Grand Prix Polski Młodzików Gdańsk 2017 – Najwyżej Igor Jankowski strefa 21/24

Fot. Krzysztof Jarmołowicz (ilustracja)

W Gdańsku odbywał się w dniach 10/12 marca turniej Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym. W rywalizacji uczestniczyli: Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda) i Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo). Z turnieju eliminacyjnego zakwalifikował się Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński). Najwyżej w strefie 21/24 znalazł się Igor Jankowski.

 Grand Prix Polski

Młodziczki

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) - miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Aleksandra Satława (Orlęta Krasnowice) 0:3 (-8,-6,-5)

- Roksana Kocoń (LUKS Chełmno) 0:3 (-5,-6,-9)

- Jagoda Chwojko (Kolping Jarosław) 0:3 (-8,-5,-6)

Turniej pocieszenia

o  miejsce 49/56

- Natasza Korczak) Torbado Waksmund) 3:1 (-6,8,10,9)

mati39

Młodzicy

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) - miejsce w turniej 57/64

Grupa

- Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice) 0:3 (-5,-5,-3)

- Mateusz Żelengowski (Jokfrakuda Swiebodzin) 0:3 (-5,-6,-9)

- Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków) 1:3 (-3,-12,12,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Tomasz Mrozek (KS Dąbcze) 1:3 (-3,10,-8,-5)

Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda) miejsce w turnieju 21/24

Grupa

- Mikołaj Kubiak (Victoria Kołaczkowo) 3:0 (6,7,4)

- Szymon Sporek (MOSiR Dukla) 3:0 (7,7,10)

- Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) 0:3 (-8,-9,-12)

Turniej główny

I runda

- Wojciech Bogacz (MK KSOK Kraków) 3:1 (8,8,-8,10)

1/8 finału

- Stanisław Wnęk (Granit Strzelin) 0:3 (-6,-8,-7)

o miejsce 13/16

- Michał Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice) 0:3 (-8,-5,-8)

o miejsce 19/20

- Miłosz Sawczak (Płomień Limanowa) 0:3 (-3,-6,-8)

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) - miejsce w turnieju 25/32

Grupa

- Michał Wodniak (LZS Żywocice) 3:0 (2,5,2)

- Michał Wandachowicz (Chrobry Międzyzdroje) 3:0 (7,6,5)

- Marcin Doktor (Arka Łętowina) 3;1 (7,11,-7,7)

Turniej główny

I runda

- Krystian Kołodziej (Arka Łętowina)1:3 (10,-10,-14,-9)

o miejsce 17/24

- Michał Olbrycht (MOSiR Dukla) 0:3 (-10,-5,-9)

15056439 817489925059572 4564153803133630026 n

Eliminacje do Grand Prix Polski

W piątkowych eliminacjach wystąpiło dwóch zawodników Warmii i Mazur. Doskonale spisał się Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński), który przebrnął przez gęste sito. Nie powiodło Jakubowi Anzelowi (Dekorglass Działdowo), który odpadł w drugiej fazie.

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński)

I faza grupowa

- Maciej Żyżniwski (UKS Lis SDierakowice) 3:0 (9,9,6)

- Szymon Grabarski (Kabaty Warszawa) 0:3 (-5,-7,-7)

- Maciej Domin (JKTS Jastrzębie) 3:2 (9,17,-8,-7,11)

II faza grupowa

-Michał Wiśniewski (Pogoń Lębork) 3:1 (7,-10.6.8)

- Ernest Borowski (Koszalinianin Koszalin) 3:0 (4,5,7)

Jakub Anzel

I faza grupowa

- Milan Jaśkiewicz (GKTS Gdańsk) 3:0 (5,8,8)

- Antoni Zgliński (Energa Manekin Toruń) 1:3 (-8,8,-6,-10)

- Dawiod Kamola (MTS Kwidzyn) 3:0 (2,14,6)

II faza grupowa

- Kacper Szurlej (Politechnika Rzeszowska) 1:3 (-6,10,-9,-1)

- Mikołaj Gierelo (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-5,-6,-1)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn