W ligach amatorskich Iławy i Lubawy – Tym razem Roman Góralski oraz Marcin Sliwiński (Brodnica) i Michał Surdykowski

Trwają rozgrywki lig amatorskich tenisa stołowego w Iławie i Lubawie, gdzie grono uczestników przenika się, bowiem pasjonaci gry w pingopnga starają się grać jak najczęściej. W turniej nr 20 w Iławie zwyciężył Roman Góralski przed Arturem Lubnau. W klasyfikacji generalnej kolejność jest odwrotna. W Lubawie triumfowali: najpierw mieszkaniec Brodnicy Marcin Sliwiński, a następnie Michał Surdykowski.

15. Anna Góralska - 117 pkt.

Kolejne turnieje odbyły się w Lubawie . W zawodach (9 marca) wzięło udział 50 zawodników.Zwyciężył  Marcin Śliwiński z Brodnicy

10. Zieliński Marcin

W czwartek (16 marca) rozegrano dwudziestą kolejkę amatorskiej ligi tenisa stołowego w Lubawie. Uczestniczyło 40 zawodników. Zwyciężył M Surdykowski pokonując w finale Wojciecha Łątkowskiego 3;1,była to ósma wygrana M Surdykowskiego w obecnej edycji, a dla pokonanego drugi przegrany finał w ostatnich tygodniach.

Życiowy sukces odniósł zawodnik starszego pokolenia Włodzimierz Kocieniewski. Jego 10 miejsce jest najlepszym osiągnięciem w historii jego startów lubawskim turnieju.