Edkar” Grand Prix Olecka 2016/2017 (2) – Prawie stu w hali Lega

Fot. ilustracja

W hali Lega odbył się w sobotę (14 stycznia.) turniej tenisa stołowego z cyklu Edkar Grand Prix Olecka. W rywalizacji uczestniczyło 90 zawodników i zawodniczek z województw: podlaskiego oraz wamińsko-mazurskiego, a impreza miała charakter integracyjny. Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy. Wszyscy wejściówki na pływalnię

Rywalizacja była bardzo zacięta, ale tego można było się spodziewać, bowiem cykl Edkar Grand Prix Olecka cieszy się dużym zainteresowaniem w tych częściach obu województw. Jak zwykle dużą role odegrali reprezentanci: Olecka, Gołdapi, Pisanicy i Giżycka.

Wyniki:

Kategoria I – niepełnosprawni:

Kobiety:

1. Anna Zielińska (WTZ Olecko) 9 pkt.

Mężczyźni:

1. Marek Rzepliński (Start Białystok) 9 pkt.

2. Mariusz Kaniak (Start Białystok) 7 pkt.

3. Krzysztof Trochim (Start Białystok) 6 pkt.

4. Daniel Gajewski (Olecko) 5 pkt.

5-6. Damian Białanowski (Olecko) 4 pkt.

5-6.Patryk Piwek (Olecko) 4 pkt.

7. Gabriel Mróz (Olecko) 3 pkt.

Kategoria II – rocznik 2006 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.

2. Julia Jankowska (SP 2 Gołdap) 7 pkt.

3. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 6 pkt.

4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.

5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

5-6. Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

7-8. Justyna Ćwik (Boćwinka) 3 pkt.

7-8. Zuzanna Milewska (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

Chłopcy:

1. Dawid Chilicki (Gołdap) 9 pkt.

2. Mateusz Marcinkiewicz (SP 2 Gołdap) 7 pkt.

3. Jan Krutul (MUKS Płaska) 6 pkt.

4. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 5 pkt.

5-6. Paweł Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.

2. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt.

3. Oliwia Bagińska (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.

4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.

5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

5-6. Ewelina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

7. Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 3 pkt.

Chłopcy:

1. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 9 pkt.

2. Kacper Malinowski (Pisanica) 7 pkt.

3. Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.

4. Aleksander Żukowski (Pisanica) 5 pkt.

5-6. Krzysztof Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Jan Krutul (MUKS Płaska) 4 pkt.

7. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 3 pkt.

Kategoria IV – rocznik 2001 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Milena Terlecka (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt.

3. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

Chłopcy:

1. Marcel Rutkowski (Pisanica) 9 pkt.

2. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 7 pkt.

3. Damian Wesołowski (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.

4. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 5 pkt.

5. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 4 pkt.

Kategoria V – rocznik 1997 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.

3. Alicja Kulinek (Węgorzewo) 6 pkt.

Chłopcy:

1. Jakub Barszczewski (Słobódka) 9 pkt.

2. Kacper Misiun (UKS Jantar Gołdap) 7 pkt.

3. Damian Domalewski (Słobódka) 6 pkt.

4. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 5 pkt.

5-6. Jakub Poświatowski (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Aleksander Żukowski (Pisanica) 3 pkt.

7-8. Łukasz Bartnicki (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt.

9-13. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

9-13. Sebastian Kozakiewicz (Węgorzewo) 2 pkt.

9-13. Hubert Ostrowski (UKS Remik Stary Folwark) 2 pkt.

9-13. Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi) 2 pkt.

9-13. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

Kategoria VI – OPEN kobiet:

1. Marzena Jasińska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Dorota Podgórna-Ćwik (Boćwinka) 7 pkt.

Kategoria VI – OPEN mężczyzn:

1. Marek Krymski (Grajewo) 9 pkt.

2. Robert Karniej (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.

3. Marcin Chlebus (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

4. Roman Polewczak (Giżycko) 5 pkt.

5-6. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 4 pkt.

5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Mateusz Marczykowski (Grajewo) 3 pkt.

7-8. Tyberiusz Królewicz (Grajewo) 3 pkt.

9-12. Wojciech Omilian (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

9-12. Łukasz Kozyra (Suwałki) 2 pkt.

9-12. Karol Szymański (Bakałarzewo) 2 pkt.

9-12. Jakub Barszczewski (Słobódka) 2 pkt.

13-17. Bogdan Zieliński (Suwałki) 1 pkt.

13-17. Rafał Waszkiewicz (Suwałki) 1 pkt.

13-13. Damian Domalewski (Słobódka) 1 pkt.

13-17. Adrian Krasiński (Grajewo) 1 pkt.

13-17. Igor Legenzow 1 pkt.

Kategoria VI – 50+ mężczyzn:

1. Marek Różycki (Gołdap) 9 pkt.

2. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 7 pkt.

3. Andrzej Karniej (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

4. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 5 pkt.

5. Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

Kategoria VI – 60+ mężczyzn:

1. Janusz Jurczyk (Giżycko) 9 pkt.

2. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 7 pkt.

3. Bogusław Szczepanik (Giżycko) 6 pkt.

4. Adam Trochim (Olecko) 5 pkt.

5-6. Józef Polakowski (Olecko) 4 pkt.

5-6. Zbysław Konopczyński (Lenarty) 4 pkt.

Organizator: MOSiR Olecko i MLKS Czarni Olecko

Sędzia główny: Marzena Jasińska

Najbliższe imprezy sportowe organizowane przez MOSiR Olecko

Piłka nożna

Halowa Olecka Liga Amatorska - kolejka VII

Termin i miejsce: 21.01.2017r. (sobota) godz. 19:30, Hala LEGA

Pływanie

Warmia i Mazury Pływają - eliminacje V

Termin i miejsce: 11.02.2017r. (sobota) godz. 10:00, Pływalnia Lega

Piłka ręczna

Turniej Piłki Ręcznej Młodzików z udziałem zaproszonych drużyn

Termin i miejsce: 28.01.2017r. (sobota) godz. 14:30, Hala LEGA

Tenis Stołowy

"Edkar" Grand Prix Olecka w tenisie stołowym - runda III

Termin i miejsce: 26.02.2017r. (niedziela) godz. 10:00, Hala Lega

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn