Amatorska Liga w Lubawie 2016/17 - Dominacja trzecioligowców

W rozegranym w czwartek (2 lutego) turnieju lubawskiej ligi tenisa stołowego uczestniczyło 33 zawodników. Swą dominację potwierdzili zawodnicy występujący w trzecioligowym zespole LZS Lubawa. Zwycięstwo odniósł Michał Surdykowski po pokonaniu w finale Szymona Żuralskiego. Na trzecim miejscu zawody ukończył lider klasyfikacji generalnej Tomasz Golder.

Na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy z Morąga- Wojciech Dzierżko, Robert Zaborowski i Sławomir Urban. Na siódmym i ósmym miejscu turniej ukończyli czołowi gracze iławskiej ligi tenisa stołowego- Artur Lubnau i Andrzej Guzowski.

Po dłuższej przerwie w turnieju wystąpił Tomasz Łupaczewski- zajął dziewiąte miejsce.