XIII Otwarte Mistrzostwa Kolna 2017 – Mocne argumenty Warmii i Mazur

Fot. Krzysztof Szostkowski/kolno24.pl

W niedzielę (19 marca) odbyły się XIII Otwarte Mistrzostwa Kolna w tenisie stołowym, w których wystąpiło sporo zawodników Warmii i Mazur. Odegrali w turnieju wiodącą rolę.. Kategorię open wygrał wprawdzie reprezentant gospodarzy Maciej Dobrowolski, ale jego sportowa biografia związana jest z Olsztynem, bowiem jest stałym bywalcem turniejów Grand Prix, także Olsztyńskiej Ligi Amatorów.

Tuż za nim uplasowali się już reprezentanci Warmii i Mazur pełnej krwi: Marek Unruh (Olsztyn), Sebastian Nogacki (Pisz) i Dariusz Bartycha (Olsztyn). W rywalizacji 50-latków zwyciężył Waldemar Pawelczyk z Pisza, a trzeci był Dariusz Bartycha. W kategorii 60+ najlepszy okazał się Janusz Rososiński (Giżycko), a czwarte miejsce zajął także mieszkaniec Giżycka Janusz Jurczyk.

Wyniki

Kategoria Open

1 Dobrowolski Maciej Łomża

2 Unruh Marek Olsztyn

3 Nogacki Sebastian Pisz

4 Bartycha Dariusz Olsztyn

5-6 Kowalczyk Grzegorz Rzekuń

5-6 Kacprzycki Marcin Maków Mazowiecki

7-8 Polewczak Roman Giżycko

7-8 Stawicki Sławomir Ciechanów

9-12 Bronakowski Michał 9-12 Białobrzegi

9-12 Dzięgielewski Jacek 9-12 Warszawa

9-12 Łukaszuk Mirosław 9-12 Białystok

9-12 Pawelczyk Waldemar 9-12 Pisz

13-16 Rososiński Janusz 13-16 Giżycko

13-16 Śwircz Zdzisław 13-16 Giżycko

25-32 Góralczyk Janusz 25-32 Olsztyn

25-32 Jurczyk Janusz 25-32 Giżycko

25-32 Walczak Jacek 25-32 Pisz

24766 b

Kategoria 50+

1 Pawelczyk Waldemar Pisz

2 Dzięgielewski Jacek Warszawa

3 Bartycha Dariusz Olsztyn

4 Łukaszuk Mirosław Białystok

5-6 Gruselski Janusz Ostrołęka

5-6 Stawicki Sławomir Ciechanów

7-8 Śwircz Zdzisław Giżycko

7-8 Omelianiuk Tadeusz Augustów

9-12 Głódź Grzegorz Mońki

9-12 Kaczyński Zbigniew Ostrołęka

9-12Siadkowski Ryszard Ostrołęka

9-12 Walczak Jacek Pisz

...................................................

13-16 Góralczyk Janusz Olsztyn

24698 b

Kategoria 60+

1 Rososiński Janusz Giżycko

2 Mocarski Jan Łomża

3 Ostromecki Marek Ciechanów

4 Jurczyk Janusz Giżycko

5-6 Dzięgielewski Zygmunt Gdańsk

5-6 Brzeziński Stanisław Łomża

7-8 Gawieńczyk Mieczysław Mońki

7-8 Polkowski Janusz Kolno

24712 b

Kategoria Kolniak

1 Dzięgielewski Jacek

2 Góralczyk Janusz

3 Dzięgielewski Zygmunt

4 Gawrych Marek

5 Gołaś Mirosław

6 Zabielska Klaudia

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn