 – Patrycja Kornauchow – SP-2 Gołdap 10 pkt

5 – Roksana Wiszniewska – SP - Dubeninki 9 pkt

6 – Alicja Kornauchow – SP-2 Gołdap 8 pkt

7 - Marta Woronowicz – SP Dubeninki 5 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – chłopcy:

1 – Dominik Święcki – SP-2 Gołdap 27 pkt

2 – Maciej Gryko – SP-2 Gołdap 20 pkt

3 – Jakub Kryścio – SP Dubeninki 19 pkt

4 – Michał Truchan – SP -Dubeninki 14 pkt

5 – Marcel Lutecki – SP -Dubeninki 11 pkt

6 – Filip Gryko – SP -2 Gołdap 5 pkt

7 – Mateusz Piwowar – SP -2 Gołdap 4 pkt

7 – Karol Kryścio – SP -Dubeninki 4 pkt

7 - Dominik Brzozowski – SP -2 Gołdap 4 pkt

10 – Krystian Jaśko – SP -Dubeninki 3 pkt

10 - Kamil Pojawa – SP Dubeninki 3 pkt

10 - Filip Czeraszewski – SP Dubeninki 3 pkt

- kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:

1 – Wiktoria Jaśkiewicz – Gimnazjum Dubeninki 22 pkt

2 – Dominika Użarowska– Gimnazjum Dubeninki 21 pkt

3 – Natalia Kalinowska – Gimnazjum Dubeninki 17 pkt

4 – Daria Kalinowska – Gimnazjum Dubeninki 12 pkt

4 – Joanna Bronicka – Gimnazjum Dubeninki 12 pkt

6 – Zuzanna Barszczewska – Gimnazjum Dubeninki 11 pkt

7 – Milena Wieczorek – Gimnazjum Gołdap 9 pkt

- kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:

1 – Damian Wesołowski – Gimnazjum Gołdap 25 pkt

2 – Damian Jarzyna – Gimnazjum Gołdap 23 pkt

3 – Dominik Zyborowicz – Gimnazjum Dubeninki 18 pkt

4 – Bartosz Kupryjanowicz – Gimnazjum Dubeninki 15 pkt

5 – Dawid Rakowski – Gimnazjum Dubeninki 11 pkt

5 – Sebastian Lutecki – Gimnazjum Dubeninki 11 pkt

7 – Cezary Wawrukiewicz – Gimnazjum Dubeninki 9 pkt

8 – Jakub Bernatowicz – Gimnazjum Dubeninki 8 pkt

9 – Dawid Matusewicz – Gimnazjum Dubeninki 7 pkt

10 – Maciej Kołodziej – Gimnazjum Gołdap 2 pkt

10 – Dawid Szlempo – Gimnazjum Gołdap 2 pkt

10 – Jakub Hanc – Gimnazjum Gołdap 2 pkt

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

1 – Marta Mościńska – ZSZ Gołdap 27 pkt

2 – Sandra Rakowska – ZDZ Suwałki 21 pkt

3 – Sandra Kalwajtys – ZSZ Gołdap 17 pkt

4 – Aleksandra Barszczewska – LO Gołdap 11 pkt

5 – Urszula Galińska – ZSZ Gołdap 8 pkt

6 – Katarzyna Ołów – LO Gołdap 4 pkt

e 6 – Milena Smokowska – ZSZ Gołdap 4 pkt

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

1 – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap 27 pkt

2 – Krystian Wieczorek – OHP Gołdap 20 pkt

3 – Sebastian Karwel – ZDZ Suwałki 17 pkt

4 – Robert Pojawa – LO Gołdap 15 pkt

5 – Gabriel Szuliński – ZSZ Gołdap 11 pkt

6 – Artur Tylenda – ZSZ Gołdap 6 pkt

7 – Kacper Kisłowski – ZSZ Gołdap 4 pkt

8 – Hubert Girtler – ZSZ Gołdap 3 pkt

9 – Michał Kisłowski – LO Gołdap 2 pkt

- kategoria open:

1 – Grzegorz Wesołowski – UKS Jantar Gołdap 18 pkt

2 – Marek Różycki – UKS Jantar Gołdap 14 pkt

3 – Bogdan Wikarski – UKS Jantar Gołdap 12 pkt

4 – Damian Wesołowski – UKS Jantar Gołdap 9 pkt

4 – Dominik Święcki – SP-2 9 pkt

6 – Dawid Chilicki – SP-2 8 pkt

7 – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap 6 pkt

8 – Martyna Kuziak 5 pkt

8 – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 5 pkt

10 – Krystian Wieczorek – OHP Gołdap 4 pkt

10 – Damian Jarzyna – Gimnazjum Gołdap 4 pkt

10 – Kacper Święcki – SP-2 4 pkt

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn