O Puchar TVP3 Olsztyn (eliminacje rejonowe) FOTO Działdowo 2017 – Młodzież Dekorglassu szerokim frontem

Fot. Artur Frankowski

W niedzielę (19 marca) Działdowie odbyły się eliminacje rejonowe turnieju tenisa stołowego o Puchar TVP3 Olsztyn. To już kolejny szczebel kwalifikacji (oprócz Działdowa gospodarzami były: Lubawa, Lidzbark Warmiński i Pisanica), a stawką był awans do półfinałów, które odbędą się 1/2 kwietnia. Kwalifikowały się po cztery najlepsze osoby w każdej kategorii wiekowej.

W Działdowie (turniej zorganizował KS Dekorglass) rywalizowali uczestniczy z następujących miejscowości: Rybno, Iłowo-Osada, Kozłowo, Gmina Działdowo, Lidzbark Welski, Grunwald, Biskupiec k/Iławy, Płośnica). Dobrze zaprezentowała się ekipa młodzieży z Dekorglassu. Systematyczny trening i udział w turniejach oraz mecze ligowe sprawiły, że zawodnicy klubowi mają przewagę nad pozostałymi uczestnikami, choć oczywiście niespodzianki się zdarzają.

Wyniki :

rocznik 2004 i młodsze I grupa dziewczęta

1. Gerlej Julia Dekorglass Działdowo

2. Madej Zofia Dekorglass Działdowo

3. Madej Zuzanna Dekorglass Działdowo

4. Brzezińska Natalia Dekorglass Działdowo

...................................................................

5. Ampulska Klaudia Gmina Kozłowo

6. Górzyńska Monika Gmina Rybno

7. Orzechowska Anna Gmina Rybno

8. Loźniewska Julita Gmina Rybno

9. Rutkowska Paulina Gmina Lidzbark

z4286002

rocznik 2003 - 2002 II grupa dziewczęta

1. Blautenberg Iza Gmina Kozłowo

2. Dudkiewicz Amelia Gmina Kozłowo

3. Różańska Wiktoria Gmina Rybno

4. Barańska Wiktoria Gmina Kozłowo

 

z4286003

rocznik 2001- 1999 dziewczęta

1. Grzebska Aleksandra Dekorglass Działdowo

2. Piórkowska Wiktoria Dekorglass Działdowo

3. Łozinska Paulina Gmina Lidzbark

4. Tuchewicz Sandra Gmina Kozłowo

.........................................................

5. Zakrzewska Natalia Gmina Rybno

6. Dąbrowska Magdalena Gmina Rybno

rocznik 1998- 1977 grupa IV kobiety

1. KulinaKamila Gmina Lidzbark

rocznik 1976-1962 grupa V kobiety

1.Bobrowska Mirosława Gmina Płośnica

2.Wiórgowska Beata Gmina Iłowo

 

z4286004

rocznik 2004 i młodsi I grupa chłopcy

1. Rutkowski Mateusz Dekorglass Działdowo

2. Anzel Jakub Dekorglass Działdowo

3. Witkowski Paweł Gmina Lidzbark

4. Witkowski Szymon Gmina Grunwald

..............................................................................

5-6 Ruciński Bartosz Dekorglass Działdowo

5-6 Łoziński Miłosz Gmina Lidzbark

9-12 Rydel Antoni Gmina Rybno

9-12 Kostrucha Mateusz Gmina Działdowo

9-12 Kostrucha Łukasz Gmina Działdowo

9-12 Chojnacki Igor Gmina Lidzbark

13-16 Habtluzer Miłosz Gmina Kozłowo

13-16 Lipowski Michał Dekorglass Działdowo

13-16 Blautenberg Tomasz Gmina Kozłowo

13-16 Lempek Miłosz Gmina Działdowo

17-22 Rydel Antoni Gmina Rybno

17-22 Sadowski Kamil Gmina Płośnica

17-22 Szerszeński Oskar Gmina Rybno

17-22 Godlewski Krzysztof Gmina Kozłowo

17-22 Breski Karol Gmina Płosnica

17-22 Różalski Konrad Gmina Kozłowo

z4286005

rocznik 2003-2002   II grupa chłopcy

1. Miastowski Maksymilian Dekorglass Działdowo

2. Lewandowski Patryk Dekorglass Działdowo

3. Cegielski Miłosz Gmina Działdowo

4. Browarski Artur Gmina Rybno

...............................................................

5-6. Kostrucha Michał Gmina Działdowo

5-6.Zalewski Łukasz Gmina Kozłowo

7-8. Lesiński Dominik Gmina Kozłowo

7-8. Lempek Oskar Gmina Działdowo

9-12. Józefko Maksymilian Gmina Rybno

9-12. Rydel Filip Gmina Rybno

9-12. Żurawski Bartosz Gmina Kozłowo

9-12. Kaczorowski Seweryn Gmina Kozłowo

z4286008

rocznik 2001 - 1999 III grupa chłopcy

1. Bielicki Jakub Dekorglass Działdowo

2. Szymański Jakub Dekorglass Działdowo

3. Skoneczka Mikołaj Dekorglass Działdowo

4. Chojnowski Wojciech Dekorglass Działdowo

.......................................................

5-6. Komorowski Patryk Gmina Grunwald

5-6. Szczepański Dominik Gmina Grunwald

7-8. Pawłowski   Filip Gmina Działdowo

7-8. Orzechowski Patryk Gmina Rybno

9-12.Żygadło Jakub Gmina Kozłowo

9-12 Chojnacki Wiktor Gmina Lidzbark

9-12 Borkowski Tobiasz Gmina Kozłowo

9-12 Tułodziecki Krystian Gmina Działdowo

13-16.Buczkowski Dominik Gmina Rybno

13-16 Wilga Miłosz Gmina Działdowo

13-16 Ławicki Damian Gmina Płośnica

13-16 Pleta Wiktor Gmina Rybno

z4286006

rocznik 1998-77 grupa IV męzczyźni

1. Chojak Marcin Dekorglass Działdowo

2. Krzykowski Szymon Gmina Działdowo

3. Łączyński   Marcin Dekorglass Działdowo

4. Kamiński   Marcin Gmina Rybno

.............................................................................

5-6. Borkowski Szymon Gmina Grunwald

5-6. Markowski Paweł Gmina Grunwald

7-8. Malikowski Michał Gmina Grunwald

7-8. Mioskowski Karol Gmina Grunwald

9-12. Mazur Patryk Gmina Kozłowo

9-12 Wasilewski Radosław Gmina Rybno

9-12 Grosz MarcinGmina Rybno

9-12 Sieradzki Bartosz Gmina Kozłowo

z4286007

rocznik 1976 - 1962 grupa V mężczyźni

1. Grzebski Jan Gmina Działdowo

2. Rutkowski Sławomir Dekorglass Działdowo

3. Woźniak Piotr Gmina Działdowo

4. Madej Sławomir Dekorglass Działdowo

.......................................................................

5-6.Rochoń Dariusz Dekorglass Działdowo

5-6.Wiśniewski Jacek Gmina Rybno

7-8. Leliński Henryk Gmina Rybno

7-8 Rutkowski Tadeusz Gmina Lidzbark

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn