Edkar Grand Prix Olecka na ostatniej prostej – Zazwyczaj wygrywa się rzutem na taśmę

Fot.Zbigniew Malinowski/olecko wm

W niedzielę (18 marca) odbędzie się ostatni turniej z cyklu Edkar Grand Prix Olecka w tenisie stołowym i poznamy wówczas najlepszych zawodników całej imprezy. Jesteśmy Państwu winni rezultatów z trzeciego turnieju (26 lutego), który już dość wyraźnie ukształtował czołówki w poszczególnych kategoriach. Ale walczyć trzeba do końca, tym bardziej, że często wygrywa się rzutem na taśmę. Regulamin na stronie http://www.mosir.olecko.pl/wydarzenia/kategoria/

Wyniki 3 turnieju

Kategoria I – niepełnosprawni:

Kobiety:

1. Anna Zielińska (WTZ Olecko) 9 pkt.

2. Hanna Milewska (WTZ Olecko) 7 pkt.

3. Aleksandra Staszewska (ZS Olecko) 6 pkt.

Mężczyźni:

1. Marek Rzepliński (Start Białystok) 9 pkt.

2. Krzysztof Trochim (Start Białystok) 7 pkt.

3. Mariusz Kaniak (Start Białystok) 6 pkt.

4. Daniel Gajewski (Olecko) 5 pkt.

5-6. Marian Baranowski (WTZ Olecko) 4 pkt.

5-6. Damian Białanowski (Olecko) 4 pkt.

7-8. Patryk Piwek (Olecko) 3 pkt.

Gabriel Mróz (Gołdap) 3 pkt.

Kategoria II – rocznik 2006 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.

2. Julia Jankowska (SP 2 Gołdap) 7 pkt.

3. Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk) 6 pkt.

4. Maria Skarżyńska (LUKS ABC Pisanica) 5 pkt.

5-6. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

5-6. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

7-8. Zuzanna Milewska (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

7-8. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 3 pkt.

9-12. Justyna Ćwik (Boćwinka) 2 pkt.

9-12. Paulina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 2 pkt.

9-12. Wiktoria Chilicka (UKS Konieczki Ełk) 2 pkt.

9-12. Alicja Krynicka (LUKS ABC Pisanica) 2 pkt.

Chłopcy:

1. Dawid Chilicki (UKS Jantar Gołdap) 9 pkt.

2. Mateusz Marcinkiewicz (UKS Jantar Gołdap) 7 pkt.

3. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 6 pkt.

4. Jan Krutul (MUKS Płaska) 5 pkt.

5-6. Paweł Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Maciej Ziarko (LUKS ABC Pisanica) 3 pkt.

7-8. Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk) 3 pkt.

9. Kacper Święcki (UKS Jantar Gołdap) 2 pkt.

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.

2. Gabriela Ziarko (UKS Konieczki Ełk) 7 pkt.

3. Oliwia Bagińska (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.

4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.

5-6. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

7. Ewelina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

Chłopcy:

1. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 9 pkt.

2. Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap) 7 pkt.

3. Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk) 6 pkt.

4. Kacper Malinowski (Pisanica) 5 pkt.

5-6. Dominik Markowski (LUKS ABC Pisanica) 4 pkt.

5-6. Jan Krutul (MUKS Płaska) 4 pkt.

7-8. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 3 pkt.

7-8. Wiktor Raszkowski (Olecko) 3 pkt.

Kategoria IV – rocznik 2001 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.

3. Katarzyna Margol (UKS Remik Stary Folwark) 6 pkt.

4. Aleksandra Janczak (UKS Białobrzegi) 5 pkt.

5-6. Milena Terlecka (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Natalia Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

7-8. Dominika Hołubowicz (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

7-8. Aleksandra Jakubowska (UKS Konieczki Ełk) 3 pkt.

Chłopcy:

1. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 9 pkt.

2. Marcel Rutkowski (LUKS ABC Pisanica) 7 pkt.

3. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 6 pkt.

4. Bartosz Krajewski (UKS Remik Stary Folwark) 5 pkt.

5-6. Jakub Poświatowski (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

5-6. Hubert Ostrowski (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

7-8. Damian Jarzyna (UKS Jantar Gołdap) 3 pkt.

7-8. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt.

9. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

Kategoria V – rocznik 1997 i młodsi:

Dziewczęta:

1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Alicja Kulinek (Węgorzewo) 7 pkt.

3. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

4. Anna Koronkiewicz (UKS Białobrzegi) 5 pkt.

5. Aleksandra Janczak (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

Chłopcy:

1. Damian Domalewski (Słobódka) 9 pkt.

2. Jakub Barszczewski (Słobódka) 7 pkt.

3. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 6 pkt.

4. Kacper Misiun (UKS Jantar Gołdap) 5 pkt.

5-6. Łukasz Bartnicki (MLKS Czarni Olecko) 4 pkt.

5-6. Piotr Poświatowski (Suwałki) 4 pkt.

7-8. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt.

7-8. Patryk Kłeczek (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt.

edkar 4

Kategoria VI – OPEN kobiet:

1. Marzena Jasińska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.

2. Anna Koronkiewicz (UKS Białobrzegi) 7 pkt.

3. Dorota Podgórna-Ćwik (Boćwinka) 6 pkt.

Kategoria VI – OPEN mężczyzn:

1. Marek Krymski (Grajewo) 9 pkt.

2. Robert Karniej (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.

3. Marcin Chlebus (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

4. Roman Polewczak (Giżycko) 5 pkt.

5-6. Tyberiusz Królewicz (Grajewo) 4 pkt.

5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Kazimierz Żyliński (Krasnopol) 3 pkt.

7-8. Mateusz Marczykowski (Grajewo) 3 pkt.

9-12. Jakub Barszczewski (Słobódka) 2 pkt.

9-12. Dariusz Staszkiewicz (Suwałki) 2 pkt.

9-12. Tomasz Skrocki (Judziki) 2 pkt.

9-12. Damian Domalewski (Słobódka) 2 pkt.

13. Wojciech Piotrowski (Rajgród) 1 pkt.

Kategoria VI – 50+ mężczyzn:

1. Kazimierz Żyliński (Krasnopol) 9 pkt.

2. Stanisław Malinowski (UKS Konieczki Ełk) 7 pkt.

3. Marek Różycki (Gołdap) 6 pkt.

4. Jan Nawrot (Olecko) 5 pkt.

5-6. Andrzej Karniej (MLKS Czarni Olecko) 4 pkt.

5-6. Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7. Wojciech Okulanis (Sejny) 3 pkt.

Kategoria VI – 60+ mężczyzn:

1. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 9 pkt.

2. Adam Trochim (Olecko) 7 pkt.

3. Janusz Jurczyk (Giżycko) 6 pkt.

4. Józef Polakowski (Olecko) 5 pkt.

5. Zbysław Konopczyński (Lenarty) 4 pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn